Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 219 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

הפלת אותי על הריצפה.. לחתימה..

אבל אתה מגזים, המשחק לא ניראה כזה טוב, יש הרבה שניראים יותר טוב, אבל עדיין הוא בהחלט לא דור קודם.

מי נראה יותר טוב חוץ מcrysis?

תכל'ס לא שיחקתי כמעט בFPS שיצאו בחודשים האחרונים בגלל שהביקורת על כולם היו דפוקות,אז תכלס יכול להיות שTUROK או ALONE IN THE DARK נראים קצת יותר טוב מCOD4,לא בדקתי.מה שכן אני בטוח שגם אם כן זה בקצת,ובטוח שההבדל ביניהם לא מצדיק,בלשון המעטה,את הביטוי "דור קודם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי נראה יותר טוב חוץ מcrysis?

תכל'ס לא שיחקתי כמעט בFPS שיצאו בחודשים האחרונים בגלל שהביקורת על כולם היו דפוקות,אז תכלס יכול להיות שTUROK או ALONE IN THE DARK נראים קצת יותר טוב מCOD4,לא בדקתי.מה שכן אני בטוח שגם אם כן זה בקצת,ובטוח שההבדל ביניהם לא מצדיק,בלשון המעטה,את הביטוי "דור קודם".

חח.. המשחקים שהזכרת ממש לא מתקרבים לרמה הגבוהה של COD4. TUROK נראה כמו צעצוע לעומתו, וALONE IN THE DARK נחמד אבל לדעתי לא עונה על הציפיות...

מעל COD4 מבחינת הגרפיקה זה רק קרייסיס, הבעייה שבשביל להריץ אותו חלק וגם להנות מהגרפיקה המיוחדת צריך לבזבז 2700 שקל על רדאון חדש עם 2 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. המשחקים שהזכרת ממש לא מתקרבים לרמה הגבוהה של COD4. TUROK נראה כמו צעצוע לעומתו, וALONE IN THE DARK נחמד אבל לדעתי לא עונה על הציפיות...

מעל COD4 מבחינת הגרפיקה זה רק קרייסיס, הבעייה שבשביל להריץ אותו חלק וגם להנות מהגרפיקה המיוחדת צריך לבזבז 2700 שקל על רדאון חדש עם 2 ג'יגה .

התכוונת שטורוק נראה כמו צעצוע ליד COD4,כן?אני מניח שהאנגלית שם פשוט התבלבלה,כי אם לא זה סותר את החלק השני של ההודעה שלך.

ואנשים כל הזמן מחפשים לסחוט את crysis עד הסוף,להריץ אותו על very high ו1920X1080 וAAX8.אני חושב שאין בזה טעם וגם כשאני שיחקתי בו עם ה8800GT שלי על high,1680X1050 ובלי AA הוא היה נראה פשוט מדהים.צריך להבין שהמשחק הזה פשוט סובל מבעיות אופטימיזציה וגם גדול על הכרטיסים שהיו כשהוא יצא ויהיה אפשר לסחוט אותו עד הסוף רק כשהכרטיסי יתקדמו עוד קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת שטורוק נראה כמו צעצוע ליד COD4,כן?אני מניח שהאנגלית שם פשוט התבלבלה,כי אם לא זה סותר את החלק השני של ההודעה שלך.

ואנשים כל הזמן מחפשים לסחוט את crysis עד הסוף,להריץ אותו על very high ו1920X1080 וAAX8.אני חושב שאין בזה טעם וגם כשאני שיחקתי בו עם ה8800GT שלי על high,1680X1050 ובלי AA הוא היה נראה פשוט מדהים.צריך להבין שהמשחק הזה פשוט סובל מבעיות אופטימיזציה וגם גדול על הכרטיסים שהיו כשהוא יצא ויהיה אפשר לסחוט אותו עד הסוף רק כשהכרטיסי יתקדמו עוד קצת.

כן התכוונתי שטורוק כמו צעצוע. הרי בדקתי אותו ואחרי 2 דקות מחקתי...

ולגבי קרייסיס, אני לא יודע איך אחרים בודקים, אבל כשאני עולה ל-1600 על 1200 עם כל ההגדרות על VERY HIGH, זה כמעט בלתי אפשרי לשחק, רק כשאני יוריד ל-1280 על 1024 זה משתחרר טיפה כל האיטיות הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרו כא שהמנוע של COD4 הוא אופטימיזיה למנוע של Quake מ2004... זה למה אין בו בכלל פיזיקה.

תמשיך להגזים... תנסה לירות בפחית או סתם אובייקט ברצפה, יש "פיזיקה" ועוד איך. מתוך ויקי:

The game makes use of a dynamic physics engine, not implemented in previous titles. Death animations are a combination of pre-set animations and ragdoll physics.

בנוסף, זה לא סתם אופטימיזציה (האמת מחיפוש בגוגל חלק אומרים שזה לגמרי של IW, אחרים אומרים שזה מבוסס על המנוע של quake אבל עם שינויים גדולים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק 1680*1050 על HI את CRYSIS חלק לגמרי. בלי AA.

מה?... טוב לא הבנתי את הקשר לדיון, אשמח אם תסביר...

בכל אופן לא חסרים משחקים שנראים יותר טוב מ COD4...

לדעתי ... UT3, MASSEFFECT, וירקות אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?... טוב לא הבנתי את הקשר לדיון, אשמח אם תסביר...

בכל אופן לא חסרים משחקים שנראים יותר טוב מ COD4...

לדעתי ... UT3, MASSEFFECT, וירקות אחרים

ביושוק נראה בבירור פחות טוב מCOD4,על מה אתה מדבר?נכון הסביבות וסוג הגרפיקה שונים לגמרי,אבל רואים שהמשחק נראה פשוט פחות טוב(מה שלא מונע ממנו להיות משחק מדהים).UT3 לא שיחקתי ככה שאני לא יכול לתת עליו דעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביושוק נראה בבירור פחות טוב מCOD4,על מה אתה מדבר?נכון הסביבות וסוג הגרפיקה שונים לגמרי,אבל רואים שהמשחק נראה פשוט פחות טוב(מה שלא מונע ממנו להיות משחק מדהים).UT3 לא שיחקתי ככה שאני לא יכול לתת עליו דעה.

שוב... דעתי....

כל אחד והדעה שלו... אם לדעתי משהו יפה יותר אז זאת דעתי מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להריץ את המשחק על הגדרות בינוניות עם המחשב הזה HP G7070EJ :

מעבד Intel® Pentium® dual processor T2370

‎1.73 ג'יגה הרץ, זיכרון מטמון של 1‎ MB ברמה 2

זיכרון סטנדרטי

‎‎‎2048 MB

כונן דיסק קשיח פנימי

‎160 GB

מתאם וידאו

Intel® Graphics Media Accelerator X3100

זיכרון עבור וידאו

עד ‎384 MB גרפי זמין כולל

או שעדיף בכלל לא לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להריץ את המשחק על הגדרות בינוניות עם המחשב הזה HP G7070EJ :

מעבד Intel® Pentium® dual processor T2370

‎1.73 ג'יגה הרץ, זיכרון מטמון של 1‎ MB ברמה 2

זיכרון סטנדרטי

‎‎‎2048 MB

כונן דיסק קשיח פנימי

‎160 GB

מתאם וידאו

Intel® Graphics Media Accelerator X3100

זיכרון עבור וידאו

עד ‎384 MB גרפי זמין כולל

או שעדיף בכלל לא לנסות?

הוא אמור לעבוד...

אבל אתה תמיד יכול לנסות את הדמו של המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...