Crysis - הדיון הראשי - עמוד 147 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין משהו שעשיתי לא נכון, הכל טוב ויפה רק צריך שיהיה את הלבן הזוהר מתי שהרובה לוכד את המטרה...

ואין את זה, mmm.... אולי BUG?

אתם יכולים להביא לינק לפאטצ' 1.1 ל1.2 ואז מ1.2 ל1.2.1..

.

ואם מישהו יביא אודה לו מאוד!

בבקשה עזרה דחוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אמור לנעול אוטומטית, זה לא אמור לקחת יותר מ10 שניות נכון? כי אצלי הוא פשוט לא ננעל... מה הבעיה פה?

ניסיתי כבר לעשות מסביב למטרה ואין שום תגובה! פשוט אין משהו..

לא רשום כלום בעמוד האחרון

יכול להיות שזה BUG ובגלל זה זה לא עובד לי!?

כי אני עומד עם הכוונת על המטרה מעל לרשבע שעה וזה לא עושה לי כלום!

את עברת את השלב הזה לא!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רשום כלום בעמוד האחרון

יכול להיות שזה BUG ובגלל זה זה לא עובד לי!?

כי אני עומד עם הכוונת על המטרה מעל לרשבע שעה וזה לא עושה לי כלום!

את עברת את השלב הזה לא!?

אם אתה כבר הגעת לשלב שאתה צריך לכוון הוא אמור לכוון...

אם חיסלת את ה4 תותחים שלו. והזאת שאיתך הורידה לו את המגן שי שלו. והוא עלה מעל הספינה ופיצצת את הפתח של החללית. אז את האמור להסתכל על הפתח וזה אמור להנעל אוטומטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חיסלת את ה4 תותחים שלו. והזאת שאיתך הורידה לו את המגן שי שלו. והוא עלה מעל הספינה ופיצצת את הפתח של החללית. אז את האמור להסתכל על הפתח וזה אמור להנעל אוטומטית...

חחחחחח לא עשיתי כלום ממה שאמרת כי נשארתי בלי כדורים רק עם הרובה הזה שאני לא יודע איך לירות בו!

טוב אני יתחיל את החלק הזה מהתחלה ואני פשוט ישמור מספיק כדורים לסוף כדי לעשות את מה שאמרת!!

תודה אחי :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח לא עשיתי כלום ממה שאמרת כי נשארתי בלי כדורים רק עם הרובה הזה שאני לא יודע איך לירות בו!

טוב אני יתחיל את החלק הזה מהתחלה ואני פשוט ישמור מספיק כדורים לסוף כדי לעשות את מה שאמרת!!

תסתכל טוב על האזור ואז תוכל לראות שמול הבוס יש המון ארגזים עם RPG שפשוט לא נגמרים, האזור הזה מוקף באש אבל שם אתה יכול לשגר אין סוף RPG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתחיל מההתחלה.. כי יש את כל הנשקים על הסיפון .כולל ארגז שיש לו אינסוף משגרי טילים...

ככה שתחמושת זה הדבר האחרוןש אתה צריך לחשוב עליו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתחיל מההתחלה.. כי יש את כל הנשקים על הסיפון .כולל ארגז שיש לו אינסוף משגרי טילים...

ככה שתחמושת זה הדבר האחרוןש אתה צריך לחשוב עליו :)

אז זהו שרציתי לעשות את זה בהתחלה אבל זה כאילו קפוא אני לא מצליח לקחת[br]פורסם בתאריך: 11.06.2008 בשעה 12:44:41

חיסלתי את 4 התותחים שלו אבל אין איתי אף אחת\ד ולא קורה כלום אחרי שפוצצתי לו את 4 התותחים אז מה לעשות!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך, הקרב האחרון סתם מתסכל וכל מה שזה שווה זה רק לראות את סצינת הסוף. אני מציע לך פשוט לוותר ולהתחיל לשחק במשחק אחר תוך כדי שאתה מצפה למשחק ההמשך. באמת, אין בסוף כלום. סתם קרב מרגיז וסצנה עוד יותר מרגיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך, הקרב האחרון סתם מתסכל וכל מה שזה שווה זה רק לראות את סצינת הסוף. אני מציע לך פשוט לוותר ולהתחיל לשחק במשחק אחר תוך כדי שאתה מצפה למשחק ההמשך. באמת, אין בסוף כלום. סתם קרב מרגיז וסצנה עוד יותר מרגיזה.

אם כבר שיראה את הסוף ביו טיוב.

ואז יעבור משחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...