איזה 8600GT לקנות,של איזו חברה? בשביל אוברקלוק Zotac, GIGABYTE או eVGA? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 8600GT לקנות,של איזו חברה? בשביל אוברקלוק Zotac, GIGABYTE או eVGA?

a1516a

Recommended Posts

ביררתי קצת על כרטיסי מסך בתקציב של 800 ,והחלטתי לקחת את ה8600GT בגלל שלא מצאתי 1950 באיזור שלי וגם ראיתי בעוד אתרים מחו"ל את הבעיה של ה- AA אז וויתרתי סופית והחלטתי ללכת רק על כרטיס של .

אני מתכנן לעשות OC לכרטיס אם הוא לא יתן ביצועים מספיק טובים,אז יש הבדל בין הגרסה של הכרטיס ליכולות שלו כשמבצעים OC כלומר - כרטיס 8600GT של חברה אחת יכול לתת ביצועים יותר טובים מ 8600GT של חברה אחרת לאחר אוברקלוק? אם כן,אז איזו גרסה כדאי לי לקנות,כרטיס של איזו חברה יותר מיועד ל- OC ?

משום מה גרסת ה512 מ"ב יותר זולה מגרסת ה256 מ"ב---> http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=593325 אז כדאי לי לקנות את הכרטיס הזה? או שה512 הזה פחות טוב מה256?

אם הכרטיס הוא ויש לי לוח שלא תומך בזה אז אני לא אוכל לחבר אותו או שאני לא אנצל אותו מספיק? הלוח אם הוא

Motherboard Name MSI 945P Series (MS-7176) (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

הדגמים:

Zotac‎ 8600GT ZONE Edition- http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4911

GIGABYTE- http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4262

eVGA- http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4407

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא שווה לקנות 8600GT, תנסה לחפש עוד פעם X1950PRO/GT או שתזמין,

אם יש לך אפשרות להוסיף 150-200 שקל לתקציב אני ממליץ לקחת HD3850 שהרבה יותר חזק ועולה בסביבות ה950-1000 שקל לגרסאת 256MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8600GT חלש גם ככה, שום OC לא יעזור לו להיות כרטיס מסך הרבה יותר טוב, פה ושם זה יעזור אבל אחרי הכל המגבלה שלו זה ה128BIT ואת זה OC לא פותר.

הייתי ממליץ על X1950GT מחנות SKYPC או WELLCOM עם משלוחה עד הבית, אין טעם לקחת 8600GT\GTS גם אם לX1950PRO יש בעית AA קלה\קשה\בינונית, יותר מזה הייתי ממליץ על HD3850 אם היה ניתן להשיג אותו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8600GT חלש גם ככה, שום OC לא יעזור לו להיות כרטיס מסך הרבה יותר טוב, פה ושם זה יעזור אבל אחרי הכל המגבלה שלו זה ה128BIT ואת זה OC לא פותר.

הייתי ממליץ על X1950GT מחנות SKYPC או WELLCOM עם משלוחה עד הבית, אין טעם לקחת 8600GT\GTS גם אם לX1950PRO יש בעית AA קלה\קשה\בינונית, יותר מזה הייתי ממליץ על HD3850 אם היה ניתן להשיג אותו בארץ.

זה לא נכון.

למי שיש מעט נסיון ה-8600 OC מעולה, כדאי שתקרא קצת על VMOD ...

אפשר להעלות אותו בקלות גם מעל ל-GTS או ה1950PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל אחד אבל לא צריך להתרגש

הרי בOC למעבד קונרו למשל,מהוספת מתח בBIOS אתה לא מתרגש, השוני פה שאתה צריך טיפה ניסיון.

כאשר מדובר באורך חיים של 6-10 שנים למעבד גם קיצור של החיים ב50% לא יזיז לאף אחד.

ד"א התמורה מהכרטיס הספציפי הזה פשוט מדהימה, בתור מתחיל אפשר להסתפק בהמהרה קלילה של כ50% ... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל אחד אבל לא צריך להתרגש

הרי בOC למעבד קונרו למשל,מהוספת מתח בBIOS אתה לא מתרגש, השוני פה שאתה צריך טיפה ניסיון.

כאשר מדובר באורך חיים של 6-10 שנים למעבד גם קיצור של החיים ב50% לא יזיז לאף אחד.

ד"א התמורה מהכרטיס הספציפי הזה פשוט מדהימה, בתור מתחיל אפשר להסתפק בהמהרה קלילה של כ50% ... :screwy:

עדיין ה128BIT יגביל אותו ברזולוציות ובAF\AA, הX1950GT שלי עושה OC מדהים כ40% סה"כ עד עכשיו אם אני לא טועה, הוא מעל הPRO.

גם אם ה8600GT יהיה בעל אותן מהירויות או אפילו מעבר ל8600GTS אחרי VMOD ואין ספור התעסקויות וקירור יותר טוב, זאתי השקעה גרועה ולא כדאית כי במחיר הזה אתה קונה X1950GT\PRO ולהם GT ניתן לעשות OC עם סטוק בלי בעיה ולהגיע למהירויות של הPRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אין דבר מושלם יש נושאים שאתה צודק בהם: זו אכן התעסקות-לא לכל אחד, בAA אין מה להשוות, יש גם עדיין משחקים שרצים יותר טוב ב1950.

אבל לעניות דעתי יש נושאים לא מדוייקים אצלך, איך הגעת ל40% OC.

מ-500 ל630 זה 25 אחוז בלבד...נחמד בהחלט אבל לא מהפכני.

להשוואה ב8600GT אתה מגיע מ-540 ל870, שזה כ-60%.

נכון אתה אתה יכול להגיע לביצועים של 1950PRO עם ה1950GT אבל חשוב להדגיש שעם 8600OC, במשחקים כבדים כמו בCRYSIS לדוג', הFPS הרבה מעבר ל1950PRO ...

אין ספק שה8600 ירוויח המון מהגדלה של רוחב הפס אבל משום מה בהרבה משחקים חדשים זה הולך ונהיה פחות קריטי, בכרטיסים חלשים שכאלו הGPU משמעותי הרבה יותר- לפחות לפי הבנצים.

עוד טעות נפוצה היא להסתכל על רוחב הפס של הזיכרון ולהתעלם מתדר הזיכרון- אבל זה לפעם הבאה.

יש גם את עניין התמורה למחיר...

אם זה לא רק בשביל להגיד " הכרטיס שלי הכי טוב" ואם זה באמת מעניין אותך אפשר לדון בזה , אבל נראה שהנושא מתאים יותר לפורום OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...