עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 3 שבועות מאוחר יותר...

סוריי שאני מקפיץ את הנושא אבל לדעתי אני אקבל פה את התשובה.

אז ככה אף פעם לא יצא לי לשחק במשחק הזה בגלל כל המרעש שהיה סביבו פשוט לא רציתי.

לאחרונה יצא לי לעשות כמה משחקים אצל חבר ממש התלהבתי מהגרפיקה באמת אך הייתה לי בעיה אחת גדולה.

משום מה אני לא הצלחתי להוריד NPC מכדור אחד. כאילו הייתי במפה הראשונה ואף פעם לא יוצא שאני עושה HS וגם בשביל להרוג איזה דמות לוקח לי איזה 5 כדורים לפגוע??? ככה זה אמור להיות המשחק או מה??? זה ממש מזעזע אז כי חשבתי לקנות אותו ואחרי ששמתי לב שבשביל להוריד 3 אנשים צריך מחסנית אני התבאסתי כי אני רגיל לשחק בסגנון כדור אחד וNPC אחד מת. מקסימום 2 אם לא פגעתי לו בראש. הרובה היה FY משהו לא זוכר בדיוק את השם..

עכשיו אני לא מתכוון לשחק ברשת אלא אני מדבר על הSP לכן זה די חשוב לי..

אם המשחקיות שלו כזו אני לא הלך לקנות אותו למרות ששווה אפילו לקנות אותו רק בשביל הגראפיקה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בSP בהתחלה (לוקח זמן להתרגל) אתה לרוב מבזבז מחסנית שלמה על NPC אחד.

עצה שלי- תחליף ליירי ביחידים וכוונת ברזל וכוון לפלג הגוף העליון.

או שתפסיק לירות בריצה, כאן זה לא עובד... כאן תצטרך לשכב על הריצפה ולהחליף לMAX STRENGH בשביל לפגוע למישהו בראש אחרת הכוונת זזה כמו תחת של חשפנית במועדון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לא חדש לי התחום התחלתי עוד מ QUAKE... לבצע HS זה ממש לא בעיה מהירות תגובה גם לא חסר אבל פה ממש משהו נראה מסריח.

ניסיתי גם ביריה בודד והקטע הוא שאני כן פוגע והNPS פשוט מתכופף ונעמד שוב... ומה החרטא שהם הופכים לאדומים כאלו כמו שאתה עושה מקסימום כוח.

פשוט לא הגיוני בשבילי יותר מ 2-3 כדורים. אפילו פגיע אחת אמורה לשתק את היריב אבל פה הוא מתכופף וישר בורח... ממש לא מציאותי..

אז אתה אומר שככה זה המשחק?? כאילו ממש לא דומה לCOD ודברים כאלו? הבנתי אותך נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בחיצי ההרדמה, הם "הורגים" ביריה אחת.

רק שזה דורש משחק יותר זהיר והרבה שימוש בהסוואה כי לוקח זמן עד שזה נטען בחזרה.

גם אותי זה תסכל שהיה צריך לרוקן מחסניות שלמות על חיילים כדי להרוג אותם, לא ידעתי שהקוריאנים כאלה קשוחים...

אני מניח שהם עשו את זה כדי שהמשחק יהיה מאתגר, במיוחד עם זה שגם ככה יש לך מלא כוחות מיוחדים, אבל לדעתי הם קצת נסחפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו את זה כי גם במציאות אתה לא מוריד מישהו אלא אם כן כיוונת לו בין האפוד לקסדה וגם אז זה פגע במרכז המצח או בעיניים.

לא חסר מקרים בהם פגועי ראש המשיכו לירות אם הכדור לא פגע במח אלא שפשף פה ושם.

עם רובה צלפים, כן מורידים בפגיעה ראשונה אם מכוונים טוב. כן, לפגוע בקזדה לא נחשב לפגוע בו בכלל כי הכדור פשוטו ניתז (אלא אם זה מעד 10 מטר).

אין מה לעשות, נתקלת במשחק שהוא אגדה, עם פיזיקה מציאותית יותר. תתמודד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לא חדש לי התחום התחלתי עוד מ QUAKE... לבצע HS זה ממש לא בעיה מהירות תגובה גם לא חסר אבל פה ממש משהו נראה מסריח.

ניסיתי גם ביריה בודד והקטע הוא שאני כן פוגע והNPS פשוט מתכופף ונעמד שוב... ומה החרטא שהם הופכים לאדומים כאלו כמו שאתה עושה מקסימום כוח.

פשוט לא הגיוני בשבילי יותר מ 2-3 כדורים. אפילו פגיע אחת אמורה לשתק את היריב אבל פה הוא מתכופף וישר בורח... ממש לא מציאותי..

אז אתה אומר שככה זה המשחק?? כאילו ממש לא דומה לCOD ודברים כאלו? הבנתי אותך נכון?

אני לא אומר שאתה נכה, אני פשוט אומר שצריך להתרגל , עכשיו אני בכיף מסוגל להרוג 8-9 קוריאנים במחסנית אחת... העיניין פה שהכוונת תמיד זזה

צריך לקחת את זה בחשבון. בשביל לעשות HS צריך לבזבז מינימום 2 כדורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. אז unreal יותר מציאותי למרות השם :lol: :lol: :lol:

חיצי ההרדמה? זה מה שאמור להיות במקום מטול?

פיזיקה מציאותית? לא נראה לי פגיע של כדור בזרת משתקת את היריב לכמה שניות טובות. זה לא סרט אקשן :-) שאחרי 10 כדורים הגיבור מתחיל להתעצבן רק.

במציאות הקסדה מגינה רק מרסיסים ולא מכדורים. רק אם הוא נכנס בזווית מסויימת יש מצב שהכתור יתז ושינה כיוון.

אך כשמדובר בקליע שנירה מרובה סער ממש קשה לקבל תוצאה כזאת. אפוד רגיל לא מסוגל להגן נגד כדור שנורה מרובה סער שוב רק אפוד מגן כבד מאוד ששוקל בסביבות 20 קילו ויותר וסיור רגיל לא ילבש אחד כזה.. 1 זה כבד 2 יקר 3 לא נוח. רק למבצעים מיוחדים.

לכן פגיע באפוד גם אמורה לשתק אותו לריצפה לכמה שניות טובות כי אם זה לא יחדור זה ישבור כמה צלעות. אבל להתכופף ולעשות צעד וחצי ולהחזיר אש ממש לא נראה הגיוני במיוחד אחרי שהוא כבר קיבל באפוד איזה 5 כדורים.

משחק אגדי מסכים פיזיקה מציאותית ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו את זה כי גם במציאות אתה לא מוריד מישהו אלא אם כן כיוונת לו בין האפוד לקסדה וגם אז זה פגע במרכז המצח או בעיניים.

לא חסר מקרים בהם פגועי ראש המשיכו לירות אם הכדור לא פגע במח אלא שפשף פה ושם.

עם רובה צלפים, כן מורידים בפגיעה ראשונה אם מכוונים טוב. כן, לפגוע בקזדה לא נחשב לפגוע בו בכלל כי הכדור פשוטו ניתז (אלא אם זה מעד 10 מטר).

אין מה לעשות, נתקלת במשחק שהוא אגדה, עם פיזיקה מציאותית יותר. תתמודד :)

נתחיל מזה שהמשחק ממש לא אגדה מבחינת ריאליזם, הוא גם לא מנסה להיות כזה. משחקים מציאותיים יותר בז'אנר הם RAINBOW SIX ו GHOST RECON (הגרסאות הישנות של המשחקים, לא ווגאס וכדומה) OPERATION FLASHPOINT.

רוב החיילים בקריסיס בכלל לא לובשים אפוד מגן וקסדות אם אני זוכר נכון, ופגיעה בראש בהחלט אמורה לשתק\להרוג את היריב. גם להפגע באפוד מצרור של רובה סער זה לא משהו שאמור להשאיר אותך עומד על הרגליים כאילו כלום לא קרה.

אין לי בעיה עם משחקים שבהם גם אני נהרג מיריה אחת, זה הכי ריאליסטי שיש, אבל בקריסיס זה בכלל לא הכיוון.

שיחקתי בו מזמן, אבל אני זוכר שזה היה טיפה מוגזם כמות הכדורים שהיית צריך לרוקן על הקוריאנים כדי לחסל אותם, אפילו ברמת קושי נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצג א: חיילים צפון קוריאנים.

אמצעיםף אפודים,קסדות,טקטיקות לש"ב והתחמקות.

ככה שאם לא עוצרים לירות ולכוון לאזור הצוואר, רוב הכדורים בירי אוטומטי עפים לכל כיוון אפשרי וסביר שייתקלו בקסדה או אפוד בדרכם.

*חוץ מפאף דדי שם בתמונה האחרונה שחושב פה זה הארלם ויוצא עם כובע מצחייה לקרב :lol:

960x0_75.jpg

960x0_76.jpg

960x0_54.jpg

960x0_107.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה קונספט, במשחק עצמו אם אני זוכר נכון הרבה חיילים לא היו כל כך מוגנים. הנה למשל בסרטונים האלה:

http://www.youtube.com/watch?v=FiruIs-vX6g

(בלי קשר, זה אחד המצחיקים יותר:

. הקוריאנים הממזרים האלה...)

ועוד הרבה סרטונים. שים לב שלחיילים אין קסדה אלא כובע רגיל, וגם אין להם אפוד מגן (יותר נראה כמו סתם אפוד של חיילים).

וחוץ מזה שגם בתמונות האלה מדובר באפודים מאוד חלשים, יותר יעילים כנגד כדורי אקדח אולי אבל לא צרור מרובה סער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה חישוב פשוט:

לקליע יש אנרגיה ענקית בגלל מהירות עצומה.

ניקח לדוגמא את ה AK 47 שהוא דומה למה שיש לנו במשחק ה FY נראה לי...

קליבר 7.62 mm משקל 6,61-12,50 גרם תלוי באורך.

מהירות לוע 715 מטר לשנייה

נעשה חישוב פשוט של אנרגיה.

715*715*0.006

את זה מחלקים ב 2 ומקבלים אנרגיה בג'ול.

1533 ג'ול.

עכשיו נחשב איזה גוף נגיד משקולת ברזל שעפה במהירות 100 ק"מש כלומר 27.778 מטר לשניה. במסה 3.888 קילוגרם תקבל את הערך 1505 ג'ול...

נראה לך מאוד הגיוני שאפוד מגן כזה אמור לעצור את זה? נגיד שכן עוצר אז הוא לפחות אמור לשבור לו כמה צלעות עצמות פריקות כתף ולעיף אותו כמה מטרים לאחור.

תחשוב מזה גוף במשקל כמעט 4 קילו נכנס ב 100 קמ"ש.. אתה מדמיין מה זה?

או בחישוב יותר פשוט זה כמו קטנוע שנכס בכ20 קמ"ש בבן אדם.. אמור לעיף אותו לכמה מטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אמרתי שהמשחק יותר מציאותי מכל האחרים בהם בכדור אחד אתה הורג חיילים כאילו שתמיד אם יורים במישהו אז זהו, הוא משותק כמו בספרי הארי פוטר.

אמרתי שזה משחק יותר מציאותי וניסיתי למצוא לזה הסבר הגיוני.

לא אמרתי שהוא משקף את המציאות כי רק המציאות משקפת את המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...