Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

M14 הוא לא מכוון כמעט... הוא יורה כדור יחיד וגם הוא יורה לגובה כזה..

אין ספק שה-P90 עם red dot זה יוצא מן הכלל..

סוף סוף אני לבל 55 :silly:

אבל לא הבנתי למה גם בלבל 55 יש למטה את הפס הצהוב שמראה לך עוד כה נשאר לך לעבור לבל.. ושאני הורג הפס עולה לי.. מה קורה שאני גומר את הפס ואני לבל 55??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין כמו P90 ביחד עם אקסטרה מחסניות juugernater אם אני לא טועה ו deeper penetration

הכלי הזה ממש מהיר ויש לו המון כדורים , הבעייה שצריך לפגוע כמה כדורים כדי להרוג אבל הוא מפצה על זה עם המחסנית הענקית , הוא גם ממש מדויק למרחקים (עם כוונת)

P90 מדוייק? זה אחד הנשקים הכי לא מדוייקים שיש במשחק..(ביחד עם MP44 שזה בלתי אפשרי לכוון איתו גם עם STEADY AIM)

אגב הסניפר הזה שנשמע כמו תותח ממש קטלני.. 50cal או משהו כזה.. שכחתי תשם שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אני עוד לא lvl55 אלא רק 36.... אבל שיחקתי עם הMP44 והוא אחלה לדעתי! כמו ב COD 2, מי ששיחק בCOD2 ידע להשתמש בו....

בכללי, אני משחק COD2 כי זה כמו אימוני aiming לCOD 4.... בגלל זה כשעברתי לCOD4 היה לי הרבה יותר קל בגלל ששיטת הכיוון וה"הרגשה" של הנשק לא השתנתה עוד מCOD 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסוק, שיחקתי בגרסאת הXBOX שממה שאני רואה היא שונה קצת מהPC.

יש מספר מסוקים במשחק הזה.

מסוקים שקשורים ישירות לעלילה של המשחק, יש בשלב עם הצלף ובשלב האחרון.

בשלב עם הצלף אחד צריך להפיל עם הבארט, ואחד עם RPG שנמצא באזור(פרייס יגיד לך לתפוס RPG וליירט את המסוק).

בשלב האחרון אתה לא חייב ליירט את המסוק, גם אם תצליח להפיל אותו יבוא עוד אחד ויפוצץ את הגשר.

בנוסף לזה יש סתם מסוקים שמביאים חיילי אוייב נוספים שאותם אתה יכול ליירט בשביל לעשות את העבודה קשה יותר.

תודה על המידע צביקה, אך לא היה צורך- אני סיימתי את המשחק.

השאלה שרשמתי לגבי המסוק נבעה מכך שהועלה העניין של "האם ניתן להוריד את המסוק בשלב האחרון או שהוא חלק מהעלילה ובכוונה אי אפשר לפגוע בו?".

פשוט הסתמן על פי כמה מקורות שזה נועד לקרות, העניין של החוסר פגיעות, כדי שהוא יפוצץ את הגשר,

אבל אם כבר ũſĻ→ĠāŻ טען שאפשר להוריד אותו ואתה הוספת שפשוט מגיע אחד נוסף לפוצץ את הגשר- כנראה שזאת התשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הבא, יריץ את CoD4 בהגדרות הכי גבוהות ברזולוציה 1024x768?

מעבד: 64 X2 5200

כרטיס מסך: 8800GT 512MB

זיכרון: 2GB 667Mhz

זה פשוט אחד המשחקים שבגללם אני משדרג את המחשב ואני רוצה להיות בטוח שהמפרט הזה יספיק לי להנאה מקסימלית מהמשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...