ASUS P5 SE מול GIGABYTE P35-DS3.שווים? האמנם . . . - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS P5 SE מול GIGABYTE P35-DS3.שווים? האמנם . . .

alex.turovsky

Recommended Posts

רגולציה למתח - סיבה טובה, מחברי SATA בעולם של טרות, צורבי SATA , ודיסקים חיצוניים- סיבה טובה, כרטיס קול איכותי יותר - סיבה טובה, קבלים יפניים - סיבה טובה.

עוד כמה USB זו סיבה לקנות לוח כשיש את זה?

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=C-USBCard&DB142429=152714&orderby=price

מעניין אם גם הפעם תתחיל להפנות משתמשים למחירים טובים בגיבור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגולציה למתח - סיבה טובה, מחברי SATA בעולם של טרות, צורבי SATA , ודיסקים חיצוניים- סיבה טובה, כרטיס קול איכותי יותר - סיבה טובה, קבלים יפניים - סיבה טובה.

עוד כמה זו סיבה לקנות לוח כשיש את זה?

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=C-USBCard&DB142429=152714&orderby=price

מעניין אם גם הפעם תתחיל להפנות משתמשים למחירים טובים בגיבור

1) עזוב אותך מפצלים, זה כמו שאני אגיד שיש כרטיסי PCI עם עוד מיליון SATA . . .

נכון שיש לו הרבה תכונות טובות אבל כמה פעמים צריך לחזור על זה שזה לא לוח נחות כמו שמתארים אותו ? למשתמש הרגיל בכלל לא איכפת מכל החפירות הנ"ל. ואני מדבר כמשתמש הכי HARDCORE. מי שמכיר אותי לפחות אישית יודע שאני לא סתם אומר את זה. אבל לא לשוק המצומצם ביותר של כמה אנשים מכל סוג שדיברו בפוסט הזה - להם אפשר בכיף להמליץ על הלוח של אם ג'יגהבייט לא זמין או משהו. ואגב הזלזול בי מיותר. פתחתי כי איכפת לי שמי שלא נגע וראה, שידע שיש אלטרנטיבה באותו מחיר בדיוק. אם לא היה איכפת לי, לא הייתי פותח נושא זה בכלל.

ולגי הבחור שבכה על גיבור, מוכר לי . . . לא כאן המקום להביא תגובה מה גם שאיני מייצג את החנות. אבל אני יכול להביא סיפורים משעשעים על חנויות אחרות LOGIC ןכדומה ומילים כמו "עזוב, זה שחודשיים אתה לא מקבל את הרכיב שלך מתיקון זה כי כל היבואנים בישראל חראות וככל זה בכל חנות אז אין לך מה לבכות ". בקיצור, אני לא מאלה שבוכים. אני עדיין קונה בגיבור ובלוג'יק ואוהב את שתיהן כל אחת משלימה לי סל מוצרים שאני לא משיג בשום מקום אחר. וכשצריך, פונה גם לזיגזג או חנויות זוטרות אחרות אם הלקוח שלי דורש משהו ייחודי. לבכות לא עוזר. בשפה שלי זה נקרא צרת רבים נחמת טיפשים, אז אני מעדיף מללכלך על כל המקומות שקניתי אצלהם ב50 אלף שקל והאמן לי שקרו לי המון תקלות בכל מקום. אין טעם לבכות זו הארץ ואחת היא לנו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהאסוס נחות? פשוט הגיגבייט BETTER VALUE FOR MONEY אז אני ממש לא מבין את מהות הדיון הזה, כמו גם את אינסוף הלינקים שאתה דוחף בכל הזדמנות לגיבורנט, שכמו שראינו, לא בדיוק המקום שאני אקנה בו משהו. אתה משווה מפצל בכמה שקלים לעלות של כרטיס SATA טוב?

כן, ותקרא קצת, זה לא בחור אחד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מדבר על הלוח של אחינו.

2. מה נדבקת אליי ואל גיבור אה ? אמרתי לך כבר שאני קונה בה את רוב מה שאני צריך ובלוג'יק אז הלינקיפם בגיבור הרבה יותר מפורטים וממצים ובנויים נעים לעין מלוג'יק ובגלל זה אני מביא רק אותם בכל הפורומים ומקומות שאני נמצא בהם ולאף אחד אין עם זה בעייה. מי יישמע כאילו אני עובד שמה או בלוג'יק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מדבר על הלוח של אחינו.

מי אמר שהאסוס נחות? פשוט הגיגבייט BETTER VALUE FOR MONEY אז אני ממש לא מבין את מהות הדיון הזה

2. מה נדבקת אליי ואל גיבור אה ? אמרתי לך כבר שאני קונה בה את רוב מה שאני צריך ובלוג'יק אז הלינקיפם בגיבור הרבה יותר מפורטים וממצים ובנויים נעים לעין מלוג'יק ובגלל זה אני מביא רק אותם בכל הפורומים ומקומות שאני נמצא בהם ולאף אחד אין עם זה בעייה. מי יישמע כאילו אני עובד שמה או בלוג'יק :lol:

אני לא יודע. מי שאני מכיר שמרכיב הרבה מחשבים לא מחכה לשום יבואן בשום חנות. הוא קונה ומקבל שרות ישירות מהיבואן או מחנויות שמתמחות רק בדילרים וחזקות מספיק מול היבואנים כדי שלא יהיה מצב שהוא יחכה חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אחי סליחה , זו השעה, לא שמתי לב שדיברנו על אותו דבר ;)

אמנם זה נשמע ככה אבל אני לא דילר שיש לו זמן לשבת בחנות או בבית כל היום ולעבוד מול יבואנים. העבודה שלי ידועה לכולם, אני רק בא לתרום פה מזמני כי גדלתי באתר הזה עוד מהימים שפנדה הביאו אותה בתביעה של 300 אלף שבקושי יצאנו מזה "כ אתר".

לקוחות מגיעים אליי או מהביקורות בזאפ (אני מקבל כל שבוע לפחות שני מיילים עם תגובה לגבי איכות הביקורת או המלצה על מוצר כולשהו וככה זה מתגלגל) או מפה שחברה פונים, בודדים אבל עדיין חברה טובים. או אחרי השגעון שלי של לקנות ולמכור אח"כ בTRADEZONE . אז לשאלתך שאני "לא דילר אמיתי" זה נכון, כי אני לא מביא מחירי שפל אבל בגלל שאני ידיד של הבעלים מקבל מחירים יפים או מתנות וכולי לחברה שקונים דרכי ולא איכפת לי לעזור לחברה צעירים שכל שקל חשוב להם. ואלה התוצאות(זה רק לגבי ציוד שלי, אולי זה נראה אבל לא הפכתי את הזון ללוח עסקי, יש לי שגעון חומרה, מודה :) ). http://hwzone.co.il/tradezone/member.php?uid=34806&ppaction=readfeed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לשאלתך שאני "לא דילר אמיתי" זה נכון, כי אני לא מביא מחירי שפל אבל בגלל שאני ידיד של הבעלים מקבל מחירים יפים או מתנות וכולי לחברה שקונים דרכי ולא איכפת לי לעזור לחברה צעירים שכל שקל חשוב להם. ואלה התוצאות(זה רק לגבי ציוד שלי, אולי זה נראה אבל לא הפכתי את הזון ללוח עסקי, יש לי שגעון חומרה, מודה :) ). http://hwzone.co.il/tradezone/member.php?uid=34806&ppaction=readfeed

אז אתה לא אוביקטיבי בכלל ובזה אתה פוסל את עצמך מלכתוב את דעתך הלא אוביקטיבית על החנות הזאת.

אתה יותר ממוזמן לקרוא את התארדים הבאים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=268547.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=300609.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=292460.0

לגבי הלוחות אם, בוא נסכם את זה כבר , כל החפירות כאן הם סתם...

במחרי של ה DS3 כנגד ה P5K-SE אין ספק שה DS3 נותן יותר. מי שרוצה שיקח מה שנוח לו.

1) עזוב אותך מפצלים, זה כמו שאני אגיד שיש כרטיסי PCI עם עוד מיליון SATA . . .

ולאיזה PCI אתה רוצה לחבר אותו באסוס? שחכת שחסר לו אחד.

תעשה את החשבון מה יותר חשוב לך

כמו שאפשר לחבר מפצל אפשר לחבר כרטיס PCI עם עוד יציאות , אבל קצת יותר קשה לפצל PCI..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מכר של הבעלים בסדר? אני רוצה שדקויות שפה זה לא הקטע שלי. מכר, לא ידיד. ככה שנאי מכר גם של אורן מזיג זג, של לאון מלוג'יק של יניב מזלצברג של יוני מבאג של אחישי מקריאטיב של בחור ממעתק של ואדים מגיבור ועוד כמה וכמה, נו אז מה, אמרתי שלינקים אני מביא מגיבור כי כל הזמן אני חופר שם והעמודים שם נוחים לפייה ומכילים המון מידע מסודר ומתומצת אסטטי, זה הכל :) ואני כן אובייקטיבי כי אני לא שם קצוץ על אף אחד הפסקתי לקנות מערכות שלמות בלוג'יק מסיבות מסויימות ושני מקרים שקרו שלא רציתי שלקוח שלי יחווה בהזדמנות. אוכל לספר על זה והם יתרצו כ "יבואן אשם". ו "כל היבואנים מטומטמים", ועוד סיפורים מחנויות וזה יחס למי שקונה שם ב עשרות אלפי שקלים. אז עברתי לגיבור, וכרגע אני מרוצה. פיפס אחד וגם משם אני עף. מי שלא מכבד אותי לא אכבד אותו.

ובאשר לגיבור,

לאלקס

אתה בהחלט מבין יותר ממני בחומרה אבל... גיבור מחשבים יכולים לפרסם מוצר שאין להם וגם אין ביכולתם להשיג,

ימשכו אותך חודש, ובסוף, אחרי הרבה טלפונים, יגידו לך שהמוצר בכלל מחכה לך בחנות, וכשתתייצב אצלם,

יתברר לך שבעצם אין, והמוקדנית לא הבינה, ו/או אתה, ו/או שהיא רק התחילה ו/או שיציעו לך מוצר חילופין.

ככה קרה לי... ואין להם בעיה בלהמשיך לפרסם את המוצר...

אז נחמד מצדם לתת ללקוח רציני כמוך הנחה כלשהי וגם שירות יותר נדיב אבל לצרכן שמתכוון לשדרג או להחליף מחשב,

צריך להיות ממש נאיבי לחשוב שגם הוא יזכה לאותו יחס...

הרבה יותר הגיוני לחפש חנות שקצת יותר מכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה -במיוחד כשמדובר במחשבים

אני מסכים איתך. הבעייה היא שהרוב פה מחפשים בזול והרבה פה קונים בגיבור ולכן מי שיש לה יותר קונים מקבלת יותר ביקורות.

הידעת שלחנות יש מחזור מכירות של מיליון שקל ? אני שומע משפטים כמו "למה לי להוריד מחיר אם אנשים קונים ?" ומי שאומר לי את זה צודק. זה עולם קפיטליסטי ומי שעושה כסף בסופף החודש, הוא החכם, גם אם הלקוח הוא זה שצודק, וגם אם הלקוח לא תמיד צודק - הוא תמיד בסה"כ הלקוח, איך שאומרים.

העניין הוא שאני נתקל בבעיות אצל הרבה חנויות בין אם זה שלא סופרים אותך כשאני לא אומר מי אני ומגיע לחנות בלי תג ומתחזה לאחד שלא מבין בכלל ורוצה להבין איך לקוח אחר שלי היה מרגיש שם ואני חייב לומר שלא תמיד זה נחמד. ההבדל הוא שאני לא רץ ומספר על זה לחברה.

אבל אתה צודק, העניין עם המוקד שירות המחורבן הזה חייב להיפסק, זה פשוט מכוער. יחד עם זאת, כמו שאמרתי כל עוד לי לא עושים בעיות אני קונה בזול לחברה שפונים אליי וכולם מרוצים. וגם כשהיה צריך להחליף - החליפו. אגב גם כח אדם הוסיפו כשהיה צריך, ראה את החנות בר"ג שקיבלה תוספת כח אדם מבורך (אני מכיר רק אותה כי אני גר פה) יש הרבה מקום לשיפור, וגם באחרות שלא נזכיר את אלו שבאמת יש להן המון כסף. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים אז אם אני לא טועה בלוח GA-P35-DS3L יש בכלל 16 יציאות USB

יש משהו שאני לא מבין (עוד שאלה נובית :) )

מה זאת אומרת 16 יציאות USB? כי אני בטוח שאין לו באמת 16 יציאות של מאחורה. אז מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס , אתה מזכיר לי את URIB אי אפשר לדבר איתך.. :bash:

תענה על מה שה שאמרתי, בשביל עוד 4 אפשר לחבר מפצל (בעלות אפסית) אבל בשביל עוד PCI מה תעשה?

זה שאתה מקבל יחס מועדף בגיבור בגלל שאתה חבר שם של מישהו ושאתה קונה משם הרבה לא אומר שזה באמת היחס שכל אחד מקבל שם - ולראיה אתה יכול לראות את הת'רדים השונים.. זאת הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס , אתה מזכיר לי את URIB אי אפשר לדבר איתך.. :bash:

תענה על מה שה שאמרתי, בשביל עוד 4 אפשר לחבר מפצל (בעלות אפסית) אבל בשביל עוד PCI מה תעשה?

זה שאתה מקבל יחס מועדף בגיבור בגלל שאתה חבר שם של מישהו ושאתה קונה משם הרבה לא אומר שזה באמת היחס שכל אחד מקבל שם - ולראיה אתה יכול לראות את הת'רדים השונים.. זאת הנקודה שלי.

אחינו, אם תראה את תגובתי הקודמת תוכל להבין שהסכמתי עם אותו בחור בדיוק כמו שאני מסכים איתך. וכן, גם אם גיבור יתחילו לעשות שרירים אני אעבור עם כח הקנייה שלי למקום אחר. אתה לא יודע כמה נלחמתי להכניס לשם מוצרי קירור של חברות כמו SCYTHE מארזים מתקדמים כמו CHAKRA, לשנות קטגוריות ועוד המון דברים שואדין המנהל פשוט לא שם לאיהם לב ולהפוך את החנות הזאת למוקד קנייה זול במרכז. זה הולך לאט ובשקט אבל אני לא יכול להכריח או לעקוב אחרי איזו נציגת שירות אהבלה או לא יודע מי יושבות שם, איזה שתי פקידות שלא יודעות כלום חוץ מלרשום פתק. זאת באמת תקלה חמורה. העניין הוא שיש המון לקוחות לחנות הזאת והם לא מתמודדים עם העומס. שוב, נכון שאין זה אומר שזה טוב - ההיפך, אני בעד יחס אישי, אבל ככה זה עובד אצלהם. בסופו של דבר כמו שאמרתי. אם באמת הייתי מרים את הכפפה הייתי ממלא פה כמה עמודים על מקרים דומים שתוארו פה בחנויות אחרות אבל פשוט אין טעם, אלא אם כן יקרה משהו ממש דרסטי שידרוש בכי להמונים :) סה"כ יש להם גם המון חוות דעת מצויינות. זאפ מייצג אותם די יפה. הרוב תלונות חיוביות ויש כמה רעות. וככה זה צריך להיות.

בוא נגיד ככה, אם הייתי פותח חנות הייתי משתדל שזה ייראה כמו התגובות שלי בTRADEZONE. אבל לזה, יש עוד זמן (אפילו לא מצאתי שם). נקרא לזה "אלכס הגיבור של המחשבים " ;D אלוהים איזה שמות יש היום, זה הורג אותי . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עיוורון היה טיפה, היית ים. כבר עניתי שהגישה שלי שונה ולא מדברת על זה בכלל.

אתה שואל שאלה רטורית ויודע את התשובה, עד הלום.

כבר הסברתי שמבחינת הדרישות שהוצגו לי עד היום, לאף אחד לא היה איכפת מ2 PCI במקום 3 והיחיד שהשתמש באחת מהן היה עורך סאונד עם כרטיס EMU1212 המורכב משני כרטיסי, סוג של AUDIO SLI עם כרטיס בת. אותו עניין מן הסתם המון יציאות USB לחיבור המון ציוד שהוא צריך. ואחרים היו צריכים את היציאות האלה לחיבור כל מה שאמרתי. PCI זה פאסה. PCIEX1 החליף אותו ואם לא שמת לב אט אט הכל עובר אליו. כרטיס הקול הבא של CREATIVE,כרטיסי רשת, טלוויזיה וכדומה. הנדירים הזקוקים לעוד PCI שיהיה להם לבריאות עם ג'יגהבייט וזהו.

אה ואני רואה שאתה אחד מהבוכים על URIB.

במקרה נפגשתי איתו אישית ואני מכיר אותו. ולא משנה איך הוא מדבר בפורום, היית מגיע קודם לגילו, להשכלתו ולעבודתו ואז מדבר ככה. אז הוא אוהב ומגן עליה בחירוף נפש אז מה ?זה עושה אותו נושא ללעג? גם אני מעדיף UNDERDOGS והפעם יחד עם כולם אכלנו אותה כולנו עם כרטיסי המסך והמעבדים של ומצידי שכחתי מהם לתקופה הקרובה עד קיץ 2008 לסיבוב השני או מתי שזה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...