Guitar Hero 3 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Guitar Hero 3 - הדיון הראשי

YemeniteCamel

Recommended Posts

אני כבר כמה שנים מקנא בבעלי הקונסולות שיש להם גיטאר הירו, וגם כשהודיעו על השלישי אז אפילו לא חשבתי לבדוק על גרסה למחשב. אבל פתאום אני רואה חדשה (יחיד של חדשות :S) שמדברת על גיטאר הירו למחשב!! בקיצור, השגתי את המשחק הזה, אפילו על המקלדת זה משחק כל כך כיפי וזה אדיר לנגן חלק מהשירים האהובים עלי (Miss Murder, Welcome to the Jungle, Before I Forget). בקרוב אני גם אשיג את הגיטרה בשביל הכיף האולטימטיבי. אני ממליץ לכל אחד על המשחק הזה!

נ.ב:

סלאש המלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר כמה שנים מקנא בבעלי הקונסולות שיש להם גיטאר הירו, וגם כשהודיעו על השלישי אז אפילו לא חשבתי לבדוק על גרסה למחשב. אבל פתאום אני רואה חדשה (יחיד של חדשות :S) שמדברת על גיטאר הירו למחשב!! בקיצור, השגתי את המשחק הזה, אפילו על המקלדת זה משחק כל כך כיפי וזה אדיר לנגן חלק מהשירים האהובים עלי (Miss Murder, Welcome to the Jungle, Before I Forget). בקרוב אני גם אשיג את הגיטרה בשביל הכיף האולטימטיבי. אני ממליץ לכל אחד על המשחק הזה!

נ.ב:

סלאש המלך.

ע"פ האווטר שלי ושתי המילים האחרונות שרשמת אני מניח שיש לנו משהו במשותף! משהו מתולתל שמנגן בגיטרה כמו במכונת ירייה! חחח

ולגבי המשחק... אני באמת חייב להשיג אותו ידוע למישהו מה המחיר של המשחק כולל הבקר גיטרה ל-USB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את הcareer כבר וכל השירים שניתן לחשוף חשפתי.

האם ניתן להשיג עוד שירים לתוך המשחק? אם כן, כיצד?

ד"א אני משחק בגיימפאד של X360 למחשב, אני סבור שזה לא כיף כמו גיטרת צעצוע אבל עדיין כיף לשמוע שירים כל כך קלאסיים 8)

באמת שאני משחק בזה בשביל לפתח קואורדיניציה + לשמוע שירים ישנים שהמון זמן לא שמעתי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניתן להשיג עוד שירים לתוך המשחק? אם כן, כיצד?

ד"א אני משחק בגיימפאד של X360 למחשב, אני סבור שזה לא כיף כמו גיטרת צעצוע אבל עדיין כיף לשמוע שירים כל כך קלאסיים 8)

באמת שאני משחק בזה בשביל לפתח קואורדיניציה + לשמוע שירים ישנים שהמון זמן לא שמעתי :P

אתה מנסה לפתח קואורדינציה למשחק בעזרת גיימפאד? בע... זה לא יעבוד

גיטר הירו משחקים או על מקלדת עם הFים או על הגיטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק, יש לי אותו בwii , גם כיף נורא לשחק נגד מישהו, אפשר לחבל אחד לשני בbattle mode בשיר, משחק ממכר מאוד.

מה שכן הרמה מאוד קשה, לשחק על medium זה ממש קשה, שלא לדבר על hard ו expert שזה בכלל לא אנושי.

איזה כיף לנגן את השיר שנפתח בסוף של dragonforce או משהו כזה, שיר מטורף לגמרי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...