ASUS P5 SE מול GIGABYTE P35-DS3.שווים? האמנם . . . - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS P5 SE מול GIGABYTE P35-DS3.שווים? האמנם . . .

alex.turovsky

Recommended Posts

ומי קבע שהקביע שלך נכונה לכולנו? מה זה = "לאף אחד לא היה איכפת מ2 PCI במקום 3 "

אז אני יגיד לך שלאף אחד לא אכפת מ 8 במקום 12.... וכל מי שאני מכיר לא מתשמש ביותר מ 4 או 5 USBים, מה המיינסטרים היום= מקלדת, עכבר, מצלמה, מדפסת, ואולי יש כאלה עם אינטרנט גם על ,

מה עוד צריך??

אני מוכן להתערב איתך שם נריץ סקר כמה כל אחד משתמש במחשב שלו 90% לא יעברו את 6...

ואני מודע לזה שאם נריץ גם סקר לגבי PCI אז אני בספק אם נמצא מעל 20% שבאמת משתמשים באחד מאחר ובכל הלוחות החדשים יש גם כ.קול וגם כ.רשת..

לכן העמדה שלך שהאסוס יותר טוב מהג'גבייט המבוססת על 12 ולא 8 USBים לא בדיוקת משמעותית.

מה עוד יש לך להגיד על האסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומי קבע שהקביע שלך נכונה לכולנו? מה זה = "לאף אחד לא היה איכפת מ2 PCI במקום 3 "

קרא שוב את דבריי וההן סוף סוף שבעוד שאני מדבר על מה שהוצג לי מלקוחותיי,חבריי וכל מי שהזמין דרכי - זה מה שעניין אותם. מישהו דיבר עלייך או על אחרים ? הציטוט שם למעלה, עבור עליו . . .

ואם 2 דפים לא הספיקו להסביר לך מה שאמרתי על , אולי החברה האחרים יסבירו לך. קרא שוב את הכותרת, תבין שסה"כ רציתי להגיד שהם די שווים ועולים אותו דבר ושאחד יקנה את זה ואחד את השני ולא כמו ששמעתי "אסוס סתם יקרים הרבה יותר" בעוד שמחירם שווה

ותפסיק כבר להאריך את הדיון הזה. אולי מישהו יסגור אותו כבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "מאריך" את הדיון כי הנקודה היא שהג'גבייט טוב יותר. ואין שום סיבה לקחת P5K-SE במחיר של DS3.

ה DS3 נותן יותר תכונות חשובות באותו מחיר של האסוס. ולכן כל הת'ארד הזה היה מיותר מלכתכילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "מאריך" את הדיון כי הנקודה היא שהג'גבייט טוב יותר. ואין שום סיבה לקחת P5K-SE במחיר של DS3.

ה DS3 נותן יותר תכונות חשובות באותו מחיר של האסוס. ולכן כל הת'ארד הזה היה מיותר מלכתכילה.

ואתה מדבר על זה שאני לא מבין? אנשים פה כותבים שASUS הרבה יותר יקרים, "לא שווים" וכדומה. ואני בסך הכל הוכחתי ש

- הם עולים בדיוק אותו דבר - 600.

- הלוח של אינו נחשל יותר, כל סוג של קונה ייקח דגם לוח שונה או אם אין לוח אחד בזמינות , אפשר לקח את השני בלי חשש

- שהלוח של עדיף במקרה מסויים.

זהו, לא מעבר לזה. משום מה האחרים הבינו את זה מזמן ואתה ממש פה מוציא מרגליות. לך לישון אחינו. :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אני היחידי שנמאס לו ממנו ? האלכס הזה

:pissed:

כל שבוע בא עם הזיבולי מוח שלו

אה ???

תרמת הכי הרבה לדיון הזה,העלבת אותי,הSPAMת . וכל זה בשביל שיראו אותך. כל הכבוד :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אני היחידי שנמאס לו ממנו ? האלכס הזה

:pissed:

כל שבוע בא עם הזיבולי מוח שלו

moog אם יש לך דעה אישית יש הודעות .

אם אין לך מה להוסיף לדיון - אל תספים - קרא שוב את חוקי הפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...