Crysis - הדיון הראשי - עמוד 120 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ס אני צריך עזרה במשחק

הגעתי לשלב שבו אני על ספינה-> המפקד מעיף פצצה על האי(בסירטון)->

מלא חייזירים תוקפים את הספינה-> אני יוצא וחוצה לפני הספינה

מה אני עושה?

לפי מה שהבנתי אני צריך לעלות על המטוס שקרוב לדלת אבל כשהוא ממריא חייזר נכנס בו והוא מתפוצץ... מה אני עושה? (יש מצב זה בכלל איזה באג במשחק-למרות שהתקנתי את הפאץ'?)

אתה יוצא החוצה והולך לכיוון ימין שם יהיו כמה חיילים שיורידו אותך במין מעלית שכזאת לבטן האונייה

אני תקוע קצת אחרי, השגתי את הנשק מבטן האונייה ויצאתי החוצה( אחרי שהקברניט מת) ויש את המכונה (מפלצת) הגדולה שאני צריך לחסל אותה.

שכשאני בוחר את הרובה הוא רושם לי שהוא לא ננעל על מטרה WTF?

*תמונה מצורפת*

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה להוריד מפות ומודים?

הורדתי כמה וזה פשוט משפר את המשחק

אחד בשם natural mode או משהו כזה מוסיף את האפקטים שיש בVERY HIGH (למשל שהאור עובר דרך העצים) ועוד עשן וכל זה אבל בלי שתצטרך להעלות את ההגדרות

עוד משהו טוב זה לכתוב בקונוסול

sys_physics_CPU 0

זה ממש משפר את הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא החוצה והולך לכיוון ימין שם יהיו כמה חיילים שיורידו אותך במין מעלית שכזאת לבטן האונייה

אני באמת בקטע הזה- לפי השממים והסביבה בתמונה ששמת (לא הגעתי עדיין למפלצת הענקית)

אפשר הסבר יותר מעמיק איפה החיילים/מעלית ומה אני צריך לעשות?

אני עשיתי סיבוב בסיפון ולא ראיתי שום מעלית, אני רואה איזה 2-3 אנשיםם יורים על החייזרים

אני הולך אליהם והם לא עושים כלום- לא לוקחים אותי למעלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol יש באג לחבר שלי (NAVK2) שבסוף השלב השני הוא אמור להיכנס עם PROPHET לתוך מערה, אצלי אפשר להיכנס אבל אצלו משום מה היא חסומה עם אבנים :s07: :s07: :screwy: ואי אפשר...

יש לי בדיוק את הבעיה הזאת עכשיו......ואני לא יודע כבר מה לעשות...-אני מיואש לגמרי!!!!!!!!שמישהו יעזור בבקשה................!!!!!!!!!!!!!!1 ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , הרגתי את כל מה שחי מסביב ועדיין - המערה פשוט חסומה..... מה אמור להיות שם - פתח שעוברים דרכו או מה ??????????. בבקשה מי שניתקל בתופעה שינסה לעזור - לעזאזל זה רק תחילת המשחק........................ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב!

הייתי צריך להכנס לתוך ספינה, להפעיל שם משהו שכנראה מכבה משהו אחר.

עכשיו אני צריך לכוון עם לאזור גבוה של הספינה בשביל שהמטוסיפ יפציצו אותה. איך אני משיג לייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...