עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 Beta 1 is available!

Nosh

Recommended Posts

אני רואה שOPERA לא כל כך גרועה...

חלק גדול מהאפשרויות בFF שיש לי עם תוספים, יש באופרה בלי תוספים ובלי כלום...

והקליינט של ביטורנט מוריד לי פי 800 יותר מהר מהיוטורנט המסכן שלי (כן, פי 800! תעשו את החשבון... 0.1*800=80 :smile1:)

אהבתי במיוחד את האפשרות לשלוט על הדפדפן עם פקודות קוליות...

אבל.. אני רואה שהעברית קצת דפוקה.. (לוחץ על HOME וזה מעביר אותי לאמצע השורה, עם החצים עובד לי הפוך.. ימינה הולך שמאלה ולהפך) וגם היא כבר תקעה לי פעמיים את המחשב ככה שהיתי צריך לעשות ריסט

ד"א איך לעזעזל אני מקטין את הטקסט? הוא פשוט ענק לעומת FF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר מדברים על YNET, תגלול קצת בעמוד הראשי ותגיד לי אם פתאום יש לך קוביה לבנה שמסתירה את הרבע התחתון של המסך

אם מדברים על , תמיד אבל תמיד אני מקבל את ההודעה הזו -

This seems to be taking longer than usual.

If you are using a slow connection, you can wait a bit longer for this page to finish loading, or just use basic HTML view for now.

If you are using your normal connection and you usually get past this loading step without any problems, please refresh this page in your browser. If you continue to have trouble loading your account, please visit the help center for troubleshooting information.

ואין פה בעיה עם החיבור, בIE ו FF זה עולה בלי בעיה, למעשה, גם באופרה כשאני נכנס מ gmail.com הוא מתחיל לטעון ואז אני פתאום עובר לכתובת http://mail.google.com/mail/?ui=1&disablechatbrowsercheck=1 ושם הוא מציג את ההודעה הזו :nixweiss:

ואם מדברים על הדברים שבאים איתו - אני לא רוצה אימייל ולא רוצה BT, למה הם דוחפים לי את זה?? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שOPERA לא כל כך גרועה...

חלק גדול מהאפשרויות בFF שיש לי עם תוספים, יש באופרה בלי תוספים ובלי כלום...

והקליינט של ביטורנט מוריד לי פי 800 יותר מהר מהיוטורנט המסכן שלי (כן, פי 800! תעשו את החשבון... 0.1*800=80 :smile1:)

אהבתי במיוחד את האפשרות לשלוט על הדפדפן עם פקודות קוליות...

אבל.. אני רואה שהעברית קצת דפוקה.. (לוחץ על HOME וזה מעביר אותי לאמצע השורה, עם החצים עובד לי הפוך.. ימינה הולך שמאלה ולהפך) וגם היא כבר תקעה לי פעמיים את המחשב ככה שהיתי צריך לעשות ריסט

ד"א איך לעזעזל אני מקטין את הטקסט? הוא פשוט ענק לעומת FF

תתקין את הבטה (9.50), העברית מתוקנת לחלוטין עד כמה שנוכחתי, ובכלל היא יותר מהירה.

את הטקסט אתה מקטין ב tools > preferences >web pages או ctrl + גלגלת העכבר לאתר הספציפי שאתה נמצא בו ...

nim901 אתה לא חייב להשתמש במייל ולא בBT , אפשר לבטל את הBT המובנה ולהשתמש בתוכנה חיצונית (אני משתמש בutorrent)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאלת השאלה, על באתרים בהם חובה להריץ IETAB, איזה מהפונקציונאליות הולכת לאיבוד כגון חיפוש בתוך הדף וכו'...

יש למישהו סרטון הדגמה של עם כל ההרחבות המרהיבות כדי שאתרשם אם באמת אני מקבל משהו ש-י-מ-ו-ש-י לי בפיירפוקס שאין לי במקסתון 2 שלי בו אני גולש בהנאה מרובה...?

סתם רוצה לבדוק את הדשא של השכן בלי להשקיע עשרים שנה במציאת קומבינציה יציבה/איכותית של הרחבות.

אגב את אופרה אני בחיים לא אשקול בתור תחליף כי הוא קוד סגור (בדיוק כמו מקסתון, אז מה עשינו בזה..) שיתרונותיו יעלמו בשנתיים-שלוש הקרובות (מהירות/יעילות). אני אוהב תוכנות כמה שיותר bloated. פיצ'ר מטופש בעיניי הוא פיצ'ר הכי-מגניב-בעולם-יו-איזה-מזל-שיש-אותו בעיני מישהו אחר, ולהיפך כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את הבטה (9.50), העברית מתוקנת לחלוטין עד כמה שנוכחתי, ובכלל היא יותר מהירה.

את הטקסט אתה מקטין ב tools > preferences >web pages או ctrl + גלגלת העכבר לאתר הספציפי שאתה נמצא בו ...

nim901 אתה לא חייב להשתמש במייל ולא בBT , אפשר לבטל את הBT המובנה ולהשתמש בתוכנה חיצונית (אני משתמש בutorrent)

נראה שהבטא יציבה יותר מהגרסה המלאה.. בעוד שבגרסה הרגילה תוך 15 דקות המחשב נתקע 4 פעמים, בינתיים בבטא המחשב עוד לא נתקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה כנראה היחיד בעולם.

אתה בטח חולה על הNERO עם כל השטויות שמגיעות איתו. :P

אני מאמין שיש עוד הרבה אנשים שאוהבים את מסנג'ר 8.5, את וורד 2007, ACDSee Pro, , ועוד הרבה תוכנות "כבדות" ביותר.

אני לא אוהב את NERO 8 כי הוא לא בשל עדיין. עוד חצי שנה-שנה ככה אני מאמין שאוהב אותו ואשתמש רק במה שאני צריך ממנו. לא אתקין את scout bot שלו אבל דברים אחרים כמו מקודד אודיו איכותי ביותר או ממיר DVD כנראה שכן אשתמש. כל זאת בהנחה שיהיה לי עד אז מחשב quad .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיש עוד הרבה אנשים שאוהבים את מסנג'ר 8.5, את וורד 2007, ACDSee Pro, פוטושופ, ועוד הרבה תוכנות "כבדות" ביותר.

אני לא אוהב את NERO 8 כי הוא לא בשל עדיין. עוד חצי שנה-שנה ככה אני מאמין שאוהב אותו ואשתמש רק במה שאני צריך ממנו. לא אתקין את scout bot שלו אבל דברים אחרים כמו מקודד אודיו איכותי ביותר או ממיר DVD כנראה שכן אשתמש. כל זאת בהנחה שיהיה לי עד אז מחשב quad .

אתה מחשיב את LIVE 8.5 כבד? איפה אתה חי?

וNERO 8 מאוד בשל.. אחרי הגרסא הראשונה הגרועה שלו (הם שכחו לשים מקום לבחור כמה עותקים ליצור) הוא רק משתפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהבטא יציבה יותר מהגרסה המלאה.. בעוד שבגרסה הרגילה תוך 15 דקות המחשב נתקע 4 פעמים, בינתיים בבטא המחשב עוד לא נתקע...

נראה שכבר מצאתי באג... הCONFEDENCE LEVEL לא נשמר ובגלל זה אני לא יכול להשתמש בפקודות הקוליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיש עוד הרבה אנשים שאוהבים את מסנג'ר 8.5, את וורד 2007, ACDSee Pro, פוטושופ, ועוד הרבה תוכנות "כבדות" ביותר.

התוכנות האלו לא נכנסות לקטגוריה של BLOATWARE,

אגב, 2007 הוא פשוט דבר נפלא.

למשל FLASHGET, היתה תוכנה פשוטה וטובה,

עד שהוסיפו לה קליינט של BT וED2K...

היא עדיין לא כבדה, רק מלאה בשטויות

זה היופי בFF, הוא לא מגיע עם שטויות, אבל נותן לך את האפשרות להוסיף את השטויות שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה,

אני עכשיו עם אופרה 9.50 שאני מסכים שהיא יותר נחמדה מ-9.24 אבל איפה זה ואיפה FF...

את ה-FF התקנתי עכשיו מחדש בדיוק כמו את האופרה,ומחקתי לשניהם את הזיכרון מטמון...

עם אופרה אני מרגיש כאילו אני עם אינטנט 56K למשל בטעינה של HWZONE והיו רגעים שחשבתי שזה ממש נתקע מרוב שלא עלה כלום..

עם FF לא טס כמו עם הזיכרון מטמון אבל פי כמה וכמה מהיר יותר..אז יופי שהבנצ'ים אומרים משהו אבל אני לא יודע איפה זה ואצל מי זה כ"כ מהיר..

זה או שבפועל זה לא נכון,או שלוקח לאופרה הזו חצי שנה לאסוף את הקאש הדרוש בישביל לפעול נורמאלי

עריכה:

יתרה מזאת,5 טאבים ב-FF תופסים לי קצת פחות מ-50M

5 טאבים זהים באופרה תופסים לי כ-78M...

בקיצור,אין לי שום סיבה שבעולם להמשיך להיות עם אופרה עם כל הכבוד לבנצ'ים אני אשאר עם FF ואקווה שהם רק ילכו וישפרו את הדפדפן עם הגרסאות הבאות ולא ההפך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...