מאוכזב ביותר. GTA 4 ייצא לPS3 וXBOX360. אין אפילו איזכור ל - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב ביותר. GTA 4 ייצא לPS3 וXBOX360. אין אפילו איזכור ל

HunterVee

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איזה שטויות עלק לראשונה בסדרה, יש מולטי גם ל vice city וגם ל san andreas וגם ל 3

זה שלא כתוב בתפריט של המשחק "multiplayer" זה לא אומר כלום

לסאן אנדרס למשל יש תוכנה שנקראת SA:MP שדרכה מחפשים שרתים ומשחקים במולטיפלייר (יש יותר מ 20 שרתים ישראליים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה בקיצור, הם עובדים על המשחק לקונסולות PS3 ו- XBOX 360 כדי להביא להן מעין "תקופת בלעדיות" וכחצי שנה לאחר מכן הם יפיצו את המשחק בגרסת ה-, ככה זה היה גם במשחקים הקודמים. וחוץ מזה, שמתם לב שהם פשוט לא מפרסמים טריילרים/תמונות חדשות ומעודכנות מאז שני הטריילרים, מה הם רוצים לגרום לי להתאשפז בבי"ח פסיכיאטרי?! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה כל הפאז?

כרגיל המשחק ישוחרר חצי שנה-שנה אחרי שהוא יצא לקונסולות.

מה שכן מאכזב זו העובדה שצריכות לצאת 2 הרחבות למשחק שהן בלעדיות לקונסולות ועל זה צריך להיות באמת הדגש !

בוא נגיד את זה בקיצור, הם עובדים על המשחק לקונסולות PS3 ו- XBOX 360 כדי להביא להן מעין "תקופת בלעדיות" וכחצי שנה לאחר מכן הם יפיצו את המשחק בגרסת ה-, ככה זה היה גם במשחקים הקודמים. וחוץ מזה, שמתם לב שהם פשוט לא מפרסמים טריילרים/תמונות חדשות ומעודכנות מאז שני הטריילרים, מה הם רוצים לגרום לי להתאשפז בבי"ח פסיכיאטרי?! :screwy:

אני שם וגם אתה פה ככה שאתה לא צריך ללכת רחוק/הומור אנגלי למי שמכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא יוציאו ל PC הם יפסידו מליארדים.. הם לא כאלה טיפשים

הם ינצלו את כל השוק.. בקרוב הם בטח יודיעו על תאריך ל PC

למעשה... מקורה של סדרת ה- הטובה באמת (מאז GTAIII) היא בסוני2 ולא במחשב, אז הם לא מתרחקים מהמקורות. המשחקים שלפני GTAIII היו סתם גרועים (לדעתי) וגם הם לא היו בלעדיים למחשב.

---

הם לא יפסידו מיליארדים. זה ידוע כיום שהשוק הגדול באמת נמצא בקונסולות והפיראטיות רק הולכת וגואה במחשב. פלח השוק של הקונסולות עצום, לפחות בארה''ב (וארה''ב היא הכי חשובה כמעט לכל מפתח\מפיץ, השוק הכי גדול של משחקי מיינסטרים הוא שם), והפיראטיות לא כל כך פופולארית. וחוץ מזה הקונסולות היום ממש מצמצמות את הפער עם המחשב.

מולטיפלייר רשמי אף פעם לא היה, רק בצורת מודים דפוקים לגרסאות של המחשב בלבד. המולטיפלייר יהיה משהו מיוחד הפעם, והוא גם רשמי ונתמך.

היתרון לגרסת הוא קהילת מודים מטורפת... מקווה שיהיה דבר כזה גם ל- 360 אבל אני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה את המשחק מתגמל את המפיצה ולא את המפתחת.

ובדיוק בגלל זה עוברים למשחקים שמופצים דרך הרשת (steam, EA LINK ,gametap ואחרים) או למשחקים שדורשים מנוי חודשי.

בשורה התחתונה - קנית משחק היא הדרך היחידה להראות שאתה אוהב מוצרים של חברה מסויימת ורוצה לתמוך בה ולהגדיל את הסיכוי שהיא תוציא עוד משחקים.

אנשים שמורידים משחקים אבל מספרים שהם מתים על משחקים של חברה כזו או אחרת והם רוצים שיצאו להם המשכים הם סתם צבועים.

ופותח הדיון (hunter_kobe), מה ההפתעה שהמשחק לא יצא לPC? זה היה ידוע ממזמן :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה באמת פעם ראשונה בחיים שאני חושב ככה אבל..

כולם לקנות את CRYSIS!!!

ורק בגלל ההשקעה העצומה שעשו במנוע הגרפי שלו, CryEngine2, כי הם היחידים שעושים את זה בצורת כזאת טובה וריאליסטית.

ואני רוצה שהם ימשיכו ויוציאו CE3, ואז כבר ממש לא נדע אם זה משחק או סרט.

וד"א, זה נכון ש-EA מקבלת את הכסף ולא CRYTEK? זה לא הגיוני שהם לא מקבלים כלום על המכירות אלא רק מוכרים ל-EA את המשחק וזהו..

כי אם כן אף אחד לא לקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א, זה נכון ש-EA מקבלת את הכסף ולא CRYTEK?

זה לא ממש נכון. (למעשה, אין לי מספרים מדוייקים להסתמך עליהם)

אבל אני מעריך שהמצב די מקביל לחברות התקליטים ולאמנים שחתומים שם. החברות הגדולות ובעלות האמצעים עושות את רוב הכסף בזמן שהאמן מקבל אחוזים נמוכים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון. (למעשה, אין לי מספרים מדוייקים להסתמך עליהם)

אבל אני מעריך שהמצב די מקביל לחברות התקליטים ולאמנים שחתומים שם. החברות הגדולות ובעלות האמצעים עושות את רוב הכסף בזמן שהאמן מקבל אחוזים נמוכים יותר.

חברות הפיתוח מקבלות מספיק כסף(אם זה in house studio אז בכלל), באנג'י קנתה את השליטה בחברה מMS בשווי מעורך של4 וחצי מילארד דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג איפה אפשר למצוא נתונים מדוייקים על הנושא?

אתמול אחרי כתיבה ההודעה ההיא חשבתי על זה שוב ונראה לי שהאמת היא שחברת ההפצה נשכרת ע"י המפתחת לעשות שירות וטו לא - כך שהכסף הולך למפתחים והמפיצים מקבלים סכום על כל X עותקים שהם שולחים לחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג איפה אפשר למצוא נתונים מדוייקים על הנושא?

אתמול אחרי כתיבה ההודעה ההיא חשבתי על זה שוב ונראה לי שהאמת היא שחברת ההפצה נשכרת ע"י המפתחת לעשות שירות וטו לא - כך שהכסף הולך למפתחים והמפיצים מקבלים סכום על כל X עותקים שהם שולחים לחנויות.

חברת הפיתוח הולכת למפיצה בתור משקיע, הם מקבלים הרבה כסף, אבל לחברות הפיתוח לא חסר.

אנערף it...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיתוף בעולם לא כזה גדול.....(מבחינת שיתוף לא חוקוי)

זה שבארץ אנחנו ילדי קאזה זה לא אומר שכל העופ מוריד מאחד שקנה או קיבל מהחברה...

רק במדינות הבאות אחוז השיתוף הלא חוקי גבוה: תאילנד טורקיה ושוודיה. שאר המדינות הם אחוזים בודדים והפחד מתביעות הוא גדול.

זה שיש מספר גדול של משתפים בארה"ב זה לא אומר שזה אחוז גבוה.

מה שאני חותר אליו זה שההפסד אולי אכן גבוה אבל האנשים שמשתפים לפיסי הוא כמעט זהה בכמות למשתפי הקונסולות (באחוזים כי יחס כמות הקונסולות לפיסי זהה ליחס שיתוף הקונסולות לפיסי) לכן זה לא משנה אם למה איזו פלטפורמה תפיץ קודם, כמה שעות לאחר ההפצה זה יופיע באתרי השיתוף כמו כל משחק שיר סדרה או סרט. ומכאן שעדיין המחירות לפיסי הוא הרווח היותר גדול למפתחות ומפיצות כימספר הפיסי כרגע בעולם גדול בהרבה מהקונסולות.

אנשים שקונים ימשיכו לקנות ואנשים שמורידים ימשכו להוריד ומידי פעם (מקרים נדירות) יקנו או יקבלו קנוי ולכן אני רואה חוסר הצדקה בהפצות בלבד ואולי הפצה עתידית לפיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאריך השונה הוא לא בגלל בעיות של פראטיות אלא בגלל שהמפיצה מקבלת הרבה כסף מחברות הקונסולות ms ו כדי שהיא תשחרר קודם להן ואז לPC.

בעבר גם לsony תמיד היו את החוזים הבלעדיים ,שהיא קודם תקבל אבל עכשיו המצב כבר נהיה מאוזן בינה לבין ms בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...