Crysis - הדיון הראשי - עמוד 72 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע איך מסיימים את השלב ראשון !!!!!???

הרגתי את כולם באי , עשיתי את המשימות חוץ מהארונה עם הsignel משו כזה ,ואני לא יודע איך להשלים אותה ולסיים את השלב !!!!!

מישהו יכול לעזור בבקשה .......

ועוד משהו יש לי 8800GT ואני יכול לשים את ההגדות של הגרפיקה רק על HIGH ולא על v.high למה זה ? הכרטיס שלי לא מספיק חזק בשביל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כזה להורדה בFILE PLANET הורדתי משם

http://www.fileplanet.com/182767/180000/fileinfo/Crysis---Enable-Ragdoll/Blood-Mod

וואי אחי תודה זה מעולה...אבל רואים שזו לא הפיזיקה של קרייסיס..טוב בכל מקרה זה עדיף מכלום...

ממש תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך מסיימים את השלב ראשון !!!!!???

הרגתי את כולם באי , עשיתי את המשימות חוץ מהארונה עם הsignel משו כזה ,ואני לא יודע איך להשלים אותה ולסיים את השלב !!!!!

מישהו יכול לעזור בבקשה .......

ועוד משהו יש לי 8800GT ואני יכול לשים את ההגדות של הגרפיקה רק על HIGH ולא על v.high למה זה ? הכרטיס שלי לא מספיק חזק בשביל זה ?

1. אתה צריך ללכת לנקודה שמסומנת לך במפה אין יותר מסובך מזה.

2. ה V.HIGH לא קשור לכרטיס שלך אלא למערכת הפעלה- אני מניח שאתה עובד עם . ה V. HIGH מאפשר את הDX10 וDX10 יש רק בויסטה. אפשר גם לאפשר את ה V.HIGH ב וזה מגיע לביצועים מאוד קרובים ל DX10

אבל אני לא ממש יודע איך. תחפש פה אולי כבר הסבירו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה אני עכשיו בשלב 2 ,כשאני צריך להיכנס לבסיס של הקוראינים שמוקף בחיילים עם שוטגאן ומוקשים...קשה ביותר !!!

משחק מדהים לדעתי !!! הגרפיקה מההממת !! עוד מעט אני יתחיל לשחק בcod4 ונראה מי לוקח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב עזרה !!! דחוף

לקראת סוף השלב השני שצריך להשמיד שני טנקים ,אני ניסיתי עליהם הכל פשוט הכל ,טילי כתף ,רימונים גמרתי עליהם את כל המחסניות שלי ולא הצלחתי להשמיד אות םאיך עושים את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב עזרה !!! דחוף

לקראת סוף השלב השני שצריך להשמיד שני טנקים ,אני ניסיתי עליהם הכל פשוט הכל ,טילי כתף ,רימונים גמרתי עליהם את כל המחסניות שלי ולא הצלחתי להשמיד אות םאיך עושים את זה ?

ניסית מוקשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...