שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

אוו שוב ההתנשאות, שוב "התרבות הנעלה" שלי (בנימה הצינית שלך כמובן, ואני מבין בדיוק למה אתה מתכוון).

בת'רד הקודם שמנו לב לכל העובדות השקריות שנתת, וההשוואות בין התרבויות "הנעלות" שהביאו עולים כאלה ואחרים לעומת עולים כאלה ואחרים.

אתה יכול לעבור שם מחדש על הת'רד ולראות מה כתבת, ואז תבין, אתה גזען. אני לא יודע אם אתה כותב וחושב על מה שאתה כותב באותו הזמן,

אך לי זה לא נראה כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוו שוב ההתנשאות, שוב "התרבות הנעלה" שלי (בנימה הצינית שלך כמובן, ואני מבין בדיוק למה אתה מתכוון).

בת'רד הקודם שמנו לב לכל העובדות השקריות שנתת, וההשוואות בין התרבויות "הנעלות" שהביאו עולים כאלה ואחרים לעומת עולים כאלה ואחרים.

אתה יכול לעבור שם מחדש על הת'רד ולראות מה כתבת, ואז תבין, אתה גזען. אני לא יודע אם אתה כותב וחושב על מה שאתה כותב באותו הזמן,

אך לי זה לא נראה כך.

שום דבר ממה שאמרתי לא הופרך. כרגיל לא מתייחס למהות הדיון אלא תוקפים בצורה אישית. אל תשכח שלא אני פתחתי את התרד הגזעני ההוא אלא הראתי לפותח התרד שלו שאפשר לראות את העולם גם בצבעים שונים. הוא נתן דוגמא פרטית על רוסים ודיבר על כלל ואני נתתי לו דוגמא פרטית גם. שוב לגטימי לגמרי ולא גזעני כלל.

אם אין לך שום ציטוט גזעני פרופר שלי נא לא להפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביל קראוץ? כאילו, לא עדיף נשיא אנדרוגינוס?

קראוץ? כאילו, יש מישהו אמיתי עם השם הזה? חשבתי שזו המצאה של רולינג...

אמ... לא יודע איך אף אחד לא שאל את זה אבל..

הניק שלך זה בכוונה כמו השם שלו??

אף אחד לא שאל כי זה ברור :kopfpatsch:

מצידו הוא יקפל את המדינה וילך לארה"ב.

את המדינה? כאילו תהיה המדינה ה52?

רגע, אבל מה היא היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה תמיכתיו/אי-תמיכתיו במדינה זו או אחרת צריך להשפיע על איזה נשיא טוב הוא יכול להיות לארה"ב- תפקיד הנשיא.

הדעה/הפעולה היחידה שהוא רוצה לעשות כנשיא כשהוא יבחר בקשר לישראל זה לא להתערב במה שקורה באזור שלנו. הוא רוצה להישאר נטרלי, זו הדרך הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Straw poll הוא לא ממש דרך אוביקטיבית כדי לבחון את הפופלריות של המועמד.

כיוון שסביר להניח שמי שישתתף בהם יהיה מעורב פוליטית מעל הממוצע האמריקאי.

מה שמפתיע הוא שרון פאול מנצח כמעט את כל הdebateים הרפובליקאנים - אבל אחוזי התמיכה שלו לא עולים כמעט.

מה שמראה על הניתוק של הארזח האמריקאי הממוצע מפוליטיקה.

הסיכוי של רון פאול לזכות נראה קלוש... אבל מצד שני אי אפשר להתעלם מהשליטה שלו באינטרנט ויתכן שאם יצליח ליצור

גל של מעבר של אנשים מהמפלגה הדמוקרטית לרפובליקאנית בשביל להשתתף בפריימריס - אז אולי יהיה לו סיכוי.

לי זה נראה קלוש....

בכל מקרה לרון פאואל יש כמה דעות שאני נוטה לא להסכים איתם בנושאי פנים כמו ממשלה קטנה וחוסר פיקוח ממשלתי בהרבה נושאים.

אני חושב שזה מדיניות שרק תקדם אי שיוון וסטנדארטים מעוותים ותאפשר כוחניות של גופים מסחריים ללא בקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק סביר זה מה שקורה בפועל. למה זה כן מעיד? כי אלו הם בדיוק אותם האנשים שהולכים להצביע. חלק מאוד גדול מהציבור בארה"ב פשוט לא עושה את זה.

הstraw polls הם הדרך הכי טובה לשאול אוביקטיבית ציבור בוחרים למי הם היו נותנים את הקול שלהם. זה בניגוד לשיטה של מכוני סקרים שמסמנים מטרה של :אנשים בעלי קו טלפון קוי שהצביעו בעבר למפלגה מסויימים למקרה הזה ל® ושמרו על אמונים לה.

זה לא צריך להפתיע איש. הדעות שלו והעמדות שלו הכי מתאימים לנשיא ארה"ב אך זוכות מסיבות ברורות לכיסוי תקשורתי נמוך יותר. אחוז התמיכה בו בסקרים הארציים לא עולה בהרבה בדיוק מהסיבה שהם מכוונים לציבור ספציפי ולא לכללו.

הקטנת כוחה של הממשלה= דמוקרטיה חזקה יותר.

הקטנת פיקוח ממשלתי על גופיים פרטיים=דמוקרטיה חזקה יותר וטובת האזרח הקטן שיהנה מתחרות ושיגשוג.

הסיכוי שלו לזכות ממש לא קטן ויש לו סיכוי מאוד גדול לזכות היות והוא הרפובליקני האמיתי במרוץ הזה בניגוד לכל השאר,גייס מספיק כסף להישאר במרוץ והוא שני או שלישי בגיוס כסף בכלליות במפלגה והיות והוא יקבל סיקור תקשורתי גדול יותר ובכך יזכה בהרבה יותר תומכים.

שאלת את עצמך למה הוא כל כך פפולרי באינטרנט? התשובה כי זו פלטפורה חופשית בלי צנזורה והגבלות של השידור הגדולות בהם אנשים יכולים להתבטא.

האידיאלים האלו היו כבר קיימים בעבר בארה"ב בתקופות היותר טובות שלה. ד"ר רון פאול פשוט רוצה להחזיר את אותן תקופות שאגב הכל פעל בהם ולא היה שום אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק סביר זה מה שקורה בפועל. למה זה כן מעיד? כי אלו הם בדיוק אותם האנשים שהולכים להצביע. חלק מאוד גדול מהציבור בארה"ב פשוט לא עושה את זה.

הstraw polls הם הדרך הכי טובה לשאול אוביקטיבית ציבור בוחרים למי הם היו נותנים את הקול שלהם. זה בניגוד לשיטה של מכוני סקרים שמסמנים מטרה של :אנשים בעלי קו טלפון קוי שהצביעו בעבר למפלגה מסויימים למקרה הזה ל® ושמרו על אמונים לה.

על מנת להצביע ב straw poll אתה צריך ללכת להצביע באירוע מתוכנן מראש, ולכן זה כבר נתון לחוסר אוביקטיביות.

עצם זה שאנשים יקומו להצביע בבחירות מדומות מעיד על מעורבותם מעבר ללכת להצביע ביום הבחירות.

הקטנת פיקוח ממשלתי על גופיים פרטיים=דמוקרטיה חזקה יותר וטובת האזרח הקטן שיהנה מתחרות ושיגשוג.

מצחיק! זו הדעה הכי נאיבית ששמעתי בחיים שלי.

צריך להיות אולטרא-קפיטליסט כדי להאמין בזה.

there is no god, and people are no better...

הסיכוי שלו לזכות ממש לא קטן ויש לו סיכוי מאוד גדול לזכות היות והוא הרפובליקני האמיתי במרוץ הזה בניגוד לכל השאר,גייס מספיק כסף להישאר במרוץ והוא שני או שלישי בגיוס כסף בכלליות במפלגה והיות והוא יקבל סיקור תקשורתי גדול יותר ובכך יזכה בהרבה יותר תומכים.

שאלת את עצמך למה הוא כל כך פפולרי באינטרנט? התשובה כי זו פלטפורה חופשית בלי צנזורה והגבלות של השידור הגדולות בהם אנשים יכולים להתבטא.

צנזורה? תעשה לי טובה...

הבעיה שיש לו 1% תמיכה בסקרים נורמאליים וחוסר ההכרה היחסי שלו בניגוד למועמדים פופלארים כמו גוליאנ'י למשל, וזאת בנוסף לזמן המסך הקבוע המצומצם שיש (שממילא הוא מקבל כמות גדולה יחסית למיקומו בסקרים). זה מה שנקרא הגבלות - הגבלות המציאות.

מה שטוב באינטרנט שכל אחד יכול לבחור לעצמו את ה'חדשות' ותפיסת העולם שלו ואין זמן מסך מוגבל.

מצד שני רוב האנשים לא עד כדי כך מעורבים בבחירות שהם יחפשו את זה באינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל כך טועה - טעות סופנית / פאטלית

כמו הכבשים ( הבוחרים / העם )ששומעים לזאבים ( רון פולים למינהם / נציגי בעלי הון )שאומרים להם שאם הם יסלקו את הכלבים ( הממשלה / נציגי הציבור )אז יהיה להם יותר טוב .

הממשלה( אוכפת חוקים )אמורה להיות המחסום בן השאיפות הפרטיות של גופים לבין אינטרס הציבור .

ונכון הוא רוצה שיהיה כמו פעם - פאודליזם - שההון יהיה מרוכז בידיי קבוצה קטנה ככול האפשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...