זה רק אני ? או שלכולכם יש בעיית מהירות בזמן האחרון ב HOT/012 ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אני ? או שלכולכם יש בעיית מהירות בזמן האחרון ב HOT/012 ?

HiTiT

Recommended Posts

היי חברה,

יש לי 3 מגה-ביט של HOT/012

וזה כבר בלתי נסבל!! אני לא יכול לגלוש! סרט לדוגמא של 3 דקות בYouTube כעשרים דק' לפעמים יותר.

מה עושים? [מודם : Thompson]

זה רק אני או שגם אצלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה טוב לשמוע שהבעייה היא לא בחומרה \ תוכנה שלי.

---

אני שוקל לעבור היום [ראשון] לנטוויז'ן 7MBit

זה פשוט בלתי נסבל - כל האתרים בחו"ל:

* פינג גבוהה

* חלקם לא עובדים

* ממש ממש איטי במיוחד סרטונים [Youtube / National Gegraphic / Rutube וכו' ]

שילוב גרוע HOT/012 אני מעביר עכשיו את כל הניוזלטרים שלי ואת ההרשמות שלי מהאימייל של הספקית לGmail...

תודה רבה שהגבתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של 012 שנים רבות ב ADSL. הייתי מאוד מרוצה עד לפני מספר חודשים כשהתחילו ההאטות הנוראיות.

תוכנות שיתוף קבצים זוחלות. הורדות דרך FTP, ב2 בלילה אני מחכה 20 דקות בכדי להטעין סרטון של 5 דקות ביוטיוב.

הגיעו מים עד נפש.

לא יודע מה הבעיה שלהם, אבל הם בטח לא מתפקדים כשורה.

אני מרגיש כאילו אני לקוח של חברה שמתפוררת.

לא נדמה לי שיש לי כל התחייבות איתם (מאחר ואני אצלהם בערך מאז שנת 2000 ואף פעם לא דובר עימי על חידוש התחייבות או דבר מה שכזה).

ניסיתי לתת לזה זמן ולראות אם זה עובר, לפתוח פורטים, אבל נשבר לי. מעוניין לעבור לבזק בינלאומי אבל הדילמה היחידה היא שיש לי תיבות דואר ב012 ותהיתי אם אפשר להשאיר אותן בעד תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך מזדהה איתך, יש לי סוג של פחד כזה ששכחתי להעביר את כל החשבונות שלי לתיבה דואר הGmail שלי.

אם תצליח לברר בקשר לתיבה בבקשה תגיב פה באשכול - תודה!

----

וואי זה באמת מוגזם כמות האנשים שהגיבו ולכולם יש את אותה הבעייה כנל אצלי אתרים בחו"ל זה לא נורמלי - אני משלם על 3mb ובאתר:

http://www.speedtest.net/index.php

כשאני בוחר בסרבר שנמצא בחיפה עם פינג 11, זה רושם לי מהירות 1200Kbit - פשוט מטורף! אפילו חצי אני לא מקבל.

אני לקוח מעל ל8-9 שנים ב-012.

או לעבור או לעשות משהו בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הטראד!!

012 ו-015 היתאחדו והם עובדים בשיתוף, תיתקשר ל-012 תגיד להם שיש לך איטיות וזה ותבקש העברה לשרתים של 015, הבעיות יפתרו לך.

גם ל-015 היו בעיות של איטיות עד ליפני שבוע, הייתי מקבל פינג 170\200 לגוגל, וכיום אני מקבל 80\90 פינג, שזה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך מזדהה איתך, יש לי סוג של פחד כזה ששכחתי להעביר את כל החשבונות שלי לתיבה דואר הGmail שלי.

אם תצליח לברר בקשר לתיבה בבקשה תגיב פה באשכול - תודה!

----

וואי זה באמת מוגזם כמות האנשים שהגיבו ולכולם יש את אותה הבעייה כנל אצלי אתרים בחו"ל זה לא נורמלי - אני משלם על 3mb ובאתר:

http://www.speedtest.net/index.php

כשאני בוחר בסרבר שנמצא בחיפה עם פינג 11, זה רושם לי מהירות 1200Kbit - פשוט מטורף! אפילו חצי אני לא מקבל.

אני לקוח מעל ל8-9 שנים ב-012.

או לעבור או לעשות משהו בנידון.

מה שהכי מצחיק, מוזר ותמוה בעיניי, הוא שקברניטי 012 ללא ספק מודעים לחצי-שירות שהם נותנים ללקוחות שלהם. סליחה, חצי-שירות? התכוונתי רבע שירות. איך אפשר עוד לקרוא להורדות ב0.3 קיי לשנייה מצטבר?

הם מאבדים לקוחות, האתר שלהם לא מעודכן, השירותים שלהם על הפנים. כשדיברתי עם נציג שירות לקוחות לפני חודש-חודשיים בערך, במצח נחושה הוא שיקר לי, ועוד עם טון מצחקק, שאין שום הגבלת מהירות, ושבטח יש לי במחשב. נוכחתי לדעת שאני לא היחיד שנתקל בטענות מגוחכות אלו.

היחס שלהם ללקוחות כל כך שרירותי ומבזה שאני פשוט לא מצליח להבין אותם. כאילו שוררת סוג של אנדרלמוסיה ב012. פשוט ביזיון.

קודם שאחליט סופית לעבור לבזק בינלאומי, אחרי זה אבדוק את עניין המיילים. אם הם יבקשו יותר פשוט אעבור לGMAIL או משהו דומה. אני גם בטוח שבינלאומי ייתנו לי תיבת דואר.

חבל לי. לפני לא הרבה זמן הם נחשבו כמהירים ואיכותיים. בתחום שירות הלקוחות תמיד היה מה לשפר, אבל הסתדרתי. עכשיו אני מרגיש כאילו חזרתי לעידן המודמים האנלוגיים. מודם 14.4 יותר מהיר מ012 כיום. ב-י-ז-י-ו-ן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הטראד!!

012 ו-015 היתאחדו והם עובדים בשיתוף, תיתקשר ל-012 תגיד להם שיש לך איטיות וזה ותבקש העברה לשרתים של 015, הבעיות יפתרו לך.

גם ל-015 היו בעיות של איטיות עד ליפני שבוע, הייתי מקבל פינג 170\200 לגוגל, וכיום אני מקבל 80\90 פינג, שזה מצויין.

אני ב-015 (אינטרנט זהב) והמהירות זוחלת בכל שרת מחו"ל, הצגת ברשת ושיתוף קבצים (מתחת 30 קבוע).

פשוט צריך שמישהו (אולי שר התקשורת!) שידרוש שידרוגים של תשתיות בעיקר שיפור מהירות העלאה לרמות כמו יפן ושבדיה וכל הזמן לדחוף קדימה ולהציב רף גבוהה לקבלת רישיונות לחברות התשתית והספק.

כדי לגרום לשר התקשורת לעבוד הכי טוב גם צריך עצומה שיחתמו בה המונים ברשת שתופנה אליו, נקווה שמישהו יעשה זאת בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שהגבתם חבר'ה,

התקשרתי אליהם, אמרתי להם את המצב, לפני השיחה אמרתי שאני רוצה מידע: תכלס בלי הרבה דיבורים ובדיקות.

אמרו לי לשלוח לאימייל שלהם Trace c .com

3 פעמים - התוצאות באמת היו גרועות... מעל 250 פינג... לא יאומן!!

אמורים לחזור אליי היום אם לא אני עובר ישירות! לנטוויז'יון...

אני אעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...