Crysis - הדיון הראשי - עמוד 87 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

מישהו יכול לעלות בבקשה שמירה של המשחק של שלב אחד אחרי הקור משהו עם פרדייס.... ברמה מדיום או היי? תודה רבה

אתה משנה את הרמה של המשחק בהגדרות אין קשר לשמירות...

נתקעת בקור?

נעזור לך חבל שתפסיד כמה סירטונים טובים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט התחרפנתי מהשלב המשעמם הזה..... בבקשה.... חרשתי עליו אבל נשבר לי ה*** מילא הוא יהיה כיפי זה היה מנסה עוד קצת אבל הוא :sleep: :sleep:

אפשר שמירה של מישהו? :yelclap:

הנה, אני מקווה שזה מה שרצית:

http://rapidshare.com/files/77509255/default_78_Paradise_Lost_00m_44s.CRYSISJMSF.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לי בעיה!!... אני בשלב של המטוסים.....קיצור אני מגיע לנקודה שבה יש לי שתי משימות [שהם SECONDARY בצהוב שניהם]: אחת לחפות על מטוב אחר שנוחת ולוקח מארינס והשנייה להגיע לנקודה אחרת ולבדוק עם יש שמה עדיין מארינס אז אני לא עושה את המשימה הראשונה [אני לא מצליח אותה...] וכשאני נוסע לכיוון המשימה השנייה ועובר את הגשר [זה שומר לי שם] אז המסוק שלי נופל לאדמה...אני לא מצליח להתרומם....כלום מה עושים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך על HIGH 30 FPS בערך.

כמובן שהכל תלוי ברזולוצייה שאתה תשחק...

אני משחק על 1300x700

ועשיתי OC לכרטיס למהירות של

640/1090

איך אני יכול לדעת בעצם מה עדיף לי יותר FPS גבוהה או הגדרות גרפיקה גבוהות ופליטרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על 1300x700

ועשיתי OC לכרטיס למהירות של

640/1090

איך אני יכול לדעת בעצם מה עדיף לי יותר FPS גבוהה או הגדרות גרפיקה גבוהות ופליטרים?

עם המפרט שלי זה עובד חלק על HIGH עם AAX4 רזולוציה 1280X1024... אז עם QUAD זה בטח יעבוד יותר טוב

רק בקטעים מסויימים יש מין איטיות כזאת אבל זה לא הורס את החוויה של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תחושה שהמשחק קצת מפספס.

המפתחים בנו יכולות עם פוטנציאל מדהים - כמו החליפה והשילוב האפשרויות הגלומות בה - ועל מנת להתמודד עם כח כל כך משמעותי

הם פשוט שפכו עשרות של קוריאנים בכל סצינה.

זה חבל כי כמו שנאמר כאן לפעמים אתה לא חש חשק להרוג שלושים אויבים כשאתה יודע שעוד קליק וחצי במפה ישנם עוד שלושים...

חוץ מזה הדברים הרגילים - המשחק מהמם ביופיו - הפירוט הוא מדהים וגורם לך לחשוב איך הוא יראה על מחשבים עם כרטיסים מהדור הבא, השליטה נוחה וברורה, הנשקים מגוונים וגם ההגבלה רק לשני נשקי סער מאתגרת.

מסכים עם קודמיי ביחס לשלב המיותר והמטופש - - כל כך לא תורם כלום, סתם דאווין של גרפיקה יפה וטיפה מכניס לאווירה - אבל לבזבז על זה שלב שלם????....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crysis2007122019585076ql3.th.jpg

מה אני עושה פה?

השלב הזה משגע אותי... (CORE)

עריכה.. מה אני עושה כשמצאתי את PROPHET? יש לי מן טיימר כזה וכשהזמן נגמר PROPHET מת ואני נפסל...

לא חשוב.. הבנתי מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...