שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לישראלים בעיה שהם שופטים כל דבר כשונא/אוהב .

רוני הוא נגד מדיניות חוץ פולשנית - כי הוא רואה בכך את מקור השנאה לעם/ממשל האמריקאי - ומקור רווח לגופי אינטרסים ולא לציבור האריקאי שממן את המדיניות הזו.

רוני רוצה להפסיק את הסיוע לסעודיה מצרים פקיסטן וכו' ולהוציא את הכוחות האמריקאים מהמזרח התיכון.

וגם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה הוא לא דר' לכלכלה כי אז הוא ( וגם הדר ' המקומי שלנו - ברוך הבא ) היה יודע שאי אפשר לחזור אחורה - תגיד רוצה לעדן את ההשתתפות - רוצה למתן - ניחה , הוא וגם המיצגים את דעתו לא מתחשבים במכלול האלמטים הפועלים בכללה ובחברה עולמית אשר קשורה בקשרים עמוקים עד כדי חיים ומוות - מה שמעיד על פשטות מחשבה במקרה הטוב ולכן גם מעיד על יכולת החשיבה המוגבלת אשר דעתו מיצגת ועל הקהל הבוחרים שלו ועל יכולתם המנטלית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לישראלים בעיה שהם שופטים כל דבר כשונא/אוהב .

רוני הוא נגד מדיניות חוץ פולשנית - כי הוא רואה בכך את מקור השנאה לעם/ממשל האמריקאי - ומקור רווח לגופי אינטרסים ולא לציבור האריקאי שממן את המדיניות הזו.

רוני רוצה להפסיק את הסיוע לסעודיה מצרים פקיסטן וכו' ולהוציא את הכוחות האמריקאים מהמזרח התיכון.

וגם .

הוא צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iiB תפסיק לרחף בחלל השמאלני שלך ותבין את מה שכותבים לך

אתה כותב ששונאים אותנו בגלל הקשר שלנו עם אמריקה, אני מוכיח בקלות ששונאים אותנו באופן אבסולוטי עוד שנים לפני הקשר האמריקאי, ואז אתה כותב לי "אתה בטח חושב" ואיזה תיאוריה לא קשורה..........

ככה בדיוק פועל מח הדחקתי

אתה חושב שאם תצליח להוכיח נקודה אחרת שבכלל לא קשורה אז זה שהראיתי קבל עם ועדה כמה אתה טועה לא יתקיים יותר

אבל זה רק מחזק את הנקודה שלי.... ואפילו מעבר לכך, מחזק את הירידות שלי על השמאלניו?ת שלכם.

אז אני אשיב ל"אתה בטח חושב" הפתטי שלך - אני יודע את כל הקטע עם בריה"מ ומה ארה"ב ראתה בישראל. אני לא מפנטז על סיפור אהבה.

עכשיו אתה שמח? עדיין זה לא קשור בכלל לזה שהערבים שונאים אותנו בלי קשר לארה"ב ושאתה טועה גם אם תתחיל לכתוב לי עכשיו "אתה בטח חושב שהאבוריג'ינים אוהבים תות שדה אבל..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מראה יותר בקיאות בכלכלה מאשר כל מתמודד אחר.

כשארה"ב מאימת על יציבות האזור היא מעלה את מחירי הנפט.

מאז הפלשיה לעיראק מחירי הפנט עלו בשיעור חד מאוד.

זה לא טוב לאזרח האמריקאי - זה מצויין לחברות האמריקאיות שמקבלות את מכרזים להפעלת תעשיית הנפט סמדינות האלה.

תעשה איזה מחקר קטן כמה אנשים שמקושרים לחברות האלה יש במששל האמריקאי הנוכחי - וכמה החברות האלה מעורבות בכלל בחיים הפוליטיים.

אני חושב שתיהיה בשוק.

[br]פורסם בתאריך: 9.11.2007 בשעה 00:07:00

לא כתבתי שזה מקור השנאה היחיד, מן הסתם... בכל זאת הקמנו את מדינת פה.

[br]פורסם בתאריך: 9.11.2007 בשעה 00:08:34

אתה כותב ששונאים אותנו בגלל הקשר שלנו עם אמריקה, אני מוכיח בקלות ששונאים אותנו באופן אבסולוטי עוד שנים לפני הקשר האמריקאי

אין דבר כזה שנאה אבסולטית לכל דבר יש סיבות ואינטרסים.

לא כתבתי שזה מקור השנאה היחיד, מן הסתם... בכל זאת הקמנו את מדינת פה.

דרך אגב זה עוד משהו חמור - שפתאום רואים את מדינת - כצורך אמריקאי במזה"ת - ולא בעלת זכות קיום בפני עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתי אבסולוטית התכוונתי לכך שהם רצו, (ועדיין רוצים מותק שמאלני שלי) להשמיד אותנו: השמדה = משהו אבסולוטי

נכון ולכל דבר יש סיבות ואינטרסים והסיבות והאינטרנט האלה הם לא הקשר שלנו עם ארצות הברית של אמריקה כפי שהראיתי בהודעה המוקדמת שלי ושהמח השמאלני שלך התאמץ לפספס למרות שאני בטוח שלא חסר לו האינטליגנציה המספיקה בשביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה הוא לא דר' לכלכלה כי אז הוא ( וגם הדר ' המקומי שלנו - ברוך הבא ) היה יודע שאי אפשר לחזור אחורה - תגיד רוצה לעדן את ההשתתפות - רוצה למתן - ניחה , הוא וגם המיצגים את דעתו לא מתחשבים במכלול האלמטים הפועלים בכללה ובחברה עולמית אשר קשורה בקשרים עמוקים עד כדי חיים ומוות - מה שמעיד על פשטות מחשבה במקרה הטוב ולכן גם מעיד על יכולת החשיבה המוגבלת אשר דעתו מיצגת ועל הקהל הבוחרים שלו ועל יכולתם המנטלית .

נכון הוא לא ד"ר לכלכלה אבל הוא כן מומחה כלכלי. הוא אפילו הוציא ספר אחד לפחות שידוע לי עליו שמדבר בדיוק על הקשר בין פוליסת החוץ של ארה"ב לכלכת ארה"ב.

זה מצחיק שאתה בא ואומר דברים כאלו על מישהו שהוא מומחה כלכלי רציני שחקר את העניין ביסודיות ומנגד אתה כותב תגובה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מראה יותר בקיאות בכלכלה מאשר כל מתמודד אחר. :kopfpatsch:האמרקיאים לא צריכים נשיא כלכלן - בשביל יש אנשים מיקצועיים

כשארה"ב מאימת על יציבות האזור היא מעלה את מחירי הנפט. נו,,,איך רצית שיממנו את המלחמה באויביי ?,

מאז הפלשיה לעיראק מחירי הפנט עלו בשיעור חד מאוד. אולי מידע שחסר לך על המדיניות המטבע האמריקאית היה עוזר

זה לא טוב לאזרח האמריקאי - זה מצויין לחברות האמריקאיות שמקבלות את מכרזים להפעלת תעשיית הנפט סמדינות האלה. ונכון בהיסטוריה תמיד כשהיה רע לאזרח קפץ איזה משיח והציל אותו - לא !! במצבים כאלו תמיד בא מישהו ודופק אותו יותר חזק .- איך מדיניות של היבדלות תעזור לכלכלה האמריקאית ??

תעשה איזה מחקר קטן כמה אנשים שמקושרים לחברות האלה יש במששל האמריקאי הנוכחי - וכמה החברות האלה מעורבות בכלל בחיים הפוליטיים.

אני חושב שתיהיה בשוק. :nono:

[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? אולי כי רק המלחמה בעיראק עולה לארה"ב 10 מיליארד דולר בחודש - כסף שהיא לווה.

וזה כמובן רק דוגמא אחת... בלי הסיוע לישראלים הסעודיים המצריים הפקיסטנים - בלי המלחמה באפגניסטן...

ארה"ב לווה כל יום 3 מיליארד דולר ממשקיעים זרים כדי לממן את הבזבזנות שלה - החוב הלאומי של ארה"ב במצב קטסטרופלי.

וכמו שאתה שם לב - פרט להלוואות - עודף הדפסת הכסף - גורמת לאינפלציה - שמורידה את ערך הדולר בעולם לשפל שלא נראה שנים רבות.

זה לא נראה לי כמו מדיניות כלכלית מוצלחת עד כה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...