אינטרנט בשני מחשבים... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט בשני מחשבים...

magafaim

Recommended Posts

רגע לפי מה שאתה אומר אם יש לי חיבור קבוע כלומר ללא חייגן ואני אחבר שני מחשבים לשקע DATA הם יתחברו שנייהם לאינטרנט?

איך זה הגיוני הרי החיבור למחשב הוא חיבור של כבל שמגיע מהמודם או שלא הבנתי נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מודם כבלים וחיבור ללא חייגן,

אתה יכול לחבר אל המודם מחשב אחד ב- ואחד בכבל , ושניהם יקבלו IP שונה ויתחלקו ברוחב הפס שלך לאינטרנט.

אתה יכול גם לחבר סוויץ' ודרכו 3-2 מחשבים למודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מודם כבלים וחיבור ללא חייגן,

אתה יכול לחבר אל המודם מחשב אחד ב- ואחד בכבל , ושניהם יקבלו IP שונה ויתחלקו ברוחב הפס שלך לאינטרנט.

אתה יכול גם לחבר סוויץ' ודרכו 3-2 מחשבים למודם.

מה זה חיבור ללא חייגן?

ןאני מחובר לADSL לא לכבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני משתמש ב2 השיטות הראשונות.הינה 4 שיטות כולל.

1) כמו שהציעו מקודם תחבר 2 מחשבים למודם אחד דרך והשני דרך חיבור הרשת.

2)תקנה כבל אדום(יש לו צבע אדום או מין רצועה אדומה כזאת ליד התקע) ותחבר אותו ממחשב שאליו מחובר האינטרנט אל המחשב החדש.. ובמחשב שמחובר האינטרנט תלחוץ על חיבור האינטרנט שלך -->מאפיניים-->לשונית מתקדם--> ותיהיה לך שם אפשרות לשתף את הרשת.. ותגיד לו לשתף את האינטרנט עם שם החיבור שמחובר המחשב החדש...(בשביל השיטה הזאת תצטרך 2 חיבורי במחשב הראשי).

3)לקנות ראוטר ולהגדיר.

4)לקנות 2 חיבורי ותשתית.

כמובן שבאפשרות הרביעית אני לא ממש תומך מן הסתם (למרות ששנתיים שעברו זה מה שהיה לי בבית)

ובאפשרות השלישית אני גם לא תומך כי זה פשוט עושה בעיות עם תוכנות שיתוף לעיתים קרובות ומאט את האינטרנט קצת.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני משתמש ב2 השיטות הראשונות.הינה 4 שיטות כולל.

1) כמו שהציעו מקודם תחבר 2 מחשבים למודם אחד דרך והשני דרך חיבור הרשת.

2)תקנה כבל אדום(יש לו צבע אדום או מין רצועה אדומה כזאת ליד התקע) ותחבר אותו ממחשב שאליו מחובר האינטרנט אל המחשב החדש.. ובמחשב שמחובר האינטרנט תלחוץ על חיבור האינטרנט שלך -->מאפיניים-->לשונית מתקדם--> ותיהיה לך שם אפשרות לשתף את הרשת.. ותגיד לו לשתף את האינטרנט עם שם החיבור שמחובר המחשב החדש...(בשביל השיטה הזאת תצטרך 2 חיבורי במחשב הראשי).

3)לקנות ראוטר ולהגדיר.

4)לקנות 2 חיבורי ותשתית.

כמובן שבאפשרות הרביעית אני לא ממש תומך מן הסתם (למרות ששנתיים שעברו זה מה שהיה לי בבית)

ובאפשרות השלישית אני גם לא תומך כי זה פשוט עושה בעיות עם תוכנות שיתוף לעיתים קרובות ומאט את האינטרנט קצת.

:hat:

זהו שהמחשבים לא ממש קרובים...הם אפילו לא באותה קומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תוכל לקנות כבל 10 מטר של הכבל האדום כמובן שזה השיטה השניה הכי מומלצת, בגלל חיבור טוב יותר, וכמובן ששאפרות של ראוטר עדיין נשארת רק שיש לי לא טובים מהימים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תוכל לקנות כבל 10 מטר של הכבל האדום כמובן שזה השיטה השניה הכי מומלצת, בגלל חיבור טוב יותר, וכמובן ששאפרות של ראוטר עדיין נשארת רק שיש לי זכרונות לא טובים מהימים האלו...

אחי לא נראה לי שכבל 10 מספר יעזור או יספיק...בכל מקרה ראוטר זה לא משהו מומלץ?

ויש לי עוד שאלה...איך האינטרנט מתחלק עם ראוטר?50:50?ואם מחשב אחד מכובה אז כל הרוחב הולך לשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך... בוא נגיד כזה דבר כשהמחשב הראשון לא משתמש כרגע באינטרנט אז יש למחשב השני את כול 100%

שהם משתמשים ביחד זה פשוט כמו שאתה מפעלי 2 דפדפנים ביחד ואומר להם אתה תכנס לאתר הזה ואתה תכנס לאתר הזה.

המהירויות יתחלקו בינהן אבל לא בהכרח ב50% זה תלוי באתר\מקור אם הוא נותן לך את המידע הדרוש במהירות המהירה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...