Firefox 3 Beta 1 is available! - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 Beta 1 is available!

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופרה בהחלט מהיר (אבל לא הייתי אומר שיותר מפיירפוקס), הוא גם נראה ומרגיש מאוד חלק וסליקי,

ה look & feel שלו תמיד היו חלומיים יחסית לכל אחר.

השתמשתי בו לא פעם ולא פעמיים, ואני עדיין מוצא את עצמי פותח אותו מדי פעם, הוא כיפי בהחלט, אבל על תקן משני בלבד.

מצד שני, כמו שכבר אמרו - הוא פשוט לא פיירפוקס :)

אין מה לעשות, אני מעדיף להמתין כמה שצריך, עד שפיירפוקס יתקרב ל look & feel של אופרה

(והוא ממש לא רחוק מזה למען האמת, לפחות בצורה ששלי מותאם אלי - הוא אפילו הרבה יותר טוב ב feel, אולי טיפה פחות ב look :) )

מאשר להמתין שאופרה - יהפוך להיות בקוד פתוח, ויהיה ניתן להתאמה אישית נקודתית כמו פיירפוקס, עם מאגר עצום של אנשים שתורמים.

ואני כן מוכן לשלם את עלות הזכרון העודף אם צריך, (עד שזה ייפתר, מתי שזה לא יהיה) כל עוד זה לא בא על חשבון יעילות עבודה,

ומכיוון שלכולנו כבר יש מינימום 1GB אם לא 2, אז זה פשוט לא בא על חשבון יעילות!

מה כולם בוכים על זכרון? עם ה RIG שלי שאפשר לראות בצד, אני מחזיק שועל פתוח, וכבר ראיתם בסקרינשוטים - על דרך קבע יותר מ 40 טאבים.

ומי שיש לו 512MB זכרון, שיעבוד עם אופרה עד לשדרוג, זה בהחלט לא רע, להפך, הוא נהדר, אבל שוב - הוא לא פיירפוקס.

גם חברים טובים שלי שעבדו עם אופרה ונשבעו לה אמונים, וגם כאלה שעובדים עם מקסת'ון (למען השם אני לא מבין איך עבדתי עם זה פעם)

כולם עברו לפיירפוקס ולא הביטו לאחור.

כן, הסוס המנצח שלי הוא שועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חברים טובים שלי שעבדו עם אופרה ונשבעו לה אמונים, וגם כאלה שעובדים עם מקסת'ון (למען השם אני לא מבין איך עבדתי עם זה פעם)

כולם עברו לפיירפוקס ולא הביטו לאחור.

דן לא עבר :silly:

ורק לי נוספה תיקייה בשם PLACES? (איפה שכל הלינקים, מתחת לאדרס באר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן לא מבין שום דבר, הוא גם לא אוהב את ה"נסיכה הקסומה", מי לא אוהב את "הנסיכה הקסומה" תגיד לי?

חוץ מזה, בעבודה הוא גולש בפיירפוקס.

עריכה כאן בשביל לא להספים עוד פוסט:

צריך להרוג את שניכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן לא מבין שום דבר, הוא גם לא אוהב את ה"נסיכה הקסומה", מי לא אוהב את "הנסיכה הקסומה" תגיד לי?

חוץ מזה, בעבודה הוא גולש בפיירפוקס.

א) זה חרא של סרט, נקודה.

ב) כן, בעבודה אני גולש עם פיירפוקס. למעשה, ברגע זה ממש, הדפדפן הנכה הזה תופס לי לא פחות מ-543 מגה-בייט מהזיכרון של המחשב. אשמח לספק סקרינשוט לכל דורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים אתך, לדעתי פיירפוקס הוא הדפדפן הכי טוב שניסיתי (IE6/IE7/O9.X/FF1.5+/SAFARI3) נכון שכרגע בFF3B1 יש די הרבה באגים אבל לי זה לא מפריע כ"כ ולמי שזה מפריע יש את FF2, אבל אף אחת מהגרסאות האלה לא איטית,מבולגנת או לא יעילה.

מחכה לBETA2 :xyxthumbs:

או שיש לך או שאתה לא רגיש לשימוש העצום בזיכרון של פיירפוקס, לבעיות שיש לו עם אתרים בעלי קוד ג'אווה סקריפט מתוחכם וכו'...

הוא לא יעיל, לא זריז, לא פיירפוקס שהובטח לנו :-).[br]פורסם בתאריך: 26.11.2007 בשעה 19:03:21

ממתי פיירפוקס איטי? ???

מאז גרסא 1.5.

למעשה היום אין לו יתרון ממשי על IE7. במיוחד בג'אווה סקריפט (כל האג'קס).

חפש מבחנים בנושא.[br]פורסם בתאריך: 26.11.2007 בשעה 19:04:54

אין לי בעיה עם נוחות שימוש וכו'' date='זה מתרגלים..

אני מדבר על המהירות שזה הכי חשוב לי,ובישביל זה אני לא צריך לחכות הרבה זמן ולתת הזדמנויות חוזרות ונשנות לדפדפן..

אולי בגרסא Opera 9.50 שהיא Beta עוד דברים משתפרים..אבל מהגרסא האחרונה 9.24 לא התרשמתי כלל וכלל בנושא המהירות

[/quote']

אתה רציני?

תשווה YNET, אני מתערב על לפחות 50% יתרון לאופרה (מחק Cache בכל אחד מם).

נסה ג'ימייל...

אין מה להשוות, כל מקום עם ג'אווה סקריפט אופרה פשוט עושה צחוק מפיירפוקס.[br]פורסם בתאריך: 26.11.2007 בשעה 19:06:47

הביצועים של FF מול הביצועים של OPERA בHTML הרבה יותר טובים, מה שכן כשיש הרבה FLASH אז כן FF קצת איטי אבל בעיקרון, הFF מהיר מאוד אצלי, גם בהדלקה של התוכנה, בטעינת עמודים וגם בכל הדברים שיש לו או אפשר להוסיף בעזרת הרחבות.

אני לא רואה שום סיבה שבעולם לעבור לOPERA (לפחות לא בנוכחי) אולי בדור הבא OPERA יעקוף את FF, אבל עכשיו מממש לא :hat:

ממש לא נכון.

להיפך, הפלאש של אופרה קצת פחות טוב מ- FF (בגלל שאופרה הרבה יותר צמודה לתקנים) בגלל שדפים שלא כתובים 100% נכון קצת "מרגשים" אותה.

הדפדפן של אופרה בנוי על אותו מנוע שבנוי Opera Mini. של , כלומר תבינו עד כמה יעיל מנוע הרינדור הזה.

אם אינני טועה גודלו כ- 500 ק"ב. אין משהו שקרוב לו מבחינת יעילות.

אופרה הוא הדפדפן עם התמיכה הכי קרובה לתקנים.

עם 10 טאבים הוא לוקח 50 מגה בייט.

יש לו קליינט Bitorrent פנימי שלוקח פחות מ- 100KB, ראיתם פעם חברה שבכלל מנסה להיות כ"כ יעילה?

קליינט דואר של 200 ק"ב.

נכון, העקביות שלו ע"פ התקנים מעט פוגעת בו במספר אתרים (בעיקר בארץ).

אבל כך היה עם פיירפוקס בעבר.

אין ספק שמבחינת מהירות, יעילות ועמידה בתקנים הוא משאיר אבק לכל שאר הדפדפנים, בקיצור, הוא כל מה שהבטיחו לנו בפיירפוקס ולא קיימו.

צריך לנסות כדי להבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...