Crysis - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

לא יודע מה איתכם אבל אני מריץ את המשחק על המחשב שלי

מעבד Q6600 2.4GH quad core

כרטיס מסך: 8800gt 512MB 256bit

זיכרון 2GB 800MHz

והמשחק נתקע קצת אפילו ב HIGH

אני על ...

או ... זה בעיה אצלי????? ספק?

אם כן אני עכשיו נוסע להחליף ספק(חינם... המוכר בחנות שם לי ספק ואמרתי לו שאם יש בעיה איתו הוא מחליף לי אותו בלי לדבר!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתכם אבל אני מריץ את המשחק על המחשב שלי

מעבד Q6600 2.4GH quad core

כרטיס מסך: 8800gt 512MB 256bit

זיכרון 2GB 800MHz

והמשחק נתקע קצת אפילו ב HIGH

אני על ...

או ... זה בעיה אצלי????? ספק?

אם כן אני עכשיו נוסע להחליף ספק(חינם... המוכר בחנות שם לי ספק ואמרתי לו שאם יש בעיה איתו הוא מחליף לי אותו בלי לדבר!)

בויסטה זה עובד פחות טוב.

אבל בכל מקרה נראה שיש לך ספק ג'נרי, תבקש ממנו להחליף לך לספק יותר איכותי (אלא אם כן בקנייה בחרת את הספק שרשום לך במפרט משום מה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי מאודד להחליף ספק בלי קשר לכלום, למרות שזו לא הבעיה.

NAV2K כמה FPS אתה מקבל ממוצע ובאילו הגדרות

קשה להגיד כי קינפגתי בעצמי את ההגדרות, אני בלי DOP אבל עם SUNSSHEFTS למשל...

אבל בבאנצ' אני מקבל ממוצע 28 אם אני זוכר נכון...1280*1024 ב SHADER לא נגעתי וזה על HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט בחרתי ספק של טרמלטק 500W אבל לא היה באף מקום בארץ בגלל שהיצרן לא העביר ליבואן...

אני אדבר עם מי שקניתי ממנו את המחשב...

אבל בעיקרון המשחק אמור לעבוד לי באיכות הכי גבוה?

כי כשאני מפעיל באיכות הכי גבוה זה עובד לי לאט מאוד ואז הוא סוגר לי את המשחק ואומר לי שהכרטיס מסך הפסיק לעבוד ועכשיו הוא חזר לעצמו.. משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזהר לא להרוס את המערכת שלך עם הספק הזה =\

כן, באמת תזהר.

גם אני נזהר כבר חצי שנה.

TR2 או PurePower ?

למי שמשחק במולטי ויש את הבאג של הסאונד, אז במקום להתנתק מהשרת ולחזור תכנסו לקונסול ותרשמו s_SoundEnable 0

ואחר כך תרשמו s_SoundEnable 1 וזה מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק דווקא צריך להיות טוב והוא גם עולה הרבה יותר מהספק שאני בחרתי במפרט...

אבל אם הוא לא מצליח להפעיל לי 8800GT עם Q6600 אז זה כאילו הם עשו עלי חוואה בפנים כי אז אני אצטרך לקנות עוד ספק

אבל בגלל שאני חכם ואני יודע לעשות קומבינות אז הספק הזה עלה לי במחיר של הטרמלטק טרופאוור 500W

כמו שהכרטיס מסך של הASUS שעולה יותר מה GB נמכר לי באותו מחיר כמו של הGB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק דווקא צריך להיות טוב והוא גם עולה הרבה יותר מהספק שאני בחרתי במפרט...

אבל אם הוא לא מצליח להפעיל לי 8800GT עם Q6600 אז זה כאילו הם עשו עלי חוואה בפנים כי אז אני אצטרך לקנות עוד ספק

אבל בגלל שאני חכם ואני יודע לעשות קומבינות אז הספק הזה עלה לי במחיר של הטרמלטק טרופאוור 500W

כמו שהכרטיס מסך של הASUS שעולה יותר מה GB נמכר לי באותו מחיר כמו של הGB

יש לך ספק מוזר...מקווה שלא יעשה לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם, אבל אתה לוקח סיכון שיכול ללקכת לך הכרטיס למרות שיש אחריות, סתם סיבוך, תשקיע עוד 400 שקל

ותקנה ליברטי 400...

אין קשר בין תקלות בלתי הפיכות בכרטיס (בהקשר של דרישת ספק מינמלית לכרטיס) לבין הספק, אם כבר יש סיכון שבגלל שהספק לא איכותי יכולה להיפגע כל חומרה במחשב - בעיקר הלוח אם, כמובן שזה סיכון יותר גבוה, גם ספק איכותי לא יבטיח ב100% שקפיצת חשמל רצינית לא תהרוס חומרה במחשב. אבל לעומס על המערכת אין קשר בהקשר הזה.

הקשר בין דרישה מינמלית לספק בכרטיס מסך מתבטא בעיקר בתפקוד לקוי של הכרטיס והמערכת אם הספק לא מספיק "כוחני" בשביל הכרטיס מסך והמערכת.

הדבר היחיד שיכול באמת להרס עקב כך שהספק לא עומד בעומס המערכת הוא הספק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה FPS אתם מעריכים שאני אקבל עם מעבד E6750 כ.מסך 8800GT TOP

בDX9 על וכמה ב-DX10 בויסטה? [זיכרון 2GB 800MHZ]

רזולוציה 1024*768 איכות גבוהה ככל הניתן ו-AAX4/2 AFX0

וכמה FPS עם אותן תכונות אבל ב-SLI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין תקלות בלתי הפיכות בכרטיס (בהקשר של דרישת ספק מינמלית לכרטיס) לבין הספק, אם כבר יש סיכון שבגלל שהספק לא איכותי יכולה להיפגע כל חומרה במחשב - בעיקר הלוח אם, כמובן שזה סיכון יותר גבוה, גם ספק איכותי לא יבטיח ב100% שקפיצת חשמל רצינית לא תהרוס חומרה במחשב. אבל לעומס על המערכת אין קשר בהקשר הזה.

הקשר בין דרישה מינמלית לספק בכרטיס מסך מתבטא בעיקר בתפקוד לקוי של הכרטיס והמערכת אם הספק לא מספיק "כוחני" בשביל הכרטיס מסך והמערכת.

הדבר היחיד שיכול באמת להרס עקב כך שהספק לא עומד בעומס המערכת הוא הספק עצמו.

אני לא מכיר את הPUREPOWER 500 אבל זה בטח שלא ספק ג'נרי, אני מאמין שהוא יחזיק את המערכת לא פחות טוב מאשר ליברטי 400.

מה שחשוב זו יציבות החשמל בבית, כמו שאמרו, תקנה את הספק הכי טוב והוא לא יציל אותך מאי יציבות מערכת החשמל.

כמה FPS אתם מעריכים שאני אקבל עם מעבד E6750 כ.מסך 8800GT TOP

בDX9 על וכמה ב-DX10 בויסטה? [זיכרון 2GB 800MHZ]

רזולוציה 1024*768 איכות גבוהה ככל הניתן ו-AAX4/2 AFX0

וכמה FPS עם אותן תכונות אבל ב-SLI?

מה אתה תקליט שבור?

אנחנו לא נביאים, תקנה את המשחק ותבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף אחי [=

מממ תראה, גם לי יש 2 גיגה ויש תקיעות לפעמים אבל זה ברגעים שאתה פותח שטח חדש, או לאחר טעינה של שלב או מיקום חדש במפה...ולאחר מכן זה מפסיק,

אלא אם אתה מתכוון לתקיעות של FPS שזה האטה בכרטיס (אני בספק מאוד על כרטיס כמו שלך).

אתה יכול לאפשר AA דרך הדרייברים אני יודע,

מה שקרה אצלי בטעות, שמתי על HIGH ב 1024*768 ובטעות הAA+AF היו על X16 או משהו בסביבה אם אני לא טועה, היה לי 7 FPS ולא הבנתי למה חח.

אז תראה אצלך שלא שמת את זה במספר גבוה מדי אולי זה גרם לתקיעות קטנות. :)

כן התקיעות הקטנות שאצלי הם בגלל שאני פותח שטח חדש כמו שאמרתה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...