Crysis - הדיון הראשי - עמוד 142 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

אני תקוע בשלב שאני עף באוויר ויש באמצע מכונה לא ידועה, אני בלי כדורים ועפים לי כל מיני יצורים כאלה ואין יציאות.

מה עושים? אין לי מושג אני מסתובב שם שעה עד שהם הורגים אותי... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי מקודם אצל חבר שלי והוא רשם לי את ההודעה על השלב שאני תקוע!

אבל שמרתי כבר אחרי אתה אומר שאני צריך להתחיל שוב את השלב מהתלה!?

במקום להרוג אותם יש אפשרות אחר!? :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 5.06.2008 בשעה 21:42:25

הוא בשלב הcore.... תנסה לתת להם בוקסים במצב כוח, 1-2 בוקסים גומרים אותם.

ותשתדל לחסוך ביריות בשלב הזה כי אין בו נשקים לאסוף..

לא אחי התכוונתי לשלב הזה (הוא די בהתחלה נראה לי) שאיזה משהי נמצאת איתי בהתחלה במין מעלית ואותה לוקח מסוק ואחרי זה אני מגיע כאילו ללב של המקום הזה שכל הזמן אני רואה את ההר מבחוץ ואת הייצורים האלה עפים מסביב! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אז אני לא יהרוג אותם

אבל מה אני כן עושה שמעע אני מעל שבועיים תקוע שמע

אם אתה בשלב שלוקחים את המדענית מהמעלית לאחר המפולת הגדולה, אז תרד מהמעלית ותתקדם פנימה לרמפה ששם חיסלת את אבא שלה.

בין ההריסות תמצא כניסה לליבה של החייזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהם ברוגז עם ה-, מה קרה...? הקונסולה לא מספיק טובה לשגעונות שלהם?

*לפי מה שהבנתי מדובר על אותו המשחק רק מהזוית משחק של Psycho, עם עוד אפשרויות ומולטיפלייר מחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נההה.. זה יהיה משעמם כי הוא לא עושה כלום במשחק ואם סה"כ יחליפו בינו לבין נומד זה לא יהיה ביג-דיל....

מה שאני מקווה שזו תהיה חבילת הרחבה ולא משחק שצריך לקנות.. אין לי כוח לבזבז 200 על משחק זהה, שיהיה בחינם.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהם ברוגז עם ה-, מה קרה...? הקונסולה לא מספיק טובה לשגעונות שלהם?

*לפי מה שהבנתי מדובר על אותו המשחק רק מהזוית משחק של Psycho, עם עוד אפשרויות ומולטיפלייר מחודש.

הם עובדים על ארבעה דברים במקביל..

1. על warhead שזה למעשה חבילת הרחבה מבחינת התוכן רק שהיא stand alone מבחינת זה שהיא כוללת את כל המנוע והכל אחרי אופטימיזציה. יש סינגלפלייר חדש מהזווית של פסייכו אבל הנושא המרכזי פה הוא מולטיפלייר חדש לגמרי ומשודרג בלי באגים ועם הגנה טובה יותר מפריצות והאקרים וצ'יטרים שגרמו למולטי הנוכחי לקרוס.

2. קרייסיס 2. אין פרטים.

3. המשך תמיכה וקידום מודים לקרייסיס 1.

4. גרסאות קונסולה לכל המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בשלב שלוקחים את המדענית מהמעלית לאחר המפולת הגדולה, אז תרד מהמעלית ותתקדם פנימה לרמפה ששם חיסלת את אבא שלה.

בין ההריסות תמצא כניסה לליבה של החייזרים.

עברתי את זה כבר הגעתי למין כזה שבאמצע יש מין דבר כזה שזורק אוויר מחוברים לזה כל מיני חוטים עבים של חשמל ומסביב לזה יש 2-4 יצורים מוזרים

ואין לי ואני לא מצליח להרוג אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי את זה כבר הגעתי למין כזה שבאמצע יש מין דבר כזה שזורק אוויר מחוברים לזה כל מיני חוטים עבים של חשמל ומסביב לזה יש 2-4 יצורים מוזרים

ואין לי ואני לא מצליח להרוג אותם

שמע זה מבוך... הרבה אנשים השתגעו מהמשחק הזה... פשוט תחפש ואתה בסוף תמצא את הדרך...

קשה להגיד לך לאן ללכת על ידי תיאור משפט אחד... תמונה תעזור יותר להבין איפה אתה...

הם עובדים על ארבעה דברים במקביל..

1. על warhead שזה למעשה חבילת הרחבה מבחינת התוכן רק שהיא stand alone מבחינת זה שהיא כוללת את כל המנוע והכל אחרי אופטימיזציה. יש סינגלפלייר חדש מהזווית של פסייכו אבל הנושא המרכזי פה הוא מולטיפלייר חדש לגמרי ומשודרג בלי באגים ועם הגנה טובה יותר מפריצות והאקרים וצ'יטרים שגרמו למולטי הנוכחי לקרוס.

2. קרייסיס 2. אין פרטים.

3. המשך תמיכה וקידום מודים לקרייסיס 1.

4. גרסאות קונסולה לכל המשחקים.

פאר קריי 2 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...