Crysis - הדיון הראשי - עמוד 158 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיכה טכנית של המשחק בארץ, לי עזרו, עכשיו תורך: 098922912 קו התמיכה הישראלי של המפיצה אטארי

תודה. אבל הם יעזרו גם לגבי הבנץ'? הרי זה לא משהו שמגיע עם המשחק, זו בטח תוכנה שפיתחו והפיצו ברשת...

מה לגבי משחק שקיבלתי מתנה עם הלוח אם(COH) והסיריאל לא טוב

מה עושים במצב כזה?(חוץ מלגשת לחנות שקניתי בה את המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק רץ חלק עד שהגעתי לשלב של הספינה.אך שאני בא לסיים את השלב המישחק רוצה לעשות שמירה (AUTO SAVE)

המשחק ניתקע בויסטה(32BIT) נפתח לי חלון של ווינדואס אומר שהמישחק ניתקע וללחוץ על סגור.

ניסתי להוריד את כל הגרפיקה לLOW וזה לא עזר המישחק ניתקע בשמירה.

שיחקתי לא במסך מלא והסתכלתי על הזיכרון והמעבד והכל עבד בסדר. טמפ' כרטיס במנוחה 57 במאמץ 75.

ב LOG כתוב לי שהמישחק לוקח יותר מידי זכרון פנימי.

פאץ 1.2.1 למישהו יש פתרון?

CORE 2 DUO E8200@ OC 3.2GHZ

OCZ 1024X2 @ 800MHZ

RADEON 4850 512MB DDR3

GYGABYTE P35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר את מה שקרה לי.

אצלי זה נתקע בחייזר הענק שנחת על הספינה לפני הספינת חייזרים האחרונה.

פשוט פתאום הפריימים ירדו ל 10 ובסוף אחרי משחק חלקי ב 15 FPS נתקע וזהו עד שנאלצתי לעשות RESTART ושום דבר לא עזר.

לא להוריד לכלום.

אם תגיע למצב הזה ותרצה לראות את הסוף תכתוב ב גוגל

crysis final youtube

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***לכל בעלי כרטיסי מהדור החדש [סדרה 9 ומעלה]***

אני ממליץ בחום להתקין את הדרייבר החדש שיצא של + הדרייבר החדש של AGEIA PHYSX...

הדרייברים החדשים מעבירים את כל חישובי הפיסיקה של AGEIA PHYSX לליבת הGPU מה-CPU [כלומר - יש חלוקת עבודה בחישובי הפיסיקה בין המעבד וכרטיס המסך]

מעבר לפיסיקה משופרת בתוך המשחק ועוד אקסטרא אפקטים שאף אחד לא היה מודע אליהם [למעט מי שקנה כרטיס פיסיקה ייעודי], יש גם שיפור רציני בביצועי המשחק!! [לי אישית שיפר בממוצע של 9FPS]

ממליץ בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע הפיזיקלי של CRYSIS לא מבוסס לא על PHYSX של AGEA ולא על HAVOK של... HAVOK ו שקנתה אותה שנה שעברה.

משמע - שום דבר שתעשו לא יועיל לשפר ביצועים. לא שזה משנה כי במקום שייצא עדכון 1.3 הם פשוט יוציאו עוד חודשיים את CRYSIS WARHEAD.

שני המשחקים היחידים כיום שכן יושפעו ע"י PHYSX הם

UNREAL TOURNAMENT III

ו

GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 1 ו 2

שניהם יצאו לפני שנה וגם אין משהו באופק שמרגש כל כך.

*ישנם עוד עשרות משחקים הבנויים עם מנוע PHYSX והם ישנים או שפשוט אינם תומכים בהאצת חומרה כמו שני הנ"ל ולכן לא תראו בהםפ כלום.

סדרה 8 כן נתמכת בDRIVERים החדשים. להוכחות, פנו אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע הפיזיקלי של CRYSIS לא מבוסס לא על PHYSX של AGEA ולא על HAVOK של... HAVOK ו שקנתה אותה שנה שעברה.

משמע - שום דבר שתעשו לא יועיל לשפר ביצועים. לא שזה משנה כי במקום שייצא עדכון 1.3 הם פשוט יוציאו עוד חודשיים את CRYSIS WARHEAD.

שני המשחקים היחידים כיום שכן יושפעו ע"י PHYSX הם

UNREAL TOURNAMENT III

ו

GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 1 ו 2

שניהם יצאו לפני שנה וגם אין משהו באופק שמרגש כל כך.

*ישנם עוד עשרות משחקים הבנויים עם מנוע PHYSX והם ישנים או שפשוט אינם תומכים בהאצת חומרה כמו שני הנ"ל ולכן לא תראו בהםפ כלום.

סדרה 8 כן נתמכת בDRIVERים החדשים. להוכחות, פנו אליי.

אם כך מפתיע שכולם מדברים על שיפור ביצועים בCRYSIS

מה גם שחישובי פיסיקה פתאום רצים מהר עליו [תשתמש בEDITOR ותערים 200 חפצים אחד על השני..לפני הדרייבר זה היה פועל במצב הנתון באיזה 1FPS ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם זה לא פעיל יותר מ-7 ימים אבל הבנתי כי יש לכתוב דברים הקשורים במשחק בנושא שלו , אז:

יש לי בעיה - הרבה פעמים לאחד כמה שניות שאני מתחבר לשרת במולטי , אני מועף מהמשחק ללא סיבה- נבעת מהסרוור...למשהו יש מושג למה ואיך אני יכול לתקן את זה? :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...