מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 11 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז גם אם תשתמש ב WOW הזה הויסטה 64 לא יתן לך להשתמש בקוד פתוח?

לא זה לא קשור לקוד פתוח, או שום תוכנה כל שהיא.

זה אך ורק קשור לדריוורים.

לחברות אין שום בעיה לשלם את ה500$ בשנה בשביל להחתים אותם.

הסיבה שמיקרוסופט עשו את הדבר הזה, זה בשביל להגן על הוינדוס מרוגלות ורושעות למניהם שנוצרים כדריוור, והם מאוד מסוכנים וקשים לזיהוי ומחיקה.

אומנם אתה לא תוכל להריץ תוכנות פרטיות שמתקינות דריוור לא חתום, אבל אתה תהיה מוגן ברמת הדריוור שזה דבר מבורך.

חוץ מ PG2 (שיש לו תחליפים) לא נתקלתי בשום תוכנה שרציתי להתקין ולא נתמכה ע"י 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה קניתי מחשב חדש מחר אני מקבל אותו

זה המפרט

Intel® I7 I920 2.33GHz

לוח אם X58 MSI Platinum

זכרון Geil 3072MB 3 (לא DDR2)

כ.מסך 9600GT 512MB pcie2

דיסק קשיח 500GB SATA II 32MB

מארז WingRS 100

צורב LG/NEC X22 SATA DVD

מה עדיף לי להתקין 64 ביט או 32

תודה מראש על העזרה!!

שמעתי ש 64 ישפר את האיכות במשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אתה לא צריך את גירסת ה64 כי יש לך 3 ג'יגה זכרון

בפועל הגירסה הזאת מצויינת ומנסיון אישי עדיפה גם למחשבים שאין ברשותם 4 ג'יגה זכרון

ולא, 64 לא ישפר את האיכות במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אני מתנצלת אם זה אינו הפורום המתאים לשאול.

אני מתכננת לרכוש מחשב חדש מצויד ב-4GB זיכרון. קראתי בדביקים שלא ולא XP בגרסאות ה-32bit תומכות בזיכרון של למעלה מ-3.5GB~. אז השאלה היא, במידה ואני מעוניינת לנצל את מלוא נפח הזיכרון, באיזו מערכת הפעלה כדאי, או אפילו אפשר, לבחור?

מאד נוח לי לעבוד עם XP ואני, אם לומר במילים עדינות, ממש לא משתגעת על . באמת שאין טעם וזה בטח לא המקום לפתח דיון על כך. האם XP64 תעשה את העבודה? אם ישנן, מהן הבעיות המרכזיות במערכת ההפעלה הזאת, והאם הן נפתרו ב-Vista64? בהתחשב בעובדה שויסטה מערכת כבדה בהרבה מקודמתה, מי מבין שתיהן תתן ביצועים טובים יותר בסה"כ? מי מבין שתיהן סובלת יותר מבעיות תאימות של מכל הסוגים?

והאם בשורה התחתונה בכל אופן אאלץ להתקדם לויסטה, לסבול בהתחלה ולהסתגל?

תודה מראש למגיבים ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר חכם לפתוח את הדיון הזה בפורום WINDOWS, יעבירו אותו בהקדם האפשרי, או שתבקשי מאחד המנהלים שיעביר אותו.

דבר שני 64BIT הרבה יותר מוצלחת מXP 64BIT

הסבר יותר מפורט יתנו לך שם.

אל תפתחי שם דיון חדש, פשוט תבקשי שיעבירו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה למה כל המתוחכמים שהלכו על "מערכת העתיד" שכחו שבשביל לקבל את אותם ביצועים של מערכת הדור הנוכחי עם 4 ג'יגה זולים, במערכת I7 צריכים להשקיע המון כסף ב6ג'יגה (שהרי אין באנדל של 4 ג'יגה של שלושה ערוצים) . . .

מי שלא השקיע, מתבאס עכשיו בפורומים בארץ ובעולם כי לא הבין ש 3 ג'יגה אומר חזרה ל32 ביט :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה למה כל המתוחכמים שהלכו על "מערכת העתיד" שכחו שבשביל לקבל את אותם ביצועים של מערכת הדור הנוכחי עם זכרונות 4 ג'יגה זולים, במערכת I7 צריכים להשקיע המון כסף ב6ג'יגה (שהרי אין באנדל של 4 ג'יגה של שלושה ערוצים) . . .

מי שלא השקיע, מתבאס עכשיו בפורומים בארץ ובעולם כי לא הבין ש 3 ג'יגה אומר חזרה ל32 ביט :-\

אפשר תמיד להוסיף שהמחיר ירד, וחוצמיזה אפשר לעבוד על מערכת 64X גם עם 3GB.

ואגב, המעבד הזה פשוט מדהים ביכולת שלו! מרובע ליבות טבעי זה ליגה אחרת במיוחד במולטיטסקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...