מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 12 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וזה למה כל המתוחכמים שהלכו על "מערכת העתיד" שכחו שבשביל לקבל את אותם ביצועים של מערכת הדור הנוכחי עם זכרונות 4 ג'יגה זולים, במערכת I7 צריכים להשקיע המון כסף ב6ג'יגה (שהרי אין באנדל של 4 ג'יגה של שלושה ערוצים) . . .

מי שלא השקיע, מתבאס עכשיו בפורומים בארץ ובעולם כי לא הבין ש 3 ג'יגה אומר חזרה ל32 ביט :-\

איזו שטות

בגלל בקר הזכרון המובנה, גם SINGLE CHANNEL בI7 יתן ביצועי גבוהים יותר מDUAL CHANNEL בC2 (וכמובן שביצועי המערכת כולה יהיו הרבה ותר גבוהים)

ו3 ג'יגה ממש לא אומר חזרה ל32 ביט, לאדם שצריך כזה מעבד כיום יש יתרון מובהק במערכת 64 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, הגבתי לך באשכול שלך, אתה עושה השוואה שגויה.

ובוודאי ש3GB לא אומר חזרה ל32BIT, גם עם 2GB אפשר לעבוד על 64BIT פשוט תהיה צריכה של עוד 100MB בערך, ואפילו אולי להנות משיפור בביצועים עם משתמשים בכלים הנכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי 64 עם 2 ג'יגה שזחל

גם 3 ג'יגה זה לא זה.

4 ג'יגה לעומת זאת היה שיפור של ממש.

לא התכוונתי שמי שיהיה לו 3 ג'יגה יצטרך לחזור ל32, אלא יצטרך להתקין 32 מכיוון שירצה להתקין 64 ולא יקבל שום תוספת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי 64 עם 2 ג'יגה שזחל

גם 3 ג'יגה זה לא זה.

4 ג'יגה לעומת זאת היה שיפור של ממש.

לא התכוונתי שמי שיהיה לו 3 ג'יגה יצטרך לחזור ל32, אלא יצטרך להתקין 32 מכיוון שירצה להתקין 64 ולא יקבל שום תוספת ביצועים.

לי יש גם 64 וגם 32 על כפול עם 2 ג'יגה

שניהם עובדים מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא ממליץ לאף אחד להתקין 64 ביט על 2 ג'יגה . ממש ממש ממש ממש לא ממליץ.

לדעתי מי שיש לו 3 ג'יגה שיתקין 64 ביט, יסבול קצת מחוסר קל במשך כשנה ואז יקנה עוד 3 ג'יגה. זה אחלה פתרון.

חבל להתקין 32 ואז לקנות עוד ולפרמט ל64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה השימושים שלנו שונים.

המחשב שלי עם Q9450@3.8 מריץ WORLD COMMUNITY GRID 24\7.

הבדלי הזיכרון עצומים.

אז לא הגדרת אותה טוב

תוכנות כאלו גם ככה אמורות להשתמש בכח העיבוד (שזה העיקר) ובזכרון רק "על בסיס מקום פנוי" (a.k.a idle)

ממש לא ממליץ לאף אחד להתקין 64 ביט על 2 ג'יגה . ממש ממש ממש ממש לא ממליץ.

לדעתי מי שיש לו 3 ג'יגה שיתקין 64 ביט, יסבול קצת מחוסר קל במשך כשנה ואז יקנה עוד 3 ג'יגה. זה אחלה פתרון.

חבל להתקין 32 ואז לקנות עוד ולפרמט ל64.

ומנסיון אני אומר שזה עובד מצויין

"יסבול מחוסר זכרון"?

זה ממש לטא המצב

גם אם תוכנה מסויימת תתפוס קצת יותר (וזה לא ברמות שצריך להזהיר בגינם) זה ממש לא סוף העולם

בסופו של דבר הקרנל שלה פשוט טוב יותר ורואים את זה במבחני הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, דנדן, על ההפנייה, אבל הפוסט הזה לא ממש כולל נימוקים, רק הסכמה על כך ש-Vista64 מוצלחת יותר.

מישהו יכול בבקשה לומר, אפילו באופן כללי, במה בדיוק Vista64 מתעלה על XP64? אולי היתרונות יהיו זניחים מבחינתי.

תראו, זה חשוב לי כי מדובר בהוצאה של עוד כמה מאות שקלים על עותק של מערכת ההפעלה.

אני לא ממש יודעת מה כדאי לעשות. יש לי עותק חוקי של XP32bit שמשרת אותי כבר שש שנים. האם לא כדאי להשאר עם עוד שנה-שנה וחצי עד להשקת Windows7, לרכוש אותה ורק אז לשדרג (ובעצם לדלג על ויסטה)?

לא רק שאני מאד סולדת מויסטה, להוציא עליה כל כך הרבה כסף בידיעה שעוד שנתיים לכל היותר, ושנתיים יותר מדי, אני הולכת להעיף אותה לכל הרוחות.

אם אני נשארת עם XP32bit ו-4GB , האם תהינה לכך השלכות מעבר לניצול לא-מלא של כל נפח הזיכרון, לדוגמא, מערכת לא יציבה וכד'?

שוב תודה על העזרה והסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הגדרת אותה טוב

תוכנות כאלו גם ככה אמורות להשתמש בכח העיבוד (שזה העיקר) ובזכרון רק "על בסיס מקום פנוי" (a.k.a idle)ומנסיון אני אומר שזה עובד מצויין

ומנסיון שלי אני אומר שזה לא עובד טוב.

רוצה מכות?

"יסבול מחוסר זכרון"?

זה ממש לטא המצב

יש משחקים שצריכים את הזכרון הזה.

גם אם תוכנה מסויימת תתפוס קצת יותר (וזה לא ברמות שצריך להזהיר בגינם) זה ממש לא סוף העולם

בסופו של דבר הקרנל שלה פשוט טוב יותר ורואים את זה במבחני הביצועים

לא רואים כלום במבחני הביצועים...

חלק מהיישומים מהירים יותר וחלק איטיים יותר.

יש בנצ'ים בפוסט הראשי אתה מוזמן להתחרע עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, דנדן, על ההפנייה, אבל הפוסט הזה לא ממש כולל נימוקים, רק הסכמה על כך ש-Vista64 מוצלחת יותר.

מישהו יכול בבקשה לומר, אפילו באופן כללי, במה בדיוק Vista64 מתעלה על XP64? אולי היתרונות יהיו זניחים מבחינתי.

תראו, זה חשוב לי כי מדובר בהוצאה של עוד כמה מאות שקלים על עותק של מערכת ההפעלה.

אני לא ממש יודעת מה כדאי לעשות. יש לי עותק חוקי של XP32bit שמשרת אותי כבר שש שנים. האם לא כדאי להשאר עם עוד שנה-שנה וחצי עד להשקת Windows7, לרכוש אותה ורק אז לשדרג (ובעצם לדלג על ויסטה)?

לא רק שאני מאד סולדת מויסטה, להוציא עליה כל כך הרבה כסף בידיעה שעוד שנתיים לכל היותר, ושנתיים יותר מדי, אני הולכת להעיף אותה לכל הרוחות.

אם אני נשארת עם XP32bit ו-4GB , האם תהינה לכך השלכות מעבר לניצול לא-מלא של כל נפח הזיכרון, לדוגמא, מערכת לא יציבה וכד'?

שוב תודה על העזרה והסבלנות.

לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עובד על 32 ביט ואני חושב לעבור ל64 אחרי שהוספתי לי עוד 2 גיגה (סה"כ עכשיו 4)

המעבר ל64 ביט באמת יעזור לי? מה זה בעצם יתן לי חוץ מזה שהמערכת תזהה את כל ה4 גיגה? זה הולך לשפר ביצועים או משהו?

הבעיה הכי גדולה זה שצריך לפרמט, אם לא היתי צריך לפרמט לא היתי בכלל שואל את השאלה הזאת, היתי עובר כבר ל64 ביט :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...