עזרה דחופה בקשר לפרופיל 45 נפשי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה בקשר לפרופיל 45 נפשי

xxdragonxx

Recommended Posts

לא הגזמת? אתה ועוד אחדים שענו לו!

הוא לא מבקש תמיכה אלא עזרה בלצאת משם. העתיד שלו לא ייהרס ותפסיקו לאכול את השטויות שמאכילים אתכם. מה שחשוב זה ההרגשה ולא התיק הרפואי שכשמו כן הוא-תיק רפואי חסוי. אני מעולם לא שמתי לב שקב"ניסטים שהכרתי בלימודים/בעבודה קיבלו יחס של נחותים או מצורעים. אתם שוכחים שמדובר באנשים שמקיימים את חוק שירות החובה ולא פוסחים עליו כמו 49.6% ממחזור בני ה-18. אבל זה כבר דיון אחר.

מה בדיוק אתה רוצה? הבנאדם אומר שהוא רוצה להבדק ע"י פסיכיאטר והקב"נית לא מוכנה לתת לו הפניה. בסה"כ הסברתי לו שבפניה לחדר מיון עם תלונה על מצוקה נפשית יגיע פיסיכיאטר ויבדוק אותו.לא צריך את הטובות של הקב"נית. זה הכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה שאני מקפיץ תדיון פשוט לא יוצא לי להיות בבית הרבה.

תודה על העזרה אני ינסה ויעדכן תמצב.

ויש לי שאלה חשוב, אם אני הולך לפסיכיאטר אזרחי פרטי בתשלום וזה, והוא ממליץ לי על 45 נפשי זה תופס בצבא? או מה? כאילו מה הם יגידו לי "מצטערים זה לא תופס פסיכיאטר פרטי" .. זה מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה שלו שווה - הצבא יהיה חייב להתיחס להמלצה שלו ( יעבירו את המכתב של הפסיכיאטר האזרחי לחוות דעת של פסיכיאטר צבאי ) מה שעליך לעשות עם הפסיכיאטרים זה להיות נחוש ונחרץ בדעותיך ובמצבך ולא לצפות שמישהו אחר יעשה לך את העבודה .

בדרך כלל הצבא ישתדל לא לקחת את האחריות על עצמו .

אני מסייע בנושא הזה רק מיכוון שאתה בין כך ג'ובניק ועדיף ג'בניק מאשר מישתמט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום ללכת לפסיכיאטר פרטי תנסה אופציה חינמית חחח

כמדומני יש בת"א באזור אלנבי-מזא"ה מקום שמטפל בבני נוער. יש שם עובד סוציאלי שהוא גם קב"ן בצה"ל ואני יודע שהוא מעביר חו"ד על בני נוער שהוא פוגש במקום. הוא לא לוקח כסף כי זה במסגרת העירייה. הם מטפלים בלי קשר למקום מגוריך. אני מציע לך להגיע לשם. אפילו ביום ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תשמע הדרך היחידה שאני יכול לעזור לך היא אם אתקשר בעצמי לעירית ת"א ואתחיל לברר. אני חושב שאתה יכול לעשות זאת לבד

(אם זכרוני אינו מטעה אותי מדובר בעו"ס או פסיכולוג בשם דן פרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...