Crysis - הדיון הראשי - עמוד 153 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

חח בדיוק סיימתי את המשחק בפעם השנייה, אבל הפעם שיחקתי ב VHigh\High בניגוד לפעם הקודמת ששיחקתי על low

משחק קטלני ביותר, גראפיקה מדהימה ! אין מה להשוות שום משחק ל crysis !

שחקן כמו פסיכו לא ראיתי הרבה זמן, מת עליו.

אגב, ידעתם שיש לו קעקוע של נשר עם חרב על הראש מאחורה ?

ואני מת לדעת איך Nomad ניראה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה ב-crysis - המשחק עובד מצויין הכל טוב אבל בכל פעם שאני מנסה לשמור או שאני מגיע לנקודת ציון המשחק נתקע

יצוין כי הבעיה החלה רק בשלב מאוחר של המשחק ולא בהתחלה... מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני מכניש את הדיסק של קרייסיס ולוחץ: PLAY עולה מסך שחור ואחרי כמה שניות חוזר לדסקטופ - ניסיתי להכנס מאייקונים / קיצורים אחרים וזה לא עבד :-\ ...

זה המשחק היחיד שלא עולה ואין עליו לא שריטה ולא אבק, דיסק במצב מושלם! מה אני יכול לעשות ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני מכניש את הדיסק של קרייסיס ולוחץ: PLAY עולה מסך שחור ואחרי כמה שניות חוזר לדסקטופ - ניסיתי להכנס מאייקונים / קיצורים אחרים וזה לא עבד :-\ ...

זה המשחק היחיד שלא עולה ואין עליו לא שריטה ולא אבק, דיסק במצב מושלם! מה אני יכול לעשות ???

זה לא הדיסק...

תנסה להתקין DRIVER מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלטתם שבמולטיפלייר , אם רוצים לפתוח חשבון חדש, אז ברשימת המדינות הם הוסיפו ליד Israel גם " Occupied Territories" ???? קלטתם את הביזיון ?? להכניס פולטיקה למשחק ?! גועל נפש !! :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלטתם שבמולטיפלייר , אם רוצים לפתוח חשבון חדש, אז ברשימת המדינות הם הוסיפו ליד Israel גם " Occupied Territories" ???? קלטתם את הביזיון ?? להכניס פולטיקה למשחק ?! גועל נפש !! :-\

WTF?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...