עזרה דחופה בקשר לפרופיל 45 נפשי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה בקשר לפרופיל 45 נפשי

xxdragonxx

Recommended Posts

חברה אני חייב עזרה, שמו אות רחוק מהבית רחוק מאוד מהבית.. 4 שעות נסיעה!

ואני חייב לעשות יומיות כי אם לא אני משתגע מזה לישון שם..מה עוד שזה בסיס פתוח ואין הרבה שיושנים שם.

הלכתי לקבנית במטרה לקבל תור לפסיכיאטר ולהוציא פרופיל 45 נפשי קל"ב ולעוף משם

אבל זאת קבנית שלא משנה מה שיגידו לה היא תמצא פתרון בעצמה.. היא אמרה לי ללכת אליה לפגיעות במטרה לפתור את הבעיה וזה והיא לא מסכימה לתת לי תור לפסיכיאטר!

מה לעשות חברה זה דחוףף אני משתגע שםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משתגע שם אחי ואני לא יכול לישון במקומות כאלה אני חייב לחזור כל יום ואני לא יכול לעבור בסיס חוץ מפרופיל 45 נפשי עם סעיף קל"ב ....

והקבנית הזאת לא נותנת תור לפסיכיאטר..מה אפשר לעשות??

איך אפשר לקבל תור לפסיכיאטר בלי קבן או עם קבן אחר?? עזרה דחוף בקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה משתגע?

אתה חושב שיש לך איזו בעיה נפשית?

ואם כן למה אתה מתנגד לטיפול? תהיה פתוח גם לפתרונות אחרים מלבד לברוח ולוותר.

לא יודעת את כל הפרטים סביב המקרה שלך אבל בנתיים זה נשמע לי שאתה צריך לנסות להתמודד עם המצב ולבוא בגישה חיובית יותר..

בלי כוונות לפגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגיד לקב"נית שאתה רוצה 45 בשביל לישון בבית. תסביר לה מה הבעיה שלך, אולי גם תגזים עם העניין של השינה ותבכה, שתעביר אותך הלאה לקב"ן שהוא פסיכיאטר שיאבחן אותך ואז תקבל את ה-45 המיוחל. אם תרצה יותר הסברים בעניין או שאני אפנה אותך לעזרה שלח לי הודעה פרטית.

נדמה לי כי תוך 48 שעות מהרגע שביקשת קב"ן חייבת להיות לך פגישה.

אחרכך מתפלאים שמתאבדים להם שם. לא כולם מתאימים למערכת צבאית כמו שלא כולם מתאימים לבית ספר (ומערכת צבאית אף נוקשה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי טיפלה הגזמת..

יש הבדל בין בנאדם מפונק לבנאדם עם נטיות התאבדות..

מי שירצה להתאבד יעשה אתזה גם באזרחות..

זה לא שהוא בתחתית שרשרת המזון בין נמלים חרקים עכברים נחשים במערב בקור עם 3 שעות שינה בלילה..

מאמינה לו תכלס שלא טוב לו כרגע, כי אני מכירה אתזה גם עלי, גם לי קשה להיות רחוקה הרבה זמן מהבית לבד.. אבל אני יכולה להגיד לעצמי 2 דברים-

1. יש לי בעיה רצינית אני צריכה כדורים אני צריכה את אמא אני בורחת לבין החם והמוגן. או-

2. תפסיקי להיות ילדה מפונקת יש לך חיים טובים הורים אוהבים כולם עושים , יכול להיות גרוע יותר, להתמודד ולבוא בגישה כיפית וחיובית..

אני אישית ממליצה על מספר 2 (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובות.

מה קשור זה משגע אותי הדבר הזהה מ 3 סיבות

1) זה רחוק מאוד מהבית 4 שעות זה מינימום (אם אני מפספס תאוטובוס זה יכול לקחת 6 +) וזה לא הגיוני לסוע באוטובוס 6 שעות..

2) זה בסיס פתוח!! ואין אנשים שיושנים שם כמעטט אז נגיד ב 5 מסיימים? עד 11 12 שיושנים אין מה לעשות פשוטטטט משעמם רצחחח

3) המקצוע הזה קשה ומגעיל ואני רוצה לפסול אותו...למרות שאם היה לי קרוב לבית ויומיות עםם המקצוע הזה הייתי מסתדר איך שהו ...

חוץ מזה שאני יוצא חמשושים אני מגיע ב 8 9 הביתה..שזה מגעיל רצחח

ולזה שאמר ללכת לפסיכיאטר אזרחי.. אפשר לעשות את זה? או ללכת לקבן אחר? משהוו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב יא בכייו, מה זה 4 שעות??? צא חמשושים, משעמם לך?? תגיד תודה! יש אנשים בצבא שהיו מתים לשיעמום, טוחנים את התחת שלהם, מסעות, ריצות טרטורים.. ואתה מתבכיין על שיעמום?? חוצפן! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמצא מה לעשות בבסיס..

תכיר אנשים..

תן לך תתקופת נסיון לפני שאתה פוסל על הסף.. אולי תקח איתך איזה ספר.. גיטרה.. תלמד משהו..

ואם אתה בכל זאת מעדיף להיות עלוקה אולי עדיף שתלמד לקח, תקבל את הפסיכיאטר שלך, ואת הקל"ב שלך, וישימו אותך בסיס 4 ק"מ מהבית ותסגור בו חצאים..

לא הכל מושלם בחיים, וצבא צריך לעשות, ולא תמיד זה אידאלי.. תגיד תודה לפחות שאין לך בעיות בריאותיות שמתעלמים מהם ואתה נשאר סובל מכאבים 3 שנים בלי טיפול..

סתכל על החיובי ותנסה . לא הולך אז לא הולך אבל תנסה לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקבל הפניה מרופא המשפחה שלך בקופת חולים ( הפניה לפסיכיאטר ) ואז גש לקבנ"ית בבסיס ולא תהיה לה ברירה אלא לשלוח אותך לפסיכיאטר צבאי .

ומלבד זה תמיד אתה יכול לעשות "הצגות " למינהן - רק בלי להגזים .

כמו כן אתה יכול לנסות את האופציה של ת"ש - צריך אותך בבית ומכיוון שבין כך את יכול לצאת כל יום אז זה רק להעביר אותך בסיס .

זה שאתה מתבעס על המיקום המרוחק - זה מובן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות כוסית.

צבא זה לא משהו שאמור להיות נוח לך. יש לך שלוש שנים לעשות אז תעשה אותם כמו שצריך...

לא רוצה לישון בבסיס, אז תשן בבית החייל הקרוב. חייבים לסדר לך מקום שינה שם אם הבסיס פתוח ואין חדרי שינה.

תכיר אנשים חדשים, צא למקומות בילוי בקרבת מקום. ותחזור הביתה כל יום חמישי, אחלה חיים לשירות צבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכיין אחי אם הייתי רוצה לחזור חמשושים או לסגור 14 או 21 הייתי מתגייס לקרבי אבל אם כבר גו'בניק אז למה להיות בתנאים חרא?! זה או קרבי או קל"ב יומיות . במצב הזה אני גם לא בקרבי וגם לא חוזר כל יום זה הכי מעפן בארץ!

שמעו אני רוצה שישכנעו אותי להשאר כי אני רוצה לצאת מהבסיס הזה.. אז אני צריך דרכים בלי הקבנית הזאת..

saar 4 שעות במקרה הטוב עם פקקים זה מגיע גם ל 5+ כמו נסיעה לאילת..

אופל אני לא מתאים לי הסידור הזה יש לי בעיות שינה בבסיסים אני צריך לחזור כל יום

ו david איך אני מקבל הפניה מהרופא משפחה? הרי אסור ללכת לרופא אזרחי בזמן שירות צבאי לא? ומה זתומרת דחופה מה צריך להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...