Crysis - הדיון הראשי - עמוד 154 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

.....אבל השטחים באמת תחת כיבוש ישראלי, זה לא סיפוח S: באנגלית "Occupied territories" מקביל לזה שבעברית אתה אומר "השטחים". איך אתה רוצה שיקראו לזה? אין לזה שום קשר לפוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

.....אבל השטחים באמת תחת כיבוש ישראלי, זה לא סיפוח S: באנגלית "Occupied territories" מקביל לזה שבעברית אתה אומר "השטחים". איך אתה רוצה שיקראו לזה? אין לזה שום קשר לפוליטיקה.

לא מדויק - כשאתה בונה אתר ואתה מכניס מודול של רשימת מדינות (אתה יכול להוריד את המודול הזה ממיליון אתרים באינטרנט) אתה לעולם לא תראה " Israel / Occupied Territories ". בכלל אם תכנס לכל אתר שיש בו רשימת מדינות ולכל משחק אחר שיש בו רשימת מדינות - לא תראה את זה. אתה תראה רק Israel.

כן יש פה נקיטת עמדה פוליטית מצד מפתחי המשחק וזה די ייחודי למשחק הזה - למרות שאני לא שיחקתי בכל המשחקים שקיימים בפלנטה.

אין מדינה שנקראת Israel / Occupied Territories. בפעם האחרונה שאני בדקתי יש רק Israel.

תחשוב על זה ככה:

המצב היום הוא כ"כ אבסורד שגם אם נגיד לפלסטינים - יאללה לכו על מדינה - הם בעצמם יהיו בבעיה כי החמאס שולט בעזה והרשות שולטת בגדה.

אז אם כבר נכנסים לפוליטיקה - המצב הוא אבסורד ומסובך מדי מכדי להכניס אותו למשחק כמו Crysis. זו הנקודה שלי.

זה לא מונע ממני להיות אובייקטיבי ולהגיד שהמשחק יוצא מהכלל ותענוג לשחק אותו, פשוט לי זה נראה קצת לא לעניין (ועוד לחשוב שאני קניתי את המשחק הזה... :-\ ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לסבר אזנכם יקרים:

לאלו שידעו זה לא יעניין אבל לאנשים כמוני שלא ידעו: חברה טורקית מנוהלת ע"י שלושה אחים מוסלמים ומכאן היציאה הזו על .

שלחתי מייל ל YNET וכמובן פתחתי קריאה ב EA עם בקשה לתגובה רשמית מצידם.

תבינו שזה לא משהו טריוויאלי בכלל ויש פה מקום לבלאגן. הם לא סתם הכניסו את זה - הם הכניסו את זה ממניעים פוליטיים אנטי ישראלים - ואין מקום לזה באף משחק

וגם לא תמצאו את זה באף משחק ובאף אתר שמכבד את עצמו.

בכל אופן לשמחתנו , FarCry 2 הוא של :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני זקוק לעזרה קטנה...

היום הורדתי את פאטצ' 1.1 ו-1.2 של קרייסיס אחרי שמחקתי והתקנתי אותו מחדש , כאשר העידכון מתחיל לפעול, בקטע שהוא אמור להעלות את הקבצים זה כותב לי להכניס את הדיסק של קרייסיס למרות שהוא כבר בפנים , משהו יודע מה אני יכול לעשוץ???? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבוע קניתי את המחשב החדש שלי ואתהמשחק CRYSIS.

כשבאתי לעדכן, הסתבר לי שכשאני מנסה להתקין PATCH 1.2 הוא אומר לי שאפשר להתקין אותו רק אם PATCH 1.2 כבר מותקן . . .

חשבתי לעצמי WTF ?! :kopfpatsch:

בשיחה לתמיכה הטכנית הישראלית של המפיצה, חברת אטארי (098922912) הביא לי בחור בשם דימה את הלינק הזה:

link

ושם כתוב הדבר הפשוט הבא:

Update 1.21 Version 1.1.1.6156

Update 1.2 Version 1.1.1.6115

Update 1.1 Version 1.1.1.5879

מה זה אומר? שהגרסה שלי שהגיעה על התקליטור כבר הכילה את פאטץ' 1.2.1 מהמפעל ובעצם - מי שקונה את המשחק עכשיו ,מתקין אותו ומופיע לו גרסה 1.1.1.6156 בצד ימין למטה - לא צריך לעדכן את CRYSIS.

לשאלות נוספות, יש פה כמה דפי הסבר עם מלא פתרונות לבעיות:

link

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותכם שאלה קצת "קטנונית"

קניתי לאחרונה מחשב חדש..

מעבד E8400

לוח אם GA-P35C-DS3R

כ.מסך ATI HD4850 עם הדרייברים החדשים ביותר מהאתר של ATI

2X1 Giga

ואני משחק עם מסך 22 , כלומר, רזולוציה של 1680X1050

מערכת הפעלה WIN SP2

ומשום מה המשחק נותן לי להגדיר רק עד HIGH ולא נותן לי לעבור ל Very high .

ראיתי שאנשים עם מחשבים חלשים משלי משחקים על Very High והייתי רוצה להבין איפה הבעיה שלי

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...