Vista / Xp 64 bit .. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista / Xp 64 bit ..

MoMo-P

Recommended Posts

אתה גם יכול בינתיים להישאר עם מה שיש (אם אין לך כח להתקין הכל מחדש), אתה מפסיד איזה 700 מגה בערך.

"אתה לא ממש חייב 64ביט, יש איזה WORKAROUND עם PAE שיכול לגרום לXP או ויסטה32 לעבוד עם 4ג'יגה. אבל, אם כבר 64, אז רק . XP64 לא ממש משתווה." יש לך לינק ? (אני יודע שב SP1/2 ביטלו את זה בגלל החוסר יציבות, אבל מעניין לנסות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא משתמש בהרבה זיכרון ותופס המון מקום בדיסק הקשיח. אבל, יש לי הרבה זיכרון, דיסק קשיח מאוד גדול ומחשב חזק, ככה שהוא בכלל לא מפריע והעבודה השוטפת במחשב מאוד מהירה. זה אמנם טיפשי להקריב כ"כ הרבה זיכרון ומקום בדיסק הקשיח רק בשביל המערכת הפעלה, אבל אפשר לחיות עם זה.

התקנתי במחשב גם שמשתמש בהרבה פחות משאבים, אבל בגלל שויסטה יותר מהיר וגם נראה יותר טוב, אני משתמש בויסטה. האמת היא שהממשק של ויסטה מאוד יפה, אבל זה לא מספיק בשביל לשדרג לויסטה. מה שיותר משמעותי זה שהוא יותר מהיר מ-. בגדול, לא הייתי משדרג את המחשב שלי במיוחד בשביל , אבל מאחר וכבר יש לי מחשב חזק, אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה..

למה לך לקנות הארדיסק של 10000 RPM עם 74 ג'יגה בלבד, ולא הארדיסק עם 7200 והרבה הרבה יותר קיבולת?

א. יש לי רק הארד דיסק אחד. אם אני רוצה לפרמט אותו זה יוצר לי בלאגן שלם של גיבויים.

ב. ההארד דיסק הקיים שלי הוא 250GB יותר משנה כבר לא השתמשתי בחצי ממנו.

ג. 74GB למערכת הפעלה ולתוכנות יהיה דיי והותר, מה שגם יפעלו יותר מהר עם 10000 סיבובים.

ד. הכסף פה לא משחק לי.

ה. עניתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...