אני בונה אתר חדש למפרטי מחשב, אין לי שם לאתר, למישהו יש רעיון? {פרטים בפנים} - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני בונה אתר חדש למפרטי מחשב, אין לי שם לאתר, למישהו יש רעיון? {פרטים בפנים}

dino

Recommended Posts

היי, מה קורה? אני בונה אתר חדש למפרטי מחשב, באתר אפשר יהיה לבחור תקציב, שימוש, עם מסך\בלי מסך, ועוד כמה דברים.

בקיצר אני צריך שם, ככל הנראה אני יזמין דומיין עם סיומת NET. מאיזה אתר בחו"ל ב-9$ לשנה, למישהו יש המלצה לשם של כזה אתר?

אני ו-E-R-A-N מהפורומים בונים את האתר, הזה ויש אחד שאני חייב לו תודה גדולה שמתכנת את האתר ואת המערכת ובונה לנו גם פורום, ומאחסן את האתר על השטח שלו, קוראים לו אלדן, תודה.

תודה מראש,

מתן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מצחיק?

רוב האנשים בארץ ובעולם {האתר שלי מיועד לגולשים בארץ}, לא מבינים כלום במחשבים והם לא יודעים איזה מחשבים הם קונים,

חנויות פשוט מוכרים להם זבל, אז באתר שלי הם יוכלו לקבל מחשבים טובים ולא סתם זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יגרום לאנשים להכנס לאתר כמו שלך שרק נותן מפרטים לעומת אתרי חומרה אשר מציעים זאת בתוספת לפורומים וחדשות? ;D

האתר שלנו יהיה מוקדש אך ורק לנושא הזה לכן יהיו בו הרבה מפרטים, ויהיה בו גם פורום שערן ינהל שנוכל להתאים

לגולשים מפרט לצרכים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם למעלה מספיק , אין לכם מה להגיב אז אל תגיבו ... ::)

תסלחו לי על הOT, אבל שמעתי משפט מאיזה חבר גרוזיני שלי- "ויקם הגזר ויכה את הגנן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנשים לא ידועים איפה קלנות מחשב, מן הסתם שהם לא יכירו אתר שמציע מפרטים- גם ההכרה לHWZ לא הכי גדולה.

הימורים? נסגר אחרי חודש וחצי גג (אם נפתח) :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנשים לא ידועים איפה קלנות מחשב, מן הסתם שהם לא יכירו אתר שמציע מפרטים- גם ההכרה לHWZ לא הכי גדולה.

הימורים? נסגר אחרי חודש וחצי גג (אם נפתח) :funn:

אני לא רוצה לרדת לאותה הרמה, אם אין לך משהו מועיל לכתוב פשוט אל תכתוב, איך אתה יודע שהוא יסגר אחרי חודש וחצי גג?

הוא אף פעם לא יסגר מסיבה פשוטה שלא עולה לי אפילו שקל להחזיק אותו, חבר שלי מאחסן לי אותו בחינם על השטח שלו {WWW.3TEAM.NET}, והדומיין עולה 9$ לשנה וזה בכלל לא רציני, ובקרוב אני יעדכן על משהו שיוכל לקדם את האתר הרבה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...