שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

ואי בחיים לא ראיתי מישהו שיותר חי בסרט ממך.

הייתי רוצה להסביר את עצמי, אבל אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל.

אני רק אגיד שזה טיפה פתטי שאתה חושב שיש לנו אפשרות כזאת להגיד "טוב עזבו , בואו נעבור למקום אחר. יאללה מה נקח אממ.. מערב אירופה או צפון אמריקה?? החלטה קשה.."

האפשרות השנייה היא אולי אוגנדה, ושם זה כן לגור באוהלים ולשחק בבוב הבנאי.

:lol: :lol: :lol: "לעבור לדירה חדשה"

כאילו יש אלפי מדינות ברחבי העולם שמתחרות על הזכות לארח את העם היהודי בשטחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואי בחיים לא ראיתי מישהו שיותר חי בסרט ממך.

הייתי רוצה להסביר את עצמי, אבל אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל.

אני רק אגיד שזה טיפה פתטי שאתה חושב שיש לנו אפשרות כזאת להגיד "טוב עזבו , בואו נעבור למקום אחר. יאללה מה נקח אממ.. מערב אירופה או צפון אמריקה?? החלטה קשה.."

האפשרות השנייה היא אולי אוגנדה, ושם זה כן לגור באוהלים ולשחק בבוב הבנאי.

:lol: :lol: :lol: "לעבור לדירה חדשה"

כאילו יש אלפי מדינות ברחבי העולם שמתחרות על הזכות לארח את העם היהודי בשטחן.

אני ריאלי אני יודע שהסיכוי שזה יקרה שואף ל-0 אבל זאת לא אומרת שזה דבר רע אלא רק שהכיסוי שהוא יקרה מאוד מאוד קטן.

מדינת 2.0 build 1564.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dr. Ron Paul אני לא כ"כ בטוח למה אתה חושב שזה רעיון טוב.

ציוני או לא ציוני - מבחינה אוביקטיבית - זה רעיון לא טוב.

יש בעולם בעיית מהגרים - אף אחד לא רוצה מהגרים וגם אף אחד לא רוצה פליטים ואף אחד במיוחד לא רוצה לתת זכות הגדרה עצמית על שטח שלו או אפילו בגבולותיו. כל מקרה כזה הוא פשוט אסון... ראה דוגמת טורקיה וקורדיסטן, או והפלסטינים.

דבר שני היא מדינה שיש רצון להגר אליה ולא ממנה. היא הרבה יותר מתקדמת עשירה (באופן יחסי) מפותחת וחופשית מהממוצע העולמי.

אני כן ציוני. אני לא רואה שום פתרון יותר טוב למקומו של העם היהודי. זה פתרון שפועל ויש לו בסיס היסטורי ולאומי מוצק. כל פתרון "שקר כל שהוא" אחר הוא פשוט כך... שקר כל שהוא.

זה גם די ברור שריבונות היא מצב הרבה יותר טוב לעם מאשר להיות פליט/מהגר וכו' וזו הברירה שעמדה ועומדת לנגד רובנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהיה צריך להאמר על הרעיון הזה כבר נאמר בתרד ההוא חבל לחזור על כל הדפים שנאמרו שמה.זה לא קשור בשום אופן לפליטים/מהגרים.

אם אתה תחשוב רק על הממוצע בחיים לא תגיע לפיסגה. לא צריך להסתכל על מה ההממוצע אלא על הכי טוב ולשאוף לשם.ישראל היא מקום לא אידיאלי ויש המון דברים לשפר ואת זה אפילו ציון הציונים וגדול אוהבי לא יכחיש אלא אם כן הוא טמבל גמור אבל זה כבר עניין אחר.

אני שואל אותך שאלה מאוד פשוטה. למה אתה חי? בשביל המדינה או בשביל עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני היא מדינה שיש רצון להגר אליה ולא ממנה. היא הרבה יותר מתקדמת עשירה (באופן יחסי) מפותחת וחופשית מהממוצע העולמי.

רוצים להגר לכאן בגלל מניעים ציוניים בדרך כלל (למרות שמבחינת עושר ורמת חיים המצב פה טוב למדי. עם קצב הצמיחה הנוכחי, ב-2010 רמת החיים פה תהיה כמו רמת החיים בגרמניה, כך קראתי).

אם אתה תחשוב רק על הממוצע בחיים לא תגיע לפיסגה. לא צריך להסתכל על מה ההממוצע אלא על הכי טוב ולשאוף לשם

וישראל מתפקדת טוב למדי. מבחינת רמת חיים, רמת המוסדות להשכלה גבוהה ומבחינת התעשייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2010 רמת החיים פה תהיה כמו רמת החיים בגרמניה

:lol: משפט היום בלי שום ספק!

או שאתה לא שמעת נכון או שמי שכתב את זה פשוט :s07:

וישראל מתפקדת טוב למדי. מבחינת רמת חיים, רמת המוסדות להשכלה גבוהה ומבחינת התעשייה.

תלוי לאיזו מדינה אתה משווה אותה. מבחינת רמת חיים לא מתקרבת אפילו לסקנדינאביות,רמת המוסדות להשכלה גבוהה מאוד נמוכה בהשווה לשאר העולם המערבי ומבחינת תעשיה התעשיה בישראל קטנה מאוד.בהשוואה למדינות כמו זימבאמבוו אנחנו בהחלט מדינת החלומות אבל בהשווה למדינות מערביות אחרות המצב רחוק מאוד מזה.

הכל עניין של פרספקטיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפט היום בלי שום ספק!

או שאתה לא שמעת נכון או שמי שכתב את זה פשוט

שמעתי טוב מאוד, ובוודאות זה לא נאמר על ידי מישהו לא מהימן.

תלוי לאיזו מדינה אתה משווה אותה. מבחינת רמת חיים לא מתקרבת אפילו לסקנדינאביות,רמת המוסדות להשכלה גבוהה מאוד נמוכה בהשווה לשאר העולם המערבי ומבחינת תעשיה התעשיה בישראל קטנה מאוד.בהשוואה למדינות כמו זימבאמבוו אנחנו בהחלט מדינת החלומות אבל בהשווה למדינות מערביות אחרות המצב רחוק מאוד מזה.

אנחנו משקיעים הרבה פחות במחקר ופיתוח בהשוואה למדינות מתקדמות באירופה, ובכל זאת האוניברסיטאות שלנו מדורגות במקומות מכובדים למדי, וישנם הישגים מעולים. התעשייה בישראל קטנה מאוד? אני לא יודע. אני יודע שיש שבמחינת מהנדסים ומדענים ביחס לאוכלוסיה, יש כאן יותר מבאירופה.

מהנדס בישראל מרוויח הרבה יותר מכל מדינה צפון אירופאית, ולא פחות ממהנדס במערב אירופה.

אני רואה קשר ישיר בין רמת התעשייה לרמת האוניברסיטאות. וכיוון שאנחנו לא נופלים בשום תחום מהתעשייה האירופית (ולפעמים אף מובילים בצורה משמעותית בתחומים מסויימים), אני לא רואה סיבה לזלזל באוניברסיטאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה שמעת וממי אבל זה שטויות. ישראל לא תתקרב לרמת החיים בגרמניה בטח ובטח שלא ב2010. יש פשוט פער עצום שלא ניתן לגשר בשנתיים.

מה זה מכובד במיוחד בשבילך? זה גם עניין של פרספקטיבה כמו שאתה יכול להבין. אני זוכר שמישהו צהל באיזה תרד פה שאחת מחברות הבטחוניות בישראל נמצאת במקום ה33 בעולם! זה פשוט אבסורד.כמובן שיש יותר הרי הביאו מברית המועצות ומעוד מקומות אנשים מוכשרים שעובדים בעבודות שחורות בארץ. ואנשי מקצוע פה חובבנים. בהחלט אירוניה איך שהתפקידים התחלפו.

אם תבדוק מספרים ולא תנחש תראה שזה ממש לא יותר וגם זה לא כמה אתה מרוויח אלא מה הכסף שלך שווה.מה לעשות שבאירופה הכסף שלך קונה יותר(נשמע כמו פרסמות לאיזה סופארמרקט)?

אתה לא צריך לחשוב בעצמך על דרכים אקזוטיות למדוד את איכותן של האוניברסטאות בשביל זה קיימים דירוגים שאתה יכול למצוא בgoogle כמובן.

למשל

http://www.arwu.org/rank/2007/ARWU2007_Top100.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"ר רון פאול היקר, מכיוון שאני רואה שכל כך לא נעים לך פה,

ושרמת החיים שלך כל כך נמוכה,

ואתה כל כך סובל,

החלטתי לעזור לך ולעשות בשבילך את הצעד הראשון לקראת עזיבה לחו"ל:

כרטיסי טיסה לארה"ב

קבלת גרין קארד

השכרת דירות בארה"ב

עכשיו, אולי תעוף לעזאזל מהמדינה שלי ? ואל תחזור לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה שמעת וממי אבל זה שטויות. לא תתקרב לרמת החיים בגרמניה בטח ובטח שלא ב2010. יש פשוט פער עצום שלא ניתן לגשר בשנתיים.

על סמך מה אתה קובע את זה?

לא לי ולא לך יש מספיק נתונים, וגם אם כן, אני ואתה לא כלכלנים ואין לך יכולת לנתח נתונים ולתת השערות.

מה זה מכובד במיוחד בשבילך?

מכובד זה שהטכניון נחשב לטוב יותר מכל אוניברסיטה אירופאית מלבד קמברידג בבריטניה (ואני בטוח שהתקציב המחקר ופיתוח בבריטניה גדול יותר), יצא לי להסתכל על איזה דירוג.

בכל מקרה, אף אחד לא באמת לוקח את הדרוגים האלה בשיא הרצינות. הדירוג בסך הכל מתבצע בהסתמכות על נתונים יבשים בדרך כלל.

אני זוכר שמישהו צהל באיזה תרד פה שאחת מחברות הבטחוניות בישראל נמצאת במקום ה33 בעולם! זה פשוט אבסורד.

מסכים, אין שום סיבה לצהול.

בכל מקרה, הדירוג הזה ממש לא משקף את המציאות.

בסופו של דבר מבחינת יצוא בטחוני אנחנו מקום שלישי בעולם אם אני לא טועה (עד לא מזמן צרפת הייתה לפנינו), ומבחינת חידושים ויכולת של המוצרים, אנחנו בהחלט מובילים. שים לב שאני מדבר רק על התעשיות הבטחוניות, אבל יש לנו גם תעשיות תוכנה שאינן קשורות לטכנולוגיות . יש גם חברות שמתעסקות באלקטרוניקה שלא לצרכים ביטחוניים, וגם חברות רפואיות. התעשייה שלנו לא כזאת קטנה..

ואנשי מקצוע פה חובבנים.

לא יודע לאן אתה חותר, אבל כל אנשי המקצוע הלא רוסים כאן הם טובים מאוד. כל החברות הגדולות נשלטות בידי אותם "אחרים" חסרי המקצועיות לטענתך.

מובן שיש יותר הרי הביאו מברית המועצות ומעוד מקומות אנשים מוכשרים שעובדים בעבודות שחורות בארץ.

אני לא מתעלם ממה שקרה לחלק מעולי ברית המוצעות שהגיעו לארץ עם תארים שניים, אבל זה היה בעבר. היום המצב שונה.

מה לעשות שבאירופה הכסף שלך קונה יותר(נשמע כמו פרסמות לאיזה סופארמרקט)?

בדיוק להפך, אירופה יקרה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה אתה קובע את זה?

לא לי ולא לך יש מספיק נתונים, וגם אם כן, אני ואתה לא כלכלנים ואין לך יכולת לנתח נתונים ולתת השערות.

אני מניח שאין לך שום מושג על רמת החיים בגרמניה? כי לי יש וישראל בחיים לא תצליח לגשר פער ענקי שכזה בשנתיים.

מכובד זה שהטכניון נחשב לטוב יותר מכל אוניברסיטה אירופאית מלבד קמברידג בבריטניה (ואני בטוח שהתקציב המחקר ופיתוח בבריטניה גדול יותר), יצא לי להסתכל על איזה דירוג.

בכל מקרה, אף אחד לא באמת לוקח את הדרוגים האלה בשיא הרצינות. הדירוג בסך הכל מתבצע בהסתמכות על נתונים יבשים בדרך כלל.

הוא ממש לא נחשב למכובד יותר. כמובן שאף אחד לא לוקח דירוגים שנערכו בשיטות קפדניות ע"י גופים יודע דבר ברצינות אלא מסתמך על ניחושים של אנשים שכותבים בפורום בלי כל מידע שרלוונטי לנושא חוץ מהתחשובות שלהם.

מסכים, אין שום סיבה לצהול.

בכל מקרה, הדירוג הזה ממש לא משקף את המציאות.

בסופו של דבר מבחינת יצוא בטחוני אנחנו מקום שלישי בעולם אם אני לא טועה (עד לא מזמן צרפת הייתה לפנינו), ומבחינת חידושים ויכולת של המוצרים, אנחנו בהחלט מובילים. שים לב שאני מדבר רק על התעשיות הבטחוניות, אבל יש לנו גם תעשיות תוכנה שאינן קשורות לטכנולוגיות . יש גם חברות שמתעסקות באלקטרוניקה שלא לצרכים ביטחוניים, וגם חברות רפואיות. התעשייה שלנו לא כזאת קטנה..

בהשוואה למדינות מערביות אחרות קטנה. שוב הכל עניין של פרספקטיבה.

לא יודע לאן אתה חותר, אבל כל אנשי המקצוע הלא רוסים כאן הם טובים מאוד. כל החברות הגדולות נשלטות בידי אותם "אחרים" חסרי המקצועיות לטענתך.

אני מתכוון שלא פעם אחת תיתקל באנשים שעובדים בלי נסיון כלל או ידע נחוץ לתפקיד בתפקיד כלשהו בזמן שאחרים לפעמים גם עם עשרות שנות נסיון יעבדו בנקיון/שמירה וכל שאר העבודות מהדרג הנמוך. כמובן שיש אנשי מקצוע איכותיים אבל אני מנסה תמיד להסתכל על כל התמונה ולא רק על החלק הקטן שלה.

אני לא מתעלם ממה שקרה לחלק מעולי ברית המוצעות שהגיעו לארץ עם תארים שניים, אבל זה היה בעבר. היום המצב שונה.

אני לא שמתי לב שהוא השתנה.

בדיוק להפך, אירופה יקרה יותר.

תלוי על איזה מוצר אתה מדבר. חוץ מזה המשכורות בהחלט מכובדות למי שהן מגיעות.ככה שלהם לא חסר, אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...