Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 235 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה red dot מאוד נוח אבל מי שבאמת רוצה לשוטט בשטח האוייב חייב לדעתי להתרגל לכוונות ברזל ולהתחיל להשתמש במשתיק קול.

ולכל מי שמתבכיין על camping וכו' - SNIPERS ARE CAMPERS . זה חלק מהמשחק. בתור מי שמשחק הרבה צלף תאמינו לי שגם ככה החיים לא ממש קלים. וכוונות ACOG מורידות את כל הכיף בלהיות צלף, דרך אגב.

אני דווקא מאוד אהבתי את הקטע שב- WAW אין רובה צלפים פרופר אלא bolt action rifle שאפשר להוסיף לו כוונת צלפים אם אתה רוצה. אבל משום מה הולך לי יותר טוב בלי הכוונת כשאני משתמש ב- arisaka, למשל. הוא מדוייק מאוד גם בלי הכוונת, ולרוב מוריד ביריה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני לא מבין למה צלף צריך ACOG.

אם כבר צלף, אז למרחקים ארוכים ודיוק מירבי.

אם אתה יותר בקטע של להסתער, קח קלאץ' ותתחיל לפרק אנשים.

מסכים אבל לא עד הסוף.

צלף משמעו CAMP ברוב המפות של COD4. אני שונא להתקמפר, ואני מתקמפר רק כשאין לי ברירה (אני מנוי לבזק אז כשהם לא רוצים שאני אשחק ויש לי פינג 10000 אין לי ברירה...)

בהתחלה הייתי עושה RUSHING עם הרובה צלפים. מה שמעוד עזר לי זה סקריפט שכאשר לוחצים על המקש הימני אתה ישר לוקח שאיפת אוויר ומחזיק אותו (SHIFT). אבל ברוב המקרים הייתי מסוגל להרוג אדם אחד (את זה שראיתי מולי) וכל אחד אחר היה כבר הורג אותי.... גם הDEAGLE לא עזר....

אחר כך לקחתי את הACOG. הוא פוגע בדיוק אבל נותן לך את האפשרות להגיע לבסיס של האוייב ולהתמין פצצה.... כצלף רגיל זאת חתיכת בעייה...

אגב מה הקלאסים שלכם?

אני את שלי יעדתי למטרות שונות.

הראשון למשחקי SND עם HARDCORE MOD.

MP5+משתיק, BANDOILER, DEAD SILENCE וUAVJAMM.

השני הוא הקלאס בו אני משתמש הכי הרבה-

M104, CLY MORE, STOPING POWER, IRON LUNGTH

השלישי הוא הקלאס נגד הסנייפרים/קמפרים/נובים למינהם...

AK74U, SMOKE GRANADE, BOMB SQUAD, STOPPING POWER, CONDITIONS.

הרביעי הוא קלאס הסאבוטאג'-

M16+RED DOT SIGHT, 3 FRAG, STOPPING POWER, CONDITIONS

החמישי הוא היד המושיע במפות בהן כל אלו לא עוזרים-

AK 47, BANDOILER,STOPPING POWER,EXTREMECONDITIONS.

זהו[br]פורסם בתאריך: 23.02.2009 בשעה 18:42:29

:nixweiss:

אם יש סידיקיי יש דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלף זה לא רק להתקמפר.

צלף זה לתפוס עמדה, להוריד כמה שיותר אוייבים, ולעוף משם לפני ששחקנים כמוך מגיעים כמו עדר להרוג את הצלף.

ואז לתפוס עמדה אחרת, ולהמשיך להוריד אוייבים וחוזר חלילה.

כמו כן יש רגעים נורא כייפים שאתה מוצא את עצמך נאבק על חייך עם desert eagle.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלף זה לא רק להתקמפר.

צלף זה לתפוס עמדה, להוריד כמה שיותר אוייבים, ולעוף משם לפני ששחקנים כמוך מגיעים כמו עדר להרוג את הצלף.

ואז לתפוס עמדה אחרת, ולהמשיך להוריד אוייבים וחוזר חלילה.

כמו כן יש רגעים נורא כייפים שאתה מוצא את עצמך נאבק על חייך עם desert eagle.

חחחח אהבתי, אבל ברצוני לתקן אותך- אני מגיע לבד ונושא אפקט של עדר.

כמו כן בCLAN שהייתי בו הייתי צלף נטו. ואם כבר צלף זה לחיפוי (לתת לקבוצה מסדרון בטוח בו היא יכולה לעבור) בפאבליק צלף זה או אחד שמתקמפר כאילו אין לו מקלדת עם קליימורים ליד הכניסה. או אחד שרוצה לסיים כמה CHALLANGים.

אני בפאבליק אוהב להרוג את הקמפרים הללו מרחוק, ואז עם עוד חבר לקבוצה להגיע לאותו מקום ולתמון שם כמה קליימורס... עובד תמיד :lol: במיוחד בCROSSFIRE

שיא חדש

85KILL STRIKE. יש בסרבר הזה SPAWN מיידי, רק מAIR STRIKE יצאו 20 פראגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ממש לא, מוזר, זה עבד ככה אתמול, לה הוספתי כלום, מאז שעשיתי איזה התקנה מפגרת של זה ככה ,השתנה לי משהו ב BOOT ,סידרתי את זה אבל כלום, מוזר שהסינגל וכל שאר הדברים עובדים.[br]פורסם בתאריך: 27.03.2009 בשעה 19:22:45

טוב ,המחשב שלי מוזר, זה פשוט פועל עכשיו, :bash:

סבבה, שישאר ככה, אין לי כח שוב לסיים את כל הצ'אלנג'ים, :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...