מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף? - עמוד 15 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין ויסטה/7 32 או 64 ביט? מה עדיף?

Nihility

מה יש לכם על המחשב הראשי?  

1860 הצבעות

1. 1. מה יש לכם על המחשב הראשי?

• 32 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 32 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם לפחות 4 ג'יגה זכרון
    • 64 ביט עם פחות מ4 ג'יגה זכרון

Recommended Posts

לפעמים אני שואל את עצמי...? עד לאן הבורות תגיע :s07:

תמיד יש פעם ראשונה, לפחות תנסה בעצמך, תאמין לי לא תתחרט.

למה בורות?

אמרתי שניסתי אותה על מערכת לא משהו P4 3.4 2GB DDR400 7600GT ,כנראה לא עבד משהו כי המערכת חלשה.

אבל מה הקשר לבורות? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שום בורות, אין תאימיות כמעט לויסטא שמדובר בתוכנות מוסיקה, עם קיובייס נאלצתי להתקין במחיצה נפרדת כדי שזה יעבוד ואני לא מדבר על דברים יותר מעצבנים כמו GIGASTUDIO שאין על מה לדבר בלי ..לא מכיר אולפן הקלטות שעובד עם ויסטא וזה כבר אומר משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום בורות, אין תאימיות כמעט לויסטא שמדובר בתוכנות מוסיקה, עם קיובייס נאלצתי להתקין במחיצה נפרדת כדי שזה יעבוד ואני לא מדבר על דברים יותר מעצבנים כמו GIGASTUDIO שאין על מה לדבר בלי ..לא מכיר אולפן הקלטות שעובד עם ויסטא וזה כבר אומר משהו.

בסדר הבנתי, ויסטה חרא... אל תתקין! או שאתה מנסה לשכנע את עצמך?

אגב, לויסטה יש יכולות סאונד שמתעלות על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר הבנתי, ויסטה חרא... אל תתקין! או שאתה מנסה לשכנע את עצמך?

אגב, לויסטה יש יכולות סאונד שמתעלות על .

כרגיל בישראל אנשים מתקיפים לפני שהם יודעים את כל העובדות.מה יהיה?אומרים לך שיש לי ויסטא ואפילו כתוב ליד השם שלי!

ואם הצלחת להתקין את שתי התוכנות שאמרתי בויסטא והן עבדו לך אז תגיד, כי אני חרשתי על זה בגוגל ובפורומים בעולם בשביל לנסות להריץ אותם על ויסטא ולא עזר!

איזה יכולות שמתעלות שמעתי שאין בכלל תמיכה ב WDM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא טוב לך תחזור ל-, אבל אל תרמוז שהמערכת לא טובה כי למישהו אחר עם צרכים אחרים היא יכולה להיות מצויינת.

אני לא איש סאונד, לכן אני לא מתווכח בתחום שלך אולי באמת לצרכים שלך היא לא מספקת.

אין ספק שתוכנה מקצועית כמו QB תשאר מאחור, לבסוף היא תעבוד טוב במערכת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את מה שאמרתי בגלל התחום המדובר שהוא בעצמו דיבר עליו-

השימושים שלי הם עריכת , הקלטות (קיובייס)

שוב, לא טוב לך תחזור ל-, אבל אל תרמוז שהמערכת לא טובה כי למישהו אחר עם צרכים אחרים היא יכולה להיות מצויינת.

אני לא איש , לכן אני לא מתווכח בתחום שלך אולי באמת לצרכים שלך היא לא מספקת.

אין ספק שתוכנה מקצועית כמו QB תשאר מאחור, לבסוף היא תעבוד טוב במערכת .

בקיצור, לא חשוב...אומרים לך שלוש פעמים שיש לי גם וגם.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתווכח על דברים שאין בהם ניסיון, זאת הסיבה שלא ידעתי אם שווה לי להתקין אותה, כי בעבר התקנתי והיו לי בעיות ,חוסר תאימות וכו'....

אמנם היתה מערכת חלשה יחסית לעכשיו ,חשבתי שעם מערכת כמו שלי אני אוכל להפיק יותר מויסטה כי היא חדישה/מתקדמת יותר מXP, זה הכל.

תודה rikus! :xyxthumbs:

אני שמח שיש פה מישהו שנתן לי אינדיקציה מדוייקת.

אני אנסה לעשות כמוך נראה לי, להתקין שתי מערכות, אני יודע לעשות את זה אבל איך ביצעת את זה? באיזה צורה? על אותו דיסק רק מחיצות נפרדות לכל מערכת?

או דיסק נפרד לכל מערכת שונה?

ומתקינים על ה נכון? אני לא טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אתה יכול להתקין על הרדיסק אחר אבל מכיוון שאתה לא יכול להעלות את שני מערכות ההפעלה בו זמנית, אין שום סיבה לא להתקין על PARTITIONS שונים באותו ההרדיסק.

וכמובן שמתקינים חדש אחרי הישן כדי למנוע בעיות תאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון לפי המדריך שעשיתי לפיו (נמצא בפורום ווינדוס בשאלות נפוצות או משהו) אמורים להתקין את הויסטה אחרי ה בשביל תאימות מוחלטת :-\, אני עשיתי ההיפך כי קיבלתי מחשב חדש עם ויסטה ולא היה לי כוח אבל אומרים שזה גם בסדר :-X.

התקנתי על מחיצה של אותו הארד דיסק אבל נפרדת ואמרתי ל שימחק הכל על המחיצה ויתחיל משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום!

אני מעוניין לקנות מחשב שיהיה מיועד לעריכת וידאו (תוכנות: after effects, premiere, photoshop). לגרסאות החדשות (cs4) יש תמיכה ב64 ביט, נכון? אז מה אתם אומרים שכדאי? 32, או 64? המעבד שלי יהיה כנראה q6600 (הוא תומך ב64 ביט?) והלוח אם p5q(אם זה משנה...). אם כדאי לי 64, מה כמות הזיכרון שכדאי לדעתכם? ההבדל בין ה- 3.2 גיגה לכמות הזיכרון שתהיה במערכת 64 תשפיע מאוד על העריכה? מה החסרונות של מערכת 64 במקרה שלי?

עוד משהו- במחשב יהיו רק התוכנות האלו (לא יהיו משחקים או משהו...) ונראה לי שאני לא אתקין עליו .

תודה

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום חסרון במערכת 64BIT לעריכת ,

רק יתרונות על פני ה 32BIT המתבטאת בזמני עיבוד קצרים משמעותית כתוצאה מייעול עבודה ב 64BIT

וכן ה Q6600 תומך והלוח מצויין

ההבדל הוא לא רק , ואגב במקרה של עריכה 4GB יהיה מצויין.

רק תדאג להתקין SP1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קונה מחשב היום זה היה עם מעבד Q6600, הוא מאוד זול יחסית לביצועים שהוא נותן בתנאי שאתה עושה לו וקונה קירור נחמד.

גם הייתי שם 8 ג'יגה של זכרון, היישום שאתה מדבר עליו תומך בכמות גדולה של זכרון בלי בעיות (יש בנצ'ים בעמוד הראשון של הת'רד הזה). וכמובן שאז גם 64 ביט.

------------------------------------------------

הוספתי סקר לעמוד הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

אני מעוניין לקנות מחשב שיהיה מיועד לעריכת וידאו (תוכנות: after effects, premiere, photoshop). לגרסאות החדשות (cs4) יש תמיכה ב64 ביט, נכון? אז מה אתם אומרים שכדאי? 32, או 64? המעבד שלי יהיה כנראה q6600 (הוא תומך ב64 ביט?) והלוח אם p5q(אם זה משנה...). אם כדאי לי 64, מה כמות הזיכרון שכדאי לדעתכם? ההבדל בין ה- 3.2 גיגה לכמות הזיכרון שתהיה במערכת 64 תשפיע מאוד על העריכה? מה החסרונות של מערכת 64 במקרה שלי?

עוד משהו- במחשב יהיו רק התוכנות האלו (לא יהיו משחקים או משהו...) ונראה לי שאני לא אתקין עליו .

תודה

גיא

עדיף לך לקנות מרובע ליבות מתקדם יותר מאשר Q6600, כי לחבילת אדובי CS4 יש כבר תמיכה בסט פקודות החדש SSE4.1/2.

תקבל יותר ביצועים במיוחד בקידוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...