Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 237 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לאחרונה אני ממש לא יכול לשחק מרוב הלאגים! אפילו בשרתים עם פינג 80-70 אני מקבל לאג של שניה או 3/4 שניה במקרה הטוב מאוד. ז"א אני רואה מישהו עם הגב אליי, מתחיל לירות עליו, רואה שנגמרה 1/3 מחסנית (שזה מספיק בהחלט להרוג מישהו עם MP5), ואז הוא מסתובב אליי והורג אותי -- בקיל קאם אני רואה שיריתי עליו כדור אחד ואז הוא מסתובב ויורה עליי, ז"א רוב הפעולה של כיאילו לא היה ולא נברא מבחינת השרת משחק.

למישהו יש עצה לתקן את המצב? יש לי 2.5 מגה והמחשב השני מכובה וברקע לא פועל שום דבר שלוקח מהפס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קיללתי, לי אישית ניראה שNOOB זאת לא קללה מה גם שבכל תגובה שנייה מופיע המילה הזאת.... קיצר אין רמה[br]פורסם בתאריך: 28.03.2009 בשעה 20:10:33

הארד קור גמאני לא אוהב, כנ"ל גם SND למרות ששם בכיף אני מסיים משחק עם 12-0....

מי שמשתמש בM21 הוא לא נאב, אם הוא משתמש ברובה הצלפים אז הוא כניראה או- א. מפגר, ב. עוד לא יודע שהM104 יותר טוב, ג. מסיים CHALANGES.

אבל דווקא הASSAULT שלו זה חתיכת אתגר... זה כמו שוטגאן שיורה רחוק אבל הטווח שלו לא ממש עוזר... אם רובה חצי אוטומט אז כבר G3....[br]פורסם בתאריך: 28.03.2009 בשעה 20:14:06

עוד מקרה מצחיק, כששיחקתי בפאבליק היה איזה ילד כניראה מהקלאן APES שטען שSNIPING זה לנובים... הוא היה כ"כ בטוח בדבריו שהוא התחיל לקלל אותי ואת שותפי לCLASS כמו שכל ילד עד גיל 10 היה עושה... ואם נגענו בנושא הנובים שוב, לדעתי גם הMG'S למיניהם שייכים לסוגיית הנובים... זה פשוט דפוק כשאתה מנסה לחורר מישהו, מבזבז עליו 20 כדורים כשאתה יכול להרוג אותו ב 4-5 כדורים ובמחסנית אחת יש 100....

אני בקלאן NeO

והכוונה שלי הייתה שאם בנאדם משחק סנייפר(מתקמפר כמו גיי) ומשתמש בM21 הוא נאב רצח כי אין recoil ואני משחק בהרדקור S&D אז כדור אחד הורג והוא יכול פשוט לחורר למרחקים עם הSCOPE(כי כמו שאמרנו אין recoil).

איך קוראים לך במשחק?(אותו ניק כמו פה בפורום?)

hardcore זה הכי נובי בעולם..... מי שבאמת מחפש רמה שיכנס לpromod4 המוד שמשחקים ב clanbase.com שזה בערך הלאדר הכי גדול בעולם.

אבל סתם חפשתי שרתי פאבליק קצת להעביר את השעמום

זה נובי כי אתה בטח מת איך שהמשחק מתחיל.

בפרומוד אין פרקים, אין כלום. לדעתי לא פייר כי זה גם פחות מציאותי הרי לכל אחד בצבא יש את הפק"ל שלו.

מה לעשות שזה עושה חיים קשים לשחק עם רימונים, קליימורים, פלאשים וכו'. תהיה טוב ותדע להתגבר על הכל וחוץ מזה שזה כייף גם לצד שלך שאתה הורג עם הנ"ל וזה מוסיף גיוון למשחק.

פרומוד זה שיט ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נובי כי אתה בטח מת איך שהמשחק מתחיל.

בפרומוד אין פרקים, אין כלום. לדעתי לא פייר כי זה גם פחות מציאותי הרי לכל אחד בצבא יש את הפק"ל שלו.

מה לעשות שזה עושה חיים קשים לשחק עם רימונים, קליימורים, פלאשים וכו'. תהיה טוב ותדע להתגבר על הכל וחוץ מזה שזה כייף גם לצד שלך שאתה הורג עם הנ"ל וזה מוסיף גיוון למשחק.

פרומוד זה שיט ;D

לא.. זה פשוט "נובי".. :)

פרומוד הוריד את כול הדברים הלא נחוצים האלו.

ובגלל זה םרומוד זה המוד התחרותי הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני CPT PRICE ושיחקתי אצלכם בשרת פעם דיי הרבה... תמסור ד"ש לNEO.SCORPION ולJUST אם הם עדיין בקלאן

הם עדיין בלקאן. זה השרת של 'עקרב'.

סתם ,אני מכיר, אני גם משחק איתך לפעמים, PiTmOt = LiOr :P

חחח הא, מכיר אותך.. :)

לא.. זה פשוט "נובי".. :)

פרומוד הוריד את כול הדברים הלא נחוצים האלו.

ובגלל זה םרומוד זה המוד התחרותי הטוב ביותר.

אז שחק פרומוד. זה משעמם רק לירות בלי שום תוספות ריאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות הPRO מוד פותח במיוחד לאנשים חסרי חיים שכל רגע פנוי שלהם מבלים ליד המחשב או בחנות המחשבים, לאנשים שקונים עכבר ומקלדת וכפפה ולבוש גיימרי מיוחד וגם לוקחים גלולות שמשפרות את זמן התגובה (לגלולות האלא יש טעם חרא ואסור לשתות אחריהן מים בולעים אותן על יבש), לבסוף לאנשים שיתגאו בכך שהם הצליחו לנצח את האתגר ולעשות בPROMOD קילסטרייק של 10 ברצף... לצערי הייתי במרחק של צעדים ספורים ממצב כזה אבל ההורים שלי הצילו אותי וכיום אני ניזכר בצחוק רם איזה צוציק ממורמר הייתי ומה אני עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות הPRO מוד פותח במיוחד לאנשים חסרי חיים שכל רגע פנוי שלהם מבלים ליד המחשב או בחנות המחשבים, לאנשים שקונים עכבר ומקלדת וכפפה ולבוש גיימרי מיוחד וגם לוקחים גלולות שמשפרות את זמן התגובה (לגלולות האלא יש טעם חרא ואסור לשתות אחריהן מים בולעים אותן על יבש), לבסוף לאנשים שיתגאו בכך שהם הצליחו לנצח את האתגר ולעשות בPROMOD קילסטרייק של 10 ברצף... לצערי הייתי במרחק של צעדים ספורים ממצב כזה אבל ההורים שלי הצילו אותי וכיום אני ניזכר בצחוק רם איזה צוציק ממורמר הייתי ומה אני עכשיו

ur joking, right? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

as you say :)

העיקר לשחק פאבליק, הכי טוב, אהה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...