Crysis - הדיון הראשי - עמוד 156 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני וחבר שלי רוצים לשחק קרייסיס ברשת.. אבל משום מה המחשב מסרב לזהות את השרת שלו ולחילופין את שלי אצלו..

אנחנו משחקים דרך המאצ'י וכאשר אני מתחבר לאייפי שלו הוא מתחבר טוען את השלב אבל בסיום הטעינה מופיעה לי שגיאה "kicked from server" או "disconnected from server"

מישהו יודע מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש ברשותי מחשב חדש והייתי מעוניין לדעת אם בכלל כדאי לי להתקין את קרייסיס

לוח GA-EP45-DS3R

4 גיגה 2*2 800

מעבד E8400 +קירור 25 מעלות במנוחה

כרטיס מסך HD4780 512 DDR5

מסך 22 של אזוס 1600*1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר שלי רוצים לשחק קרייסיס ברשת.. אבל משום מה המחשב מסרב לזהות את השרת שלו ולחילופין את שלי אצלו..

אנחנו משחקים דרך המאצ'י וכאשר אני מתחבר לאייפי שלו הוא מתחבר טוען את השלב אבל בסיום הטעינה מופיעה לי שגיאה "kicked from server" או "disconnected from server"

מישהו יודע מה אפשר לעשות?

בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ על שאלות כאלו אני אומר את התשובה ואומר בפעם הבאה תריצו חיפוש.

אבל FFS, השאלה נשאלה איזה מיליון פעם, ולא רק פה בדיון, בכל מקום, תריץ חיפוש ותמצא.

טוב נו... אני מוותר אבל פעם הבאה תריץ חיפוש, האופציה V.HIGH מיועדת לויסטה, "DX10".

אבל מצאו דרך להערים על המפתחים (או שלא*) ולפתוח את זה גם ב , את זה אין לי כוח להסביר, תריץ חיפוש.

רק שתדע שאתה לא יכול לפתוח DX10 ב , אתה רק פותח את האפשרויות של V.HIGH, הרבה טועים בזה.

* = תגידו, רק לכם זה ניראה יותר מידי קל ליפתוח את ה V.HIGH ?

כאילו אף אחד לא חשב על זה שאולי עשו את זה בכווונה או משהו ?

אולי קרייטק חתמו חוזה עם נווידיה או עם MICRO$OFT שהם יישארו אופציות רק לויסטה ול DX10 אבל בעצם

הם לא סגרו את זה באמת כדי לאפשר גם למי שאין DX10 להנות, ובכך הערימו על נווידיה או על MICRO$OFT....

(/תאוריה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, יש לי בעיה עם העידכון של קרייסיס...

כבר התקנתי ועדכנתי אותו בעבר ולא מזמן הוא לע עלה , אז מחקתי אותו, לאחר מכן התקנתי אותו שוב והפעם הוא לא מאפשר לי לעדכן.

כאשר מגיע הקטע של COPYING FILES בINSTALL SHIELD זה מורה לי להכניס את הדיסק כאשר הוא כבר בפנים , ניסיתי כל מיני שיטות. להוציא ולהכניס , כל מיני וזה לא עובד! מה אני יכול לעשות? משהו? עצות בבקשה...ניסיתי להתקשר לאטארי אבל הם לא ממש עונים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...