Crysis - הדיון הראשי - עמוד 115 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

היו אמורים לתקוף אותך חייזרים... :\

אבל אופן תנסה להמשיך במשחק, והוא אמור לחזור לעצמו, זה אומר שפתאום יהיה לך צ'ק פויינט ותהיה לך משימה חדשה....

נ.ב

פעם ראשונה שאני שומע על זה :\

לא חשוב כבר הסתדרתי תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול להגיד לי איך עוברים את הדבר הזה? (מצורפת תמונה)

יריתי עליו הכל איך הורגים אותו?

יש גם את הרובה הזה שצריכים לקחת. אבל איך יורים בו?

כתוב כל הזמן שהוא לא נעול על מטרה איך אני ננעל עליה?

תודה מראש

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה פאץ 1.2 לקרייסיס קרוב מתמיד, הוא ייצא כנראה כבר השבוע, מיום ליום מתמלא בקישורים לאינפורמציה עליו.

אבל חסרון אחד גדול ומעצבן.

אין שום שינוי בגרפיקה ונכון לעכשיו לא יתווסף שום שינוי או אופטימיזציה בגרפיקה ובזתזוזה של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(G) אחי, קראתי את הביקורת שלך על crysis בסטיקי (http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=77125.70), וראיתי שבסוף אמרת שהמשחק הוא חלק מטרילוגיה. אתה או כול מישהוא אחר יכולים לתת לי עוד מידע (ורצוי בעיברית) על crysis2? ויש כבר מידע על crysis 3? דרישות המערכת יהיו אותו דבר? כלומר אם אני הצלחתי להריץ crysisבלי בעיה, אני אוכל להריץ crysis 2 גם בלי בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה להריץ את קרייסיס בלי בעיה, אלה עם יש לך 3870x2 או SLi\Cf לכרטיסי מסך חזקים, וכמובן ברזולוציות גבוהות.

תביא את הפרטים של המיפרט שלך וניראה עם הוא מריץ "בלי בעיה" כמו שאתה מגדיר.

כמה Fps יש לך בממוצע?

קרייסיס 2 לפי שמועות יבנה על המנוע הגרפי הקיים של קרייסיס 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה להריץ את קרייסיס בלי בעיה, אלה עם יש לך 3870x2 או SLi\Cf לכרטיסי מסך חזקים, וכמובן ברזולוציות גבוהות.

תביא את הפרטים של המיפרט שלך וניראה עם הוא מריץ "בלי בעיה" כמו שאתה מגדיר.

כמה Fps יש לך בממוצע?

קרייסיס 2 לפי שמועות יבנה על המנוע הגרפי הקיים של קרייסיס 1

אחי, קודם כול אני עוד לא קניתי את המחשב שרציתי, זה שאמור להריץ crysis "בלי בעיה", אני קונה אותו עוד כמה חודשים ולכן רציתי לדעת מתי המשחק יוצא. וכשאני אומר בלי בעיה, אני מתכוון על הגדרות בינוניות + מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסימום של קרייסיס אי אפשר להריץ תאמין לי

מקסימום זה לא very high כמו שכולם חושבים ולא ultra high המוחבא שצריך לפתוח דרך עריכת קבצים כמו שמעט יודעים.

המקסימום בקרייסיס זה super ultra high שגם המחשב הביתי המתקדם בעולם, גם כזה שיש בו sli ל4 אולטרה oc או לשני לא יוכל להריץ מעל 14 FPS...

המפציץ החמקן.

זה חסר שחר לדבר על קרייסיס 2 קודם בו נפעיל את קרייסיס 1 על לפחות ultra high חלק (60-90FPS) אחרי זה נדבר על קרייסיס 2 כמה שרק תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע רק אני ציינתי שקרייסיס 2 יהיה אותו מנוע גרפי כלומר אותו Fps -\+

והגדרות בקרייסיס אפשר לשחק ולערוך כמה שאתה רוצה אפשר גם לעשות אולטרה פי 100, אבל זה עדיין לא הגדרות של המפתחים.

ההבדל בין U ל-Vh קטנים לא שמים לב ביכלל להבדל, ההפך שתידע ה-U יותר פחות איכותי תיכנס לבית ותיסתכל למעלה תיראה את הידיים\נשקים זוהרים כזה בהילה סביבם וזה כבר משהו.

הצל יותר מידי מכוער על U, לא משנה לי Fps הצל שמה פשוט יותר מידי מוגזם ולא יפה.

כול השאר אותו דבר כימעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם הייתי רואה את המים בsuper ultra high...

עולם אחר מהמים שב very high או ultra high...

אתה פשוט חושב שאתה באיים הקריביים, למעשה מה שקרייטק עשתה זה להעתיק מרקם של מים מתמונה של מציאות והתיאמו אותה למשחק.

להלן התמונה.

ורבים יגידו שזה לא המשחק בכלל אלא תמונת מציאות.

אני יודע שזה נראה כמו מציאות וחלק יגידו שאני משוגע אבל זה מסך נדיר שהגיע ככל הנראה מקרייטק של המשחק, תקריב טוב לתמונה יוכיח כי למרות הכל זה ציור או למעשה תמונה מקרייסיס עצמו כשהוא על הטוויקים הכי גבוהים של super ultra high... שגם 4 QUADRO לא יכול להריץ מעל 9-10FPS...

http://vozforums.com/showthread.php?t=46713&page=5

בשביל שלא תקראו לי משוגע אנא הסתכלו בסיקור שלי לתמונה זו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...