שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^ נכון

רוני היקר מבין בכלכלה כמו שמיגזר הבוחרים שלו מבין - מאיפה יכנס עוד כסף אם אתה מננתק קשרים ?

והשאלה מה אתה עושה להקטין את החוב הזה ? : :s07::

תחשוב עד מחר ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מנתק קשרים :s07:

אתה צריך לעבור על המצע שלו זה רחוק מאוד מלנתק קשרים להפך ד"ר רון פאול רוצה ליצור כמה שיותר.

וכבר מחר לא שאני מתכנן ללכת לישון יש יותר מדי אקשן פה(לא בתרד הזה או בפורום הזה):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני מבקש חלק מהקרדיט על האקשן ;))

איך הוא רוצה כמה שיותר אם המדיניות שלו היא אי התערבות ???

אם לא איכפת לך ממשהו אז גם אין לך קשרים איתו כי קשר הוא מעורבות בצורה כזו או אחרת - ממש כמו שאתה עושה פה - הרי אתה איכפתי לרוני כי הוא רץ בארה"ב וארה"ב קשורה אלינו ( ) הרי אתה לא " מחלק " פלאירים של המועמד של המפלגה השמרנית של ניו גיני ,,,,,

וחביבי אני מעדיף לעבור על מצעים אחרים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני היקר מבין בכלכלה כמו שמיגזר הבוחרים שלו מבין

קשקשנות כזאת מורידה מערך הדברים שלך...

- מאיפה יכנס עוד כסף אם אתה מננתק קשרים ?

הפסקת מדינות חוץ פולשנית היא לא ניתוק קשרים.

מעניין איך קשרי המסחר של ארה"ב ואירופה והמזרח לא בנויים על מלחמות, מימון ממשלות, והתערבות בפוליטיקה פנימית.

רוני הוא נגד מדיניות חוץ פולשנית - כי הוא רואה בכך את מקור השנאה לעם/ממשל האמריקאי - ומקור רווח לגופי אינטרסים ולא לציבור האריקאי שממן את המדיניות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהתרשמתי מרון פאול בהופעה היחידה שלו שראיתי, הגעתי למסקנה שהוא דמגוג לא קטן ואסטרטג לא מדהים.

התוכנית להסיג את ארצות הברית מכל הסכסוכים בעולם ולהתרכז במדיניות פנים נשמעה בהיסטוריה בעבר. לפני מלחמת העולם השנייה, כשהעולם היה בבלאגן וכל שאר מעצמות העולם התחילו במסעות כיבוש, ארצות הברית נקטה בגישה של חוסר התערבות. נתנו תמיכה מוסרית למדינות השוחרות שלום באירופה, אבל לא התערבו בכלל. נשיא ארצות הברית בזמנו ניסה כל הזמן לשלוח בכמויות לאירופה אבל הקונגרס לא אישר לו בטענה של חוסר רצון להתערב.

בסופו של דבר זה הסתיים בפרל הרבור שהכריחה את ארצות הברית להתערב אבל בשלב שבו כל היריבות שלה שלטו כבר על איזורים נרחבים. הדבר עלה לארצות הברית בהרבה מאוד חיי אדם. תאר לעצמך מה היה קורה אם היא היתה נכנסת למלחמה הרבה יותר מוקדם ומורידה את היטלר עוד כשהוא היה קטן.

היום זה לא שונה כל כך מאותה תקופה. רוסיה מרימה את הראש ומראה סימנים של רצון לחזור לאימפריה שהיתה באותה תקופה.

סין עולה ללא סימן לעצירה באופק.

אירן הופכת ממעצמה איזורית למעצמה עולמית.

אל קאידה הולכת ומקבלת תמיכה בעולם הערבי ושלטונות ערביים מתונים עומדים בפני קריסה.

אירן גרעינית תביא לכך שכל משטר ערבי באיזור ירצה להשיג גם כן פצצה על מנת להשוות את מצבה לאיום האירני (כן, האירנים מאיימים הרבה יותר על הערבים מאשר על הישראלים). ברגע שכל כך הרבה פצצות יסתובבו אצל הערבים, כמה זמן יקח עד שאחת מהן תתפוצץ בניו יורק?

ומה שרון פאול מציע זה במקום להשאר ולטפל בבלאגן לפני שהוא מחמיר, לעצום עיניים ולטמון את הראש בחול. במחשבה שאם הוא לא רואה את האוייב, האוייב גם לא יראה אותו.

גישה מאוד מסוכנת. לארצות הברית ולעולם החופשי שישראל הינה חלק ממנה.

שלא תבינו לא נכון. אני לא תומך גדול של בוש. אפילו להפך. הרעיון שלו לתקוף את עירק היה טמטום אחד גדול שלא ברור מאיפה הגיע ולאן זה ילך. אם ארה"ב תכשל בעירק, אירן תכנס במקומה ואז אף אחד לא יצליח לעצור אותה.

להכנס לעירק זה היה טעות. אבל לצאת משם זו טעות גדולה עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המצב "ממש" אותו דבר. רק שאם-לא-שמת-לב ארה"ב יותר דומה לגרמניה של מלחמת העולם השנייה ולא להפך.

מיליון הרוגים ב-4 שנים בעיראק... ועל מה?

מה בדיוק הכתיב את הפלישה האמריקאית לעיראק?

בוא רגע נתעלם משאלת החוקיות של המלחמה ומשאלת פשעי המלחמה (הדי נוראיות בפני עצמם). כי אנחנו יודעים בתור ישראלים שהגדרות האו"מ לא תמיד תואמות את ההכרח במציאות. מה שאני כן רוצה שתיקח מהסרטונים הוא ש:

1. כל הסיבות שעליהם בוססה ממשלת ארה"ב את הפלישה לעיראק הוכחו לא כמודיעין שגוי (זה אולי היה מתקבל על הדעת) - אלא כמודיעין שהוכתב והוצג על ידי הממשל בצורה מגמתית לציבור האמריקאי ולעולם.

היי... אבל אל תשאל קונספירטור כמוני... לך לספר של ג'ורג טנאט - ראש ה CIA בשעתו. או לדוח המסכם של אירועי ה 9/11.

2. מידית אחרי תפיסת השליטה במדינה - ארה"ב הפריטה את כל התשתיות המדינה העיראקיות כולל תשתיות הנפט ככה שחברות אמריקאיות חופשיות להשתלט עליהם.

איראן מעצמה עולמית? תעשה לי טובה...

א. ארה"ב כבר הפילה באיראן משטר דמוקרטי והחליפה אותו במונרכיה ידידותית לארה"ב על מנת להשתלט על שדות הנפט האיראנים:

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Ajax

ב. במלחמת איראן עיראק ארה"ב תמכה וסייעה לעיראק. עיראק היא זו שפלשה לאיראן. עיראק השתמשמה בנשק להשמדה המונית (לוחמה כימית) וביצעה רצח באוכלוסיה חפה מפשע (אני חושב שהמספר המדויק הוא 100,000 איש בערך). מדובר בלחימה שגבתה חייהם של כחצי מיליון עד 750 אלף איראנים.

מלחמה שבה ארה"ב סייעה לעיראק (לאותו סדאם חוסיין) ובה בוצעו פשעים נפשעים נגד האנשות.

אני לא מצדיק את איראן או משהו - אבל מול זה התמיכה של איראן בחיזבאללה ומלחמת לבנון השניה נראים כמו קטטה ברחוב.

http://en.wikipedia.org/wiki/Iran-Iraq_War

ג. מי היום בעיראק... ::)

ד. בגבולה הצפוני של איראן ישנה את פקיסטן - מדינה בעלת גרעיני, לא חתומת NPT. ואחת החברות הטובות של ארה"ב היום (לפחות המשטר, הנשיא הנוכחי מושארף הוא תוצאה של הפיכה צבאית והעם שם די לא מת על האמריקאים ואף הקשר של פקיסטן לטרור הוא די מוצק) שם נמצאים כוחות אמריקאים רבים. אתה יודע זה מצחיק (או שלא) אבל שנים ידעו שפקיסטן רוצה להשיג גרעיני ואפילו רצו לשים עליהם סנקציות כתוצאה מכך, ואתה יודע מי התנגדה והביאה לביטולם - אולי כבר ניחשת נכון עד עכשיו - ארה"ב.

ה. ממזרח לאיראן יש עוד מדינה לא ממש ידודתית לאיראן - ערב הסעודית. ערב הסעודית היא עוד שותפה של ארה"ב, היא עוד מדינה ממש לא דמוקרטית, והיא אפילו ממש לא ידודית לישראל - ממנה בא רוב המימון של חמאס. לערב הסעודית גדול ממונן ארה"ב שחיל האוויר ויכולות הטק"ק שלו עולות על כל איום שאיראן יכולה להציב.

זה מצחיק אותי שבוש מציג את מדיניות החוץ האמרקאית כ"מפיצה את הדמוקרטיה" כשבעצם "מפיצה (ומגבה) עריצות" יהיה תאור הרבה יותר הולם.

ו. בכל זאת עוד מדינה לא חתומת NPT בעלת גרעיני ותרמו-גרעיני. ועוד שותפה של ארה"ב.

אתה יודע זה מדהים פשוט מדהים איך ארה"ב מצליחה לצייר את איראן כסכנה לעולם החופשי וסכנה לאנושות כאשר זה גלוי לעיין שסביבה ישנו ציר שותפות אמריקאיות חזק יותר מכל איום שהיא יכולה להוות על משהו.

אנחנו חיים בפאקינג מטריקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקשנות כזאת מורידה מערך הדברים שלך...

^^^ , תודה על הפירגון

הפסקת מדינות חוץ פולשנית היא לא ניתוק קשרים.

מעניין איך קשרי המסחר של ארה"ב ואירופה והמזרח לא בנויים על מלחמות, מימון ממשלות, והתערבות בפוליטיקה פנימית.

^^^ זהו מהלך הטיבעי של הדברים- אתה מכיר מישהו - אתה עושה איתו עסק - אתה מגיע אליו הביתה - אתה **** את אישתו וכן הלאה ,,,,,,

והדברים שהוא אומר מתאימים לאנשים אשר נתונים למניפולציות ולא חושבים על מהלך הדברים הטיבעי אלו אשר לא מקבלים את ההוויה כמו שהיא חלק טיבעי והמשך של העבר - כאלו אשר חושבים שיש טעות שצריך לתקן ולא כאלו אשר חושבים מה הצעד הבא הכי טוב שאפשר לעשות ואיך אני עושה אותו הכי טוב שאני יכול - הייקס שחושבים שאפשר להחזיר את הגלגל אחורה - כמו שכבר כתבתי -רפורמה ביחסיי חוץ של ארה"ב - אולי - אבל זה לא הולך לקרות כל כך מהר ורוני מוכר לוקשנים המתבססים על הצער והשכול האמריקאי - האם האמריקאי טיפש מצער ---- לא לא ועוד פעם לא - הוא יותר חמדן , כל פעם קופץ איזה הזוי שהסיכוי שלו להיבחר דומה לזה שמפלגת הגימלאים תכפיל את המנדטים שלה בבחירות הבאות ----אם זה קורה אתה יודע שמשהו נורא התרחש . בקיצור עזוב , בין כך אין אפשרות לפתח דיאלוג מהותי בפוסט וגם לא יוצא מזה כלום ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סין עולה ללא סימן לעצירה באופק.

רלוונטיות?

אירן הופכת ממעצמה איזורית למעצמה עולמית.

בטח ארה"ב תגרום לך להאמין בזה עד שהיא תשתלט על תעשיית הנפט שם - שוב.

אל קאידה הולכת ומקבלת תמיכה בעולם הערבי ושלטונות ערביים מתונים עומדים בפני קריסה.

אתה מצחיק... אל-קעידה הוא תוצאה ישירה של ההתערבות האמריקאית במזה"ת.

מקור התמיכה הגדול שלהם הוא סעודיה 15 מתוך 18 המתאבדים 11/9 הם סעודים.

"ממשלת" סעודיה היא מיעוט מלוכני מושחת שממומן על ידי ארה"ב ושנוא על ידי העם.

אירן גרעינית תביא לכך שכל משטר ערבי באיזור ירצה להשיג גם כן פצצה על מנת להשוות את מצבה לאיום האירני (כן, האירנים מאיימים הרבה יותר על הערבים מאשר על הישראלים). ברגע שכל כך הרבה פצצות יסתובבו אצל הערבים, כמה זמן יקח עד שאחת מהן תתפוצץ בניו יורק?

דבר אחד אני יודע - אם ארה"ב תמשיך במדיניות שלה עד כה - פצצת אטום בטוח תתפוצץ בארה"ב יום אחד.

ומה שרון פאול מציע זה במקום להשאר ולטפל בבלאגן לפני שהוא מחמיר

הבלאגן כבר חמור... זה למה יש אנשים כמו רון פאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רלוונטיות?

בטח ארה"ב תגרום לך להאמין בזה עד שהיא תשתלט על תעשיית הנפט שם - שוב.

אתה מצחיק... אל-קעידה הוא תוצאה ישירה של ההתערבות האמריקאית במזה"ת.

מקור התמיכה הגדול שלהם הוא סעודיה 15 מתוך 18 המתאבדים 11/9 הם סעודים.

"ממשלת" סעודיה היא מיעוט מלוכני מושחת שממומן על ידי ארה"ב ושנוא על ידי העם.

דבר אחד אני יודע - אם ארה"ב תמשיך במדיניות שלה עד כה - פצצת אטום בטוח תתפוצץ בארה"ב יום אחד.

הבלאגן כבר חמור... זה למה יש אנשים כמו רון פאול.

^^^ אתה יודע אני לוקח את כל מה שאמרת - רק תעשה הקשר כלומר תסביר איך להמנע מקשרים פותר ומשפר את המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אתה יודע אני לוקח את כל מה שאמרת - רק תעשה הקשר כלומר תסביר איך להמנע מקשרים פותר ומשפר את המצב

זה מצחיק אותי איך אתה כל פעם מצליח להכליל מלחמות, מימון מדינות, תמיכה ומימון עריצות, והתערבות פוליטית תחת "קשרים".

אז בו נגיד שה"קשרים" האלו הביאו להגברת השנאה לארה"ב, לעליית אל-קעידה, טרור, עריצות, מוות מיליונים, ופגיעה כלכלית בארה"ב עצמה...

אני חושב שסוג כזה של "קשרים" עדיף שיוחלף בסוג אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגש של הצחוק שאתה מרגיש הוא ביחס לעצמך והכוונה שלי שמלחמה היא קשר כמו ששלום הוא קשר - ברגע שאתה יודע שהשני קיים זהו כבר קשר - וזה מה שהצחוק שעולה בך ( בצדק לפחות על דעתי ) מנסה להגיד לך , אתה רואה באיזה סוג קשר רופף אנחנו מצויים בפורום ועדיין זה משפיע עליך ?

ומלבד זה - חד מוח לא ענית על השאלה הזו ולא על השאלה מאתמול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מומחה בקריאה סלקטיבית?:

אז בו נגיד שה"קשרים" האלו הביאו להגברת השנאה לארה"ב, לעליית אל-קעידה, טרור, עריצות, מוות מיליונים, ופגיעה כלכלית בארה"ב עצמה...

אני חושב שסוג כזה של "קשרים" עדיף שיוחלף בסוג אחר.

ואם אתה רוצה ללכת ראש בקיר - אז הפסקת המדיניות הזאת תביא להורדת מחירי הנפט (שתטיב עם האזרח המאריקאי), הפחתת הטרור, הפחתת האלימות, ותאפשר יותר חופש לאזרחי המדינות הרלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...