Crysis - הדיון הראשי - עמוד 69 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם!

המסך שלי מוגדר על 1920 על 1080,בכל המשחקים החדשים כמעט(COD4 ,TD unlimited,PES2008) אני משחק על הרזולוציה הזו.אבל בCrysis

הרזולוציה המקסימלית שהמשחק נותן לי לבחור 1280 על 720..למה לעזאזל???

למישהו יש פתרון?? ה-צ-י-ל-ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא כזה רגוע אחי.

וכע סוף סוף הבנתם אותי... איפה אני משיג תנשק הזה TAC LAUNCHER אין אותו בסוף השלב היוצרים עשו טעות...

צריך לעשות תשלב מהתחלה וזה מבאס אבל עשיתי ואני לא מוצא תנשק מישהו מוכן להגיד לי איפה זה? יכול לצלם לי תמונה?

בבקשה זה חשוב לי...

זה נמצא בנשקייה (ARMORY) איפה שעושים לך את הבדיקות האלה בכסא בתחילת השלב. הרובה נמצא בארון שבצד.

בהתחלה לא יתנו לך אותו אבל אחרי שתתחיל המתקפה תצטרך לקחת אותו. (תראה שזה שאתה לא יכול להשתמש בו- תנסה לירות. )הוא עובד רק בסוף השלב נגד היצור הגדול הזה. תשתמש בוא שהיא אומרת לך בקשר שאתה צריך לנעול על המטרה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח משגר, תירה 3 טילים לבטן של הספינה....אז הפתח שלה ישאר פתוח, ותירה לשם טיל מה TAC CANNON.

לא חובה

באיזשהו שלב מתחיל להפתח הפתח בבטן החיזר כל כמה שניות

יש לכוון לשם את ה TAC CANNON וכשהנעילה הושלמה לירות

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.. התחלתי לשחק היום במשחק..

שמתי לב שבמשחק יש כמה אופציות (מהירות\ריפוי\קפיצה)..

1.האם לכל אופציה יש דבר אחד שהיא עושה? מהירות או קפיצה או להיות בלתי נראה או שיש פונ' שהיא יותר מפעולה אחת?

2.מה שמעצבן זה שאני מוצא את עצמי לא מעט משתמש במהירות (כמעט ולא נוגע בשאר האופציות) והולך להרביץ לאחרים על המהירות ולקחת להם את הנשק כי נגמר מהר הנשק..ככה אמור להתנהל המשחק? כי זה לא ממש מהנה.. אני אוהב לתפוס מיקום ולירות ולהתקדם כך..

3.האופציה של ה"בלתי נראה" כמעט ולא ניתנת לשימוש היא אורכת פחות מ10 שניות ואינה כלכך יעילה..ואד שאני יעביר למהירות וינסה לברוח אני יהרג ככל הנראה..אותו דבר העניין של הקפיצה הגבוהה.. אני לא רואה אותי באיזשהוא מצב שאני יעדיף לקפוץ על איזה גג מאשר לרוץ לירות ולהתחבא במהירות..

יש לכם אולי כמה טיפים בשבילי?

אני בשלב השני דרך אגה אחרי שרואים את היצור הזה הורג את חבר הצוות שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק קצר מאד >:(

חצי מהאורך של FAR CRY

סיימתי אותו בשבוע של 1-2 שעות משחק ביום על רמת DELTA (המון פסילות ושמירות יזומות LOL :P)

די התאכזבתי מכבדות הגרפיקה הלא מוצדקת,מהעלילה הפשטנית ומאורך(קוצר) המשחק

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האם לכל אופציה יש דבר אחד שהיא עושה? מהירות או קפיצה או להיות בלתי נראה או שיש פונ' שהיא יותר מפעולה אחת?

2.מה שמעצבן זה שאני מוצא את עצמי לא מעט משתמש במהירות (כמעט ולא נוגע בשאר האופציות) והולך להרביץ לאחרים על המהירות ולקחת להם את הנשק כי נגמר מהר הנשק..ככה אמור להתנהל המשחק? כי זה לא ממש מהנה.. אני אוהב לתפוס מיקום ולירות ולהתקדם כך..

3.האופציה של ה"בלתי נראה" כמעט ולא ניתנת לשימוש היא אורכת פחות מ10 שניות ואינה כלכך יעילה..ואד שאני יעביר למהירות וינסה לברוח אני יהרג ככל הנראה..אותו דבר העניין של הקפיצה הגבוהה.. אני לא רואה אותי באיזשהוא מצב שאני יעדיף לקפוץ על איזה גג מאשר לרוץ לירות ולהתחבא במהירות..

אמממ לא כ"כ....

קודם כל אתה צריך להבין, את היכול לשחק איך שאתה רוצה.

או לירות בכולם.

או להתחמק מכולם.

לא מחייבים אותך.

תשחק לפי סיגנון המשחק שלך.

אתה אומר שהבלתי נראה נמשך 10 שניות. אני יכול להגיד שהמהירות אורך בדיוק שנייה ואני לא מתקדם מרחק גדול יחסית.

אתה יכול להיות בלתי נראה. להיות ליד אוייב. לעבור למקיסמום כוח. אגרוף אחד והוא עף כמה מטרים ומת. ולא בזבזת כדור אחד :D וזה כיף ;D

בהתחלה אין הרבה תחמושת אבל אחר כך היה לי המון תחמושת. לא היה לי חסר בכלל.

בהצלחה!

נ.ב

איזה רמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.האם לכל אופציה יש דבר אחד שהיא עושה? מהירות או קפיצה או להיות בלתי נראה או שיש פונ' שהיא יותר מפעולה אחת? לרוב יש רק פעולה אחת שאפשר לעשות. אפשר לשלב את הפעולות בעזרת החלפה מהירה. כשאתה משתמש בכח מקסימלי אתה יכול גם לקפוץ אבל לא רק, אתה זורק דברים למרחק גדול יותר מהרגיל, אתה יכול להרוג אנשים במקה אחת ואם אתה רואה ביתן פח כזה אתה יכול למותת אותו במכה. בכל מקרה זה מאוד שימושי.

2.מה שמעצבן זה שאני מוצא את עצמי לא מעט משתמש במהירות (כמעט ולא נוגע בשאר האופציות) והולך להרביץ לאחרים על המהירות ולקחת להם את הנשק כי נגמר מהר הנשק..ככה אמור להתנהל המשחק? כי זה לא ממש מהנה.. אני אוהב לתפוס מיקום ולירות ולהתקדם כך.. מה שטוב במשחק הזה שיש כל כך הרבה אפשרויות לאיך משחקים. המשחק לא "מתנהל" בדרך אחת, כל אחד יכול לבחור איך הוא ינהל את המשחק. אם אתה רוצה להסתער ולירות באויבים שלך אתה מוזמן. אתה גם יכול להתגנב ולצלוף בהם. שינויים בכוחות שלך ובנשקים שלך נותנים לך הרבה אפשרויות לאיך אתה תנהל את המשחק איך שאתה רוצה.

3.האופציה של ה"בלתי נראה" כמעט ולא ניתנת לשימוש היא אורכת פחות מ10 שניות ואינה כלכך יעילה..ואד שאני יעביר למהירות וינסה לברוח אני יהרג ככל הנראה..אותו דבר העניין של הקפיצה הגבוהה.. אני לא רואה אותי באיזשהוא מצב שאני יעדיף לקפוץ על איזה גג מאשר לרוץ לירות ולהתחבא במהירות.. לגבי הבלתי נראה ,זה מתאים בעיקר לטקטיקה של התגנבות. אם אתה רוצה שזה ימשך הרבה זמן אז אל תרוץ. כשרצים זה מתבזבז הרבה יותר מהר. תחליף בין המצבים, אל תשתמש בבלתי נראה כל הזמן כשאתה רואה שם לא רואים אותך תבטל אותו ותן לו להטען. תעבור בין מחסה למחסה ותנסה להתקרב כל פעם. סמוך על בתור אחד שסיים את המשחק אני אומר לך שהאופציה הזאת עזרה לי מאוד.

תנסה לירות באויבים שלך בראש כמה שיותר. יריה אחת מדויקת לראש תספיק. שים לב לשיפורים שניתן לשים על הרובה. לדוגמא: משתיק קול כדי שלא כולם יבואו להסתער עליך (אלא אם כן זה מה שאתה רוצה. תבטל את הפנס על הרובה בלילה זה סתם מושך אוייבים. תנסה לשתק את האויבים שלך עם יריה של חץ מרדים (זה בשיפורים של הרובה-כדי להחליף למצב של חץ תלחץ על X עד שתראה חץ במקום שמיצג את היריות שלך (אוטומטי, בודד וכו')). אם אין לך הרבה כדורים תנסה להשתמש באקדחים ותוסיך להם כוונת . קח את הנשקים של האויבים שלך וותר על הנשק הראשוני שלך או על שאתה רואה שאין אויבים שמשתמשים בו בשלב בזה.

זהו בתור התחלה אם תרצה עוד משהו אני פה לעזרתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי סתובב ואז יהיה לך מין פתח כזה.. ואז תהרוג תחייזרים ותחכה שהדלת תיפתח ואיפה יש עם נגמר לך?

יש מין פתחים כאלה שיש נשקים באוויר אתה תראהו תבין כבר בהצלחה :)

ועכשיו תראו אין אין אני לא מוצא תנשק המיוחד הזה הינה התחיל המלחמה ואז אני בא לדלת ההיא איפה שבדקו אותי אבל היא סגורה הינה תמונה:

http://www.2send.us/uploads/3741595e88.jpg

ועכשיו תראו עשיתי שמירה קודמת ואמרתם לי שהנשק בחדר הזה נכון? בצד לא?

אז איפה הוא לעזעזל בחדר הזה?

הינה תמונה של החדר:

http://www.2send.us/uploads/1841595e39.jpg

אגב התמונה הזאת זה בתחילת השלב... שעוד לא התחיל המלחמה ועוד לא דיברתי עם הקפטן... עזרה בבקשה אני מת לסיים כבר תמשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה השנייה הנשק נמצא מאחוריך

ואני לא מבין איך עוד לא מצאת אותו.

אם התחלת את השלב מהתתחלה. אז שאת היושב על הכיסא הם אומרים שהם הכינו חדש. אטומי.

אתה רצית לנסות אותו ולא נתנו לך חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מזאת אומרת מאחורי איפה מאחורי בדיוק?

איפה הנשק הארור הזה כבר?

ומה זאת לא נתנו חחח?

[br]פורסם בתאריך: 4.12.2007 בשעה 22:00:33

חבר'ה עשיתי שוב תשלב מהתחלה... ועוד פעם סרקתי תחדר 100000 פעם....

ואני לא מצליח למצוא את זה? איפה זה נמצא בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...