מאוכזב ביותר. GTA 4 ייצא לPS3 וXBOX360. אין אפילו איזכור ל - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב ביותר. GTA 4 ייצא לPS3 וXBOX360. אין אפילו איזכור ל

HunterVee

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אנשים שמורידים משחקים אבל מספרים שהם מתים על משחקים של חברה כזו או אחרת והם רוצים שיצאו להם המשכים הם סתם צבועים.

איזה שטויות.... :kopfpatsch:

הורדתי לא מעט משחקים שמאוד אהבתי אז אומר שאני צבוע? איזה חרטא.... הורדתי את cod 1 ומאוד רציתי שיהיה לו המשך והיה לו והורדתי גם אותו, אז אני צבוע הא?

לי בעצמי יש לא מעט משחקי PSP מקוריים וכמה משחקי מקוריים....

אבל כשמשחקים יתחילו לעלות נורמלי אני יחשוב אם לקנות גם את מה שאני מוריד

220 שקל או 50 דולר (60 דולר במקרה של הקונסולות החדשות) למשחק זה לדעתי ממש מוגזם

בקשר לGTA....

בשלושת המשחקים האחרונים שיצאו בראש לראשונה לPS2 יצאו אחרי איזה חצי שנה - 8 חודשים למחשב...

ככה שאל תתבעס hunter_kobe אחי אם הולכים לפי ניסיון מהעבר אז כנראה שהמשחק יצא בסוף השנה....

בעעעעע חבל שלא יהיה לי זמן לשחק בו אני כבר יהיה בצבא... = \

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ, הרבה יותר מורידים באופן לא חוקי ממדינות אחרות, האיתי בקייץ האחרון אצל דודים שלי בNY ולבן דוד שלי יש שני מדפים שלמים של 90-120 משחקים מקוריים לPC וXBOX360 ולחבר שלו יש עוד יותר..

אני אישית את הרוב לא קונה (לומרות שיש לי הרבה משחקים ותוכנות מקוריות) ביגלל המחירים הגבוהים 220 שח למשחק חדש זה מוגזם!

אז נגיד 10 משחקים זה 2200 ש"ח !! זה מחירים מטורפים ! אם המחירים היו 70-90 שח למשחק חדש אני מבטיח לך שהאיתי קונה את רוב המשחקים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא, זה לא משנה אם זה 220 שקל או 2 שקל, אם אפשר להוריד בארץ יורידו. משחקים לXBOX בארצות הברית עולים 50 דולר ומעלה למשחקי AAA.

ו50 דולר בארצות הברית זה ממש לא קצת כסף...

התרבות בארץ איומה כולם חושבים שמגיע להם הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"התרבות בארץ איומה כולם חושבים שמגיע להם הכל."

""לא לצאת פראייר"

לצערי זה נכון...

בארץ המשכורות נמוכות מאוד ביחס לאלו שבארה"ב ורוב המוצרים יקרים יותר.

לפי IDIGITAL 199$ לנאנו 8GB זה 1200 בשקלים, או 400$ זה 2500 בשקלים.

כנ"ל לגבי משחקי PS3 שעולים כאן 399 שח, זה נירא לך בסדר שמשחק עולה 15% ממשכורת חודשית, ארצית ממוצעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשחקים היחידים ששוים קניה זה משחקי מולטי. הרי בתכלס משחק שיש לו רק סינגל, אתה גומר תוך כמה שעות וזהו, אין מה לעשות עם העותק יותר.

נכון שיש משחקי סינגל שאפשר לשחק כמה פעמים ומעניקים חוויה מתמשכת אבל הרוב פשוט לא.

(אני רוצה לציין שלמרות ש- COD2 כולל גם מולטי גמרתי את הסינגל איזה 10 פעמים)

ועובדה, אצלי לפחות, המשחקים היחידים שקניתי היו משחקי מולטי (PES, CS....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר למי ששכח, הדיון הוא על - 4 ולא על קניית משחקים.

חחח בדיוק באתי לכתוב משהו OT :silly:

ננסה איכשהו לעשות את זה רלוונטי...

לדעתי המשחקים היחידים ששוים קניה זה משחקי מולטי. הרי בתכלס משחק שיש לו רק סינגל, אתה גומר תוך כמה שעות וזהו, אין מה לעשות עם העותק יותר.

נכון שיש משחקי סינגל שאפשר לשחק כמה פעמים ומעניקים חוויה מתמשכת אבל הרוב פשוט לא.

(אני רוצה לציין שלמרות ש- COD2 כולל גם מולטי גמרתי את הסינגל איזה 10 פעמים)

ועובדה, אצלי לפחות, המשחקים היחידים שקניתי היו משחקי מולטי (PES, CS....)

אבל זה בעיה... אצלי אישית, (ואני חושב שזה ככה גם אצל הרבה אחרים) אני משחק במולטי של משחק, רק אם אני יודע שאני ישקיע את החיים שלי בו, והוא יספק לי הנאה עצומה לחודשים. זה למה אף פעם לא תראה אצלי שני משחקים על מולטי מותקנים - אי אפשר להתמקד בשניים, ולא הרבה משחקים בכלליות, כי מאוד קשה למצוא משחק שאתה נהנה מכל דקה ממנו, וכל פעם הוא נותן לך סיבה לחזור אליו.

זה למה אני לא חושב שהרבה יקנו 4, המולטי שלו לא אמור להוות חלק משמעותי מהמשחק. תמיד הקטע ב היה ה SP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יכול להיות משחק מולטי מעולה, לשחק עם חברים בתור כנופייה, לעשות מלחמת כנופייות עם חברים, ולרדוף עם הכנופייה שלך אחרי מישהו שחייב לך כסף :hat:

זה נישמע פשוט גדול!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יכול להיות משחק מולטי מעולה, לשחק עם חברים בתור כנופייה, לעשות מלחמת כנופייות עם חברים, ולרדוף עם הכנופייה שלך אחרי מישהו שחייב לך כסף :hat:

זה נישמע פשוט גדול!!

ככה זה במודים... אני ממש לא אהבתי, פחות מידי אקשן יחסית ל , כבד כזה...

תחשוב שהיום במודים של SA יש ממש שרתים של RPG עם ודברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...