Firefox 3 Beta 1 is available! - עמוד 9 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 Beta 1 is available!

Nosh

Recommended Posts

אני רואה שOPERA לא כל כך גרועה...

חלק גדול מהאפשרויות בFF שיש לי עם תוספים, יש באופרה בלי תוספים ובלי כלום...

והקליינט של ביטורנט מוריד לי פי 800 יותר מהר מהיוטורנט המסכן שלי (כן, פי 800! תעשו את החשבון... 0.1*800=80 :smile1:)

אהבתי במיוחד את האפשרות לשלוט על הדפדפן עם פקודות קוליות...

אבל.. אני רואה שהעברית קצת דפוקה.. (לוחץ על HOME וזה מעביר אותי לאמצע השורה, עם החצים עובד לי הפוך.. ימינה הולך שמאלה ולהפך) וגם היא כבר תקעה לי פעמיים את המחשב ככה שהיתי צריך לעשות ריסט

ד"א איך לעזעזל אני מקטין את הטקסט? הוא פשוט ענק לעומת FF

לגבי עברית, הבאג ידוע ותוקן ברסא 9.5 שבאה עלינו לטובה :-)

לגבי הגודל חפש באפשרויות.

תהנה, זה הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באופרע 9.5 כאשר אני נכנס ל YNet ויש וידאו בעמוד הראשי, הוא משם מה מתחיל להתנגן ברקע, בלי שרואים אותו ובלי שאפשר לעצור אותו....

ואת 3 כן כתבו הרבה דברים (למשל מנוע Gecko 1.9 החדש, תיקון באגים ודליפות במנוע ה JavaScript שעדיין עובדים וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה חדש בעולם הדפדפנים, כל מי שמתשתמש כמה שנים בפיירפוקס זוכר ויודע כמה אתרים לא תמכו בו במשך תקופה מאוד ארוכה (במיוחד ישראלים), עד שהוא תפס תאוצה והמודעות אליו הלכה גדלה וככה לאט לאט יותר ויותר אתרים סוף סוף הסתדרו.

בקיצור הנקודה שלי היא שזה שיש את הבעיה בYNET (ובואללה מחשבים) זאת לא אשמת opera, זאת כנראה אשמת האתרים עצמם.

מה גם שאלו 2 האתרים היחידים שנתקלתי בהם בבעיות, 99% מהאתרים מוצגים בצורה מושלמת.

זאת לא תחרות, אתה רוצה תשתמש , לא רוצה אל תשתמש, זה לא ממש משנה לי. בזמנו כשניסיתי לשכנע אנשים להשתמש בפיירפוקס שמעתי בדיוק את אותן טענות, תראו איפה פיירפוקס היום, תופס חצי משוק הדפדפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא ידעתי שלאנשים יש פה רק 512 מגה ... (אם כי ברור שצריך להתייחס לזה, ואני מאמין שהם עושים שיפורים בתחום).

ומה כלכך נורא בתמיכה בלינוקס ?

ו cleric לא דיברתי אישית אליך, אז אל תיקח את זה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה לא רק בלינוקס, זה גם ב OSX (למרות שבFF3 הם אמרו שהם יסדרו, לא יודע אם סידרו או לא), הם עוקפים את העיצוב ברירת מחדל ומשתמשים בפקדים שלא נראים כמו העיצוב ואז זה דופק את העיצוב + בלינוקס יש בעיה עם הקיצורים כשאתה בעברית :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה ממש גניבת פטנטים ול Mozilla לא איכפת שישתמשו בדברים שהם משתמשים (כמו שהם משתמשים ברעיונות של אחרים גם כן).

אין פה דעה נחרצת וכל אחד משתמש במה שהוא אוהב, היתרון שכולם חינמים, אז אפשר לשחק איתם ולראות מה כדאי.

IE7 בהחלט מתאים למשתמש הפשוט שלא רוצה להתעסק עם דברים חדשים / שונים ובעיות תאימות עם אתרים (במיוחד ישראלים). בעוד FF הוא כמו נינג'ה, הוא אומנם נראה פשוט במבט ראשוני, אבל אחרי כמה שיפצורים אפשר לגרום לו לעשות כמעט כל מה שרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...