מאוכזב ביותר. GTA 4 ייצא לPS3 וXBOX360. אין אפילו איזכור ל - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב ביותר. GTA 4 ייצא לPS3 וXBOX360. אין אפילו איזכור ל

HunterVee

Recommended Posts

האם שכחו למה הוא היה מפותח בתחילת ימיו?

רק עכשיו התחלתי לברר על המשחק ומאוכזב שאין תאריך או אפילו איזכור/תחזית לתאריך יציאה לPC :'(

הוא נראה כל-כך טוב וטעים (המשחק... :P )

מה התחזיות שלכם?

מקור המידע הנוכחי שלי: http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV

בנימה יותר משמחת, היום בלילה התחלתי וסיימתי EP2! משחק מעולה, מנוע נהדר, משחק ה-HL הראשון ששיחקתי.

אני יודע שזה אמור להיות HL2 ואז EP1 ורק אז EP2 אבל אין לי את האחרים :silly: עלילה מגניבה, משחק מהנה, ממליץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שהוא ייצא למחשב לא קשה לנבא (חוץ מהמסגרת זמן שהצגת, לא יכול להתווכח שם) אבל המאכזב הוא שאיננו יוצא בראש ובראשונה/מפותח למחשב.

>:(

:-\

:(

:'(

:pissed:

:'(

זה איך שאני מרגיש כלפי זה, סדר מלמעלה כלפי מטה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על פיתוח שכזה בעצמי אבל עם השלט המיוחד לשחק 4 + המנוע הפיזי החדש שלו יכול להיות מדהים :eek2:

ציטוט מוויקי:

Details are also revealed that demonstrate how variations in the terrain cause the way the character walks to change. The way the player moves is controlled by a physics engine instead of purely pre-written animations, therefore enabling character movements to be more realistic. Games announced that Euphoria by NaturalMotion would be used in future titles in a press release that accompanied the second trailer, confirming that Euphoria would indeed be used in the game.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא יוציאו ל PC הם יפסידו מליארדים.. הם לא כאלה טיפשים

הם ינצלו את כל השוק.. בקרוב הם בטח יודיעו על תאריך ל PC

הסיבה היחידה שהם לא הוציאו גרסאת PC כי הפיתוח, ההפצה וכל מה שקשור בזה פשוט לא משתלמים. סצנת הוורז ב PC, לעומת הקונסולות, הרבה יותר מפותחת.

אני לא חושב שרוקסטאר היו מפספסים הזדמנות להרוויח "מיליארדים" רק מחוסר שימת לב...

מי קונה משחקים היום? רק אנשים עם חוסר ידע בסיסי במחשבים, שאת הידע הזה כמעט כל מי שעובר את גיל 12 מקבל... ובמילא לא הרבה הורים יסכימו לקנות לילד שלהם - בהנחה שהוא עוד לא הגיע לגיל 12 - כותר חדש מסדרת .

לדעתי, אם אי-פעם יהיה מחקר על זה, תראו שיש רוב מוחץ של שחקני שהורידו את המשחק, על שחקני לגיטימיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה משחקים היום?

אנשים ישרים, אנשים שרוצים לתמוך בחברה שהם אוהבים ורוצים לתגמל אותה על העבודה הקשה שלה, או סתם אנשים שהם לא ישראלים מצויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ישרים, אנשים שרוצים לתמוך בחברה שהם אוהבים ורוצים לתגמל אותה על העבודה הקשה שלה, או סתם אנשים שהם לא ישראלים מצויים.

ואין הרבה כאלה. גם אני לא נכלל בקבוצה הזאת. והדבר האחרון שאפשר להגיד עלי זה ישראלי מצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר היה שווה את הקנייה הייתי קונה, באמת שכן. אבל 50 דולר למשחק נראה לי, אישית, מוגזם.

במיוחד למשחק שאין בו מולטי. אנלא יודע אם לGTA4 יש מולטי או לא, אם יש, ואם הוא יהיה ממש ממש טוב (והקלאן שלי ישחק בו גם) אני אקנה.

זאת הסיבה שאני קונה קוד4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...