Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 97 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלוי, אני מעדיף את ה R700, לא יודע למה, לפעמי יש מצבים ממש מרגיזים שדופקים כדור בבטן וזה לא הורג במצב שלפי דעתי ה R700 היה הורג...

ואחרי שכבר ניסיתי והיתנסתי בכל הנשקים אני מרשה לעצמי להגיד שאלו הנשקים שאני הכי מעדיף :

G3 + הכי יעיל המפות חוץ מ SHIPMENT ו WET WORK, פרט לאם רוצים לנסות סתם משהו מיוחד ולא כמו כולם

למשל אם רוצים להתיישב במקום טוב ולהוריד את כולם עם סנייפר אז כמו שאמרתי למעלה R700.

אם רוצים לרוץ ולירות מטווח קצר (כמו ב SHIPMENT) אז זה קלאצ' + מטול + דאבל טאפ.

ואם רוצים משהו באמצע זה M4 + + STOPPING POWER.

ומשום מה במפה SHOWDOWN הכי נוח לי עם MP5 + 3 STUN, לא יודע למה.

יותר מזה באמת שלא צריך.

ד"א, דובי, איפה קראת מה זה עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 לצערי אינו משחק שבנוי לשימוש יתר בסנייפר.

אפשר להשתמש בכמה מפות בסנייפר ,מעדיף גם את ה R700

אבל זה עדיין לא מהנה כמו ב BF2 למשל.

לכן,אני בקושי משתמש בו.

בכל מקרה אני מעדיף להיות בצד השני של זה שמוריד את הסנייפריסט בנשק אוטומטי או בסכין שחיטה למהדרין.

מהנה הרבה יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותם על AK M16 וכל השטויות הדומים, אין על המאג האחרון M60E4 עם תוספת של Grip + stopping Power + martyrdom.

אחרי שלומדים הם לשחק איתו הוא אחד הנשקים הכי טובים שיש במשחק, 2 יריות עם הקלאס הזה הוא הורג מישהו + GRIP שנותן לו דיוק יותר טוב והוא הרבה יותר מדויק.

בקרוב וברחוק הוא פשוט מעולה וכמעט ברוב המפות אני משחק איתו.

החיסרון היחידי שלו זאת הטעינה הארוכה שגם להם מצאתי טקטיקה, במקרה שנגמרת לי המחסנית או שאני רוצה לטעון אני פשוט מחליף את האקדח שלי לנשק שאני מוצא על הריצפה מוודא שכל השטח נקי ורק אז מתקמפר איפשהו וטוען.

בקשר לצלפים לפי דעתי אין על הR700 צלף מעולה, הכי טוב במולטי, בקשר לצלפים הבאסה היחידה היא שאי אפשר לשים להם משתיקי קול עם היה אפשר כמו במשימה זה היה אחד הקטלנים, כמו כן לR700 שלי אני עם מבטל הUAV, הPEAK שמרחיב ריאות (שנותן לך יותר זמן לנשום בזמן הצליפה) וקלאימורס זה גם קלאס מאוד טוב של צלפים.

אני גם משתמש בM14 עם כוונת טריגון/טלסקופית או איך שלא קוראים לזה, זה מעולה לטווח בנוני - רחוק.

עוד שמצאתי שהוא מאוד יעיל זה סקורפיון, הוא קטן כזה, מאוד מדויק עם קצב ירי מאוד מהיר, עם משתיק קול + התוספת מחסניות (יש לו קצת תחמושת והיא גם נגמרת מהר) עם המבטל UAV והPEAK שעושה אותך שקט לחלוטין זה אחד הקלאסים הטובים לפחות קטנות כמו CRASH וגם WET WORK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה M60E4 הוא אחלה רק שהוא כ-ב-ד

אויב עם מיני עוזי יצליח להוריד אותך בזמן שאתה רק מכוון את הנשקל אליו,

הוא הכי יעיל ב SHIPMENT בשביל לקצור .

אמממ...אם אתה יודע איך להשתמש בו נכון תאמין לי שגם תוריד מישהו עם מיני עוזי בשניות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא מחורר לכן ה-DT עדיף לי, אני בדרך כלל יורה צרור של 3 3 או 2 2 או 1 1 אני אף פעם לא מחורר אלה עם יש צורך לזה.

מה שאתה אומר נכון אבל אני מעדיף לשחק עם Over Kill עם הנשק P90 עם כוונת Red Dot Sight, פשוט זה מעולה ממרחק בינוני\קרוב.

את ה-Over Kill אני ינסה עם ה-M4C כמו שאמרת אוליי זה יותר טוב.

תודה על העצה!!

קיצר עם אפשר קצת מידע על ה-Over Kill הזה מה בעצם הוא משפר ואילו נשקים הכי טוב להיות איתם במיקרה שאתה מישתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא מחורר לכן ה-DT עדיף לי, אני בדרך כלל יורה צרור של 3 3 או 2 2 או 1 1 אני אף פעם לא מחורר אלה עם יש צורך לזה.

מה שאתה אומר נכון אבל אני מעדיף לשחק עם Over Kill עם הנשק P90 עם כוונת Red Dot Sight, פשוט זה מעולה ממרחק בינוני\קרוב.

את ה-Over Kill אני ינסה עם ה-M4C כמו שאמרת אוליי זה יותר טוב.

תודה על העצה!!

קיצר עם אפשר קצת מידע על ה-Over Kill הזה מה בעצם הוא משפר ואילו נשקים הכי טוב להיות איתם במיקרה שאתה מישתמש בזה.

אז למה לכל הרוחות אתה משתמש בM4? יש לו קצב אש יותר איטי בסוף של דבר מהM16 והוא עושה חצי מהנזק...

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ...אם אתה יודע איך להשתמש בו נכון תאמין לי שגם תוריד מישהו עם מיני עוזי בשניות....

אני שיחקתי עם הנשק הזה..כל כך הרבה... יש לי עליו גולד עכשיו :)

אבל בתכלס ? יורה לאט מדי , לא מדויק בעליל , כבד ....

כן כן , נחמד אבל לא יותר...יש נשקים הרבה יותר טובים ממנו .

אני הכי אוהב את : G3 ,R700 ,MP5 וזהו...לא נוגע בשום דבר אחר .

נ.ב

צרו איתי קשר עם אתם מחפשים קלאן , מדינה כל כך יבשה בקטע של שחקנים לא פרוצים...פאקינג מדבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MP5 הוא הנשק שאני הכי הרבה משחק איתו עכשיו.

הבעיה היחידה שלו-הטווח.

כנ"ל לגבי G3C

נשק מהיר,יציב ומדויק אבל גם עם בעייה של טווח קצר.

M4 CARBINE לא נגעתי בו די הרבה זמן.

כל הנושא של נשקים הוא אינדיבידואלי,כל אחד והסגנון שלו

סטייל הלחימה האישי שלו,מהיר/איטי חד/מגושם וכו

כל שנבחר נועד בסופו של דבר להתאים לכל אחד בצורה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...