Firefox 3 Beta 1 is available! - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 Beta 1 is available!

Nosh

Recommended Posts

אני גם שונא את הממשק שלו (למרות שאני עובד איתו) אבל הדבר שהכי מפריע זה ההרחבות, כל כך התרגלתי לאדבלוק\טאבמיקס ועוד כמה הרחבות שאי אפשר לעשות אותן באופרה באותה קלות של פיירפוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ושל אופרה כן?

כן, ובגדול.

היתרון היחיד כרגע שאני רואה של FF על Opera הוא בextensions , יתרון מאוד מאוד משמעותי שדי מעיב על המעבר שלי לאופרה, אבל אני מנסה למצוא פתרונות מקבילים... את הרוב מצאתי האמת, notifier ו stumbleupon הכי חסרים לי :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עם אופרה,הורדתי.

עובדת לי לאט לעומת ה-FF,פחות ידידותית למשתמש לדעתי וכמובן אי אפשר להוסיף את התוספים שנימרד אמר,ששני אלו ספציפית גם מאוד חשובים לי.

סה"כ? לא התרשמתי בכלל,אולי בגרסא הבאה.

Uninstalling...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתאר בידיוק את מה שאני חוויתי בפעם הראשונה עם הדפדפן.

אחרי שהחלטתי לתת לו הזדמנות שניה , הבנתי כמה הוא טוב.

כמו כל דבר חדש צריך להשתחרר ממה שאתה מכיר ורגיל כיד להחליט אם הדבר החדש טוב או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל דבר חדש צריך להשתחרר ממה שאתה מכיר ורגיל כיד להחליט אם הדבר החדש טוב או לא.

אין לי בעיה עם נוחות שימוש וכו',זה מתרגלים..

אני מדבר על המהירות שזה הכי חשוב לי,ובישביל זה אני לא צריך לחכות הרבה זמן ולתת הזדמנויות חוזרות ונשנות לדפדפן..

אולי בגרסא Opera 9.50 שהיא Beta עוד דברים משתפרים..אבל מהגרסא האחרונה 9.24 לא התרשמתי כלל וכלל בנושא המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער מאוד אבל אנשים כבר לא יכולים בלי הEXTENTIONS שלהם... למשל KIDNEY STONE ודומיו אני לא חושב שהוא ישרוד 5 דקות באופרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש adblock מובנה בדפדפן , קליק ימני -> block content

TheReaper - כן בדיוק לפני דקה גיליתי אותה בעצמי :D

slevin צודק, אני ניסיתי את opera פעמיים שלוש לפני כן ומייד התייאשתי, הפעם השקעתי קצת יותר בנסיון וגיליתי שיש דברים בגו ... בנתיים אני מרוצה.

ובקשר למהירות, אצלי הדפדפן עולה מהר מאוד, המעבר בין הטאבים מהיר, הכל מרגיש מהיר וקליל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*נמרוד ;)

אני מעדיף משהו בדפדפן ולא משהו חיצוני שלא עובד בכל המערכות הפעלה

לא יודע... הדפדפן לא תמיד פתוח אבל התוכנה הזאת כן...

עכשיו אני לא יודע כמה חיצוני התוכנה הזאת כי היא פותחה ע"י בעצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים של FF מול הביצועים של OPERA בHTML הרבה יותר טובים, מה שכן כשיש הרבה FLASH אז כן FF קצת איטי אבל בעיקרון, הFF מהיר מאוד אצלי, גם בהדלקה של התוכנה, בטעינת עמודים וגם בכל הדברים שיש לו או אפשר להוסיף בעזרת הרחבות.

אני לא רואה שום סיבה שבעולם לעבור לOPERA (לפחות לא בנוכחי) אולי בדור הבא OPERA יעקוף את FF, אבל עכשיו מממש לא :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שאתם מדברים על איטיות

כי אופרה צורך הרבה פחות

וממש לא טוחן את ה CPU מה ש FF מצטיין בו.

אם עולה לך לאט , אולי זה לא קשור לדפדפן בכלל , אולי לא נרשם ב preftch

אני אומר לך שהוא הדפדפן הכי קליל מבחינת משאבים , ככה שהוא חייב להיות יותר מהיר מ FF.

ואגב מבחינת בנצ'ים הוא אכן הכי מהיר וקליל , תבדוק ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלי זה פיירפוקס עולה מהר, מה שכן פיירפוקס לוקח יותר (מה שיתוקן בFF3) מאופרה, אבל זה לא משהו שמפריע לי אם יהיה לי עוד 5-10MB תפוסים

אבל מבחינת מהירויות של טעינת עמודים ופתיחת תוכנה הFF עוקף את הOPERA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...