אזהרה! **לא לקנות בחנות גיבור מחשבים** - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה! **לא לקנות בחנות גיבור מחשבים**

travskyy

Recommended Posts

לאחר שהתייעצתי עם פורום מפרטים במשך כשבוע החלטתי להזמין את המחשב. הזמנתי אותו מחנות גיבור מחשבים שבנתניה. מאז עברו למעלה משבועיים ועדיין לא קיבלתי את המחשב וזאת למרות שמצויין בהצעת המחיר שלהם כי האספקה תתבצע בתוך שבוע. אבל הדבר הגרוע מכל הוא שאין עם מי לדבר שם, החנות משתמשת בשירות הודעות בשביל לסנן אנשים וכעת אין לי מושג מה יעלה בגורל המחשב שהזמנתי.

***ראו הוזהרתם***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חשבת בכלל כשהזמנת מחנות בשם "גיבור מחשבים" ? ? ? ועוד מנתניה ! ? :kopfpatsch:

זה כמו שתלך לאכול חומוס במקום שנקרא "החומוס של דימיטרי"... זה פשוט לא הולך ביחד! אז גיבור מחשבים ??!??@% כאילו מה הם חשבו שם בכלל ?

ואני עוד חשבתי ש... יואב\משה\ניסים\מלכישוע מחשבים זה שם גרוע ! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתלך לאכול חומס במקום שנקרא "החומס של דימיטרי"...

ROFLOLMFAOOO!!!!

בתכלס, דווקא לגיבור מחשבים יש המלצות לא רעות, לכולם יש פאשלות פה ושם אין מה לעשות (אהם אהם משלוח שפתאום הגיע לעכו אהם אהם).

היו מקרים הרבה יותר גרועים משלך (אי ניצול אחריות של כ. מסך חדש ויקר, מכירה של ציוד משומש ללא ידוע וכו).

עריכה:

איגור, סייג לחוכמה שתיקה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מתלוננים בכולבוטק על החנויות מחשבים המעצבנות? מתלוננים על מישהו שגונב נעליים בשווי 400ש"ח ולא על חנויות שמרמות את צרכנים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר אומר לכם:,

תתחילו להרגיע עם התגובות שלכם,

כאשר מישהוא הגיב בדיוק כמוכם לגבי KSP,KSP תבעה אותו על הוצאת דיבה!!!!,

ואם אני לא טועה הוא שילם 60,000 ש''ח,פיצוי ל-KSP,

אז.....

תסיכו מסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חשבת בכלל כשהזמנת מחנות בשם "גיבור מחשבים" ? ? ? ועוד מנתניה ! ? :kopfpatsch:

זה כמו שתלך לאכול חומוס במקום שנקרא "החומוס של דימיטרי"... זה פשוט לא הולך ביחד! אז גיבור מחשבים ??!??@% כאילו מה הם חשבו שם בכלל ?

ואני עוד חשבתי ש... יואב\משה\ניסים\מלכישוע מחשבים זה שם גרוע ! :smile1:

OMG!!! חחחחחחחחח......

או כמו:"השווארמה של סשה"

ילד מהכיתה שלי פעם קנה מחשב ממישהו שהחנות שלו נקראת:"שראגה מחשבים". :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא הייתה חוויה די חיובית בגיבור מחשבים.

לא מזמן (חודש-חודשיים) הזמנתי מחשב מגיבור מחשבים ברמת גן (לאיסוף מהחנות).

המחשב היה מוכן תוך פחות משבוע. במהלכו יצא לי לדבר כמה פעמים עם החנות (כמה פעמים כדי לברר מתי המחשב אמור להיות מוכן ומתי אפשר לבוא לקחת, ופעם אחת התקשרו אליי כדי לומר שהם משדרגים לי את הזכרון בחינם כי אין את מה שהזמנתי).

הבעיה היחידה הייתה שהם בטעות הביאו לי את המחשב בלי כבל חשמל, אז נסעתי חזרה לחנות לקחת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מסתכנים סתם בחנויות מסוכנות, אבל תראו איזה מצב דפוק במדינה המטומטמת הזאתי, אי אפשר לקנות מחשב\מוצר אלקטרוני או אפילו חלב בלי שינסו לעשוק אותכם, הסכום לא חשוב הכוונה חשובה צריך לתכנן נקמה אחת גדולה וטובה...RIP MOTHERFUCKER!!

יש לי המלצה על חנות מחשבים מעולה, עם שירות אדיב מקצועי קניתי שם 20 פעמים ואף פעם לא חזרתי להחליף חלק, אף פעם לא דחפו לי משהו או ניסו להיפטר ממני, תמיד קיבלתי הכל תקין הרכבתי הכל ומהפעם הראשונה הכל עבד!!!!!

החנות היא WELLCOM היא ממוקמת בראשל"צ ורמת גן ואשדוד אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איגור בלאט, נוספה לך אזהרה ואתה במיוט לשבוע.

אם מישהו חושב שזה שמותר לדבר על חנויות נותן לכם רשות להתבטא כמו חבורת מטומטמים ולקלל ללא גבולות, הוא טועה.

בכל כל הנושאים האלה מפגרים. פותח הת'רא,ד אז איחרו לך בשבוע עם המחשב. מזה אתה מגיע למסקנה שלא כדאי לקנות שם? גישה כזו היא בדיוק מה שגורם לחנות גם לסנן את כל המתקשרים שלה. אני לא אומר שזה בסדר שהםא איחרו בשבוע עם אספקת המחשב, אבל אם כל ישראלי שהייתה לו תקלה בהזמנה היה מגיב כמו בן אדם ולא כמו חורני מטומטם, חנויות היו יכולות להגיב בהתאם.

בכל מקרה, ת'ראד מיותר לחלוטין.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...