מישהו מכיר את מסך הזה TEAC T2206S?? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את מסך הזה TEAC T2206S??

Roy.T

Recommended Posts

אנשים שבאמת צריכים יודעים את זה ויש להם סיבה טובה, אבל למשתמש הממוצא ובמיוחד לאלה שמחפשים מסך למשחקים, אני יכול להגיד רק....

מסכים איתך עם הסתייגות. יש אנשים שבאמת צריכים IPS והם יודעים את זה. ויש אנשים שבאמת רוצים ולכן הם הולכים וקונים. אני למשל. יש אנשים שחשוב להם מסך גדול, ויש אנשים שחשוב להם מסך איכותי. יש אנשים שחשוב להם הארד דיסק גדול, ויש אנשים שחשוב להם מעבד מהיר. כל אחד בוחר איפה להשקיע את הכסף.

ואנשים שהשימוש שלהם במחשב הוא כמו שלי רצים וקונים דל סתם וחבל.

ממש לא נכון. כל מי שמבקש פה המלצה מבקשים ממנו תקציב ושימושים, וממליצים בהתאם. גם אני, שבחיים לא הייתי קונה מסך TN לעצמי, לא נרתע מלהמליץ על מסכי 22" כשזה מתאים.

99% מהאנשים, ואני מתערב שזה כולל אותך, לא יהיו מסוגלים להבחין בין מסך עם פאנל TN לפאנל גם אם היינו שמים אותם אחד ליד השני, עם השם של המסך חבוי.

אז או שבאמת לא ראית בחיים שלך מסך שאינו TN, או שאתה עיוור. ההבדל הוא כ"כ ברור, שהוא זועק לשמיים. כל מה שצריך זה להעלות או להוריד קצת את הראש ביחס למסך. ושלא נתחיל לדבר מה קורה בתמונות עם קונטרסט נמוך (סצנות כהות בסרטים למשל).

מה שכן, יש אנשים שלא שמים לב כי הם לא מודעים בכלל שיכול להיות הבדל, או שלא אכפת להם.

אתה משתמש ממוצע/קצת יותר מממוצע שגולש, משחק, רואה סרטים ושאר ירקות? אין שום הצדקה ל . מסכי TN עם Glare נראים נפלא לכל השימושים האלו (כל עוד התאורה שלכם לא בזוית בעייתית)

יש הצדקה ל-IPS כמו שיש הצדקה לקנות טויוטה קורולה ולא פיאט אונו. זה שאף אחד לא מת מנסיעה לעבודה בפיאט, לא אומר שאין הצדקה לקנות אוטו יותר טוב, אם התקציב מאפשר זאת. וכן, יש אנשים שילכו על הפיאט אונו ולאו דווקא כי הוא זול, אלא אולי כי הם מחפשים מכונית קומפקטית. כל אחד מגדיר לעצמו את הדרישות.

דווקא לסרטים TN זה על הפנים, כי אתה בד"כ לא תרצה לראות כשאתה דבוק למסך, ובנוסף לכך בסרט, יותר מאשר במשחק או בעבודת טקסט, אתה כל הזמן מרוכז בתמונה וחשובים לך הפרטים הקטנים. במסך TN זווית לא מוצלחת תגרום לך לאובדן כל הפרטים בגוונים הכהים ואתה אפילו לא תדע שהם היו שם. זווית קצת לא מוצלחת לצד השני ופתאום הכל נראה שטוף ומגעיל (במקום שחור - אפור בהיר).

GLARE או לא GLARE זה סיפור אחר לגמרי - לא קשור לסוג הפאנל בשיט. פה זה עניין של העדפה בעיקר. וכן, גם ראיתי על מסכי TN שהיו עם GLARE - לא חוויה נעימה במיוחד.

השאלה שאם המסך מודבק נגיד, הוא עדיין עובר אישור מכון התקנים ואת כל הפרוצדורה?

האם יש סיכוי שנזק יגרם מבחינה בריאותית? או שהוא מסך ככל המסכים?

מסך ככל המסכים. אין לי מושג בכלל איך מסך LCD, שזה כולה מנורה מוקרנת דרך פילם יכול לגרום לנזק בריאותי, אלא אם כן תדפוק את הראש שלך בו. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצטער אבל אין שום קשר בין המציאות למה שכתבת פה.......

99% מהאנשים, ואני מתערב שזה כולל אותך, לא יהיו מסוגלים להבחין בין מסך עם פאנל TN לפאנל גם אם היינו שמים אותם אחד ליד השני, עם השם של המסך חבוי.

אתה גרפיקאי שעובד בפוטושופ כל היום? סבבה, קח , יש לזה הצדקה.

אתה משתמש ממוצע/קצת יותר מממוצע שגולש, משחק, רואה סרטים ושאר ירקות? אין שום הצדקה ל . מסכי TN עם Glare נראים נפלא לכל השימושים האלו (כל עוד התאורה שלכם לא בזוית בעייתית)

הייתי שמח שתסביר לי איזה מין הבדל מהפכני יעשה לי ה בפיירפוקס. אני לא רואה פה יותר מדי פרטים גרפיים להצגה....

Put your money where your mouth is

אני מוכן להתערב אתך על כל סכום כסף שתרצה שאני אוכל להבדיל בין מסך TN לבין מסך IPS או PVA/MVA בכל פעם, בלי לטעות אפילו פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך ככל המסכים. אין לי מושג בכלל איך מסך LCD, שזה כולה מנורה מוקרנת דרך פילם יכול לגרום לנזק בריאותי, אלא אם כן תדפוק את הראש שלך בו. ;D

הפחיד אותי מודבק שמה מודבק, אין לי מושג ולא איכפת לי לצאת מטומטם ולשאול כדי להיות רגוע. ואני משער שאתה צודק.תודה :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 5.11.2007 בשעה 15:16:27

מסכים איתך עם הסתייגות. יש אנשים שבאמת צריכים IPS והם יודעים את זה. ויש אנשים שבאמת רוצים ולכן הם הולכים וקונים. אני למשל. יש אנשים שחשוב להם מסך גדול, ויש אנשים שחשוב להם מסך איכותי. יש אנשים שחשוב להם הארד דיסק גדול, ויש אנשים שחשוב להם מעבד מהיר. כל אחד בוחר איפה להשקיע את הכסף

פה אתה קצת טועה...בתור אחד שרצה רק 22" אמרתי לעצמי, מה אני דביל יבזבז תכסף על מסך TN זוועה כמו שכולם אומרים? לא, אני יקח למה?

כי לאור התגובות באתר אנשים נמנעים מלקנות מסך TN מכל סיבה שהיא מה גם שהדגשתי שזה מסך למשחקים עדיין הייתה היסתיגות מטורפת מהמסך...

אחת הבעיות, לפי דעתי זה למרות שזה האתר הכי מקצועי בארץ אני חושב, זה שיש פה אפקט היגררות, שאנשים שלא יודעים מזה TN וIPS ימליצו רק על למה?,

כי אנשים "שטים עם הזרם", ובנוסף גם כמות גדולה של בחורים צעירים "שמחקים" תגובות "מנהלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה הכללית בפורום היא כזו: אם התקציב מאפשר ואם אין העדפה ברורה של המשתמש (למשל אחד שרוצה רק משחקים, או אחד שרוצה גודל 22" למרות שהוא מודע למגבלות) - להמליץ על VA/IPS לפני TN. יכול להיות שזה OVERKILL ובחלק מהמקרים המשתמשים מקבלים המלצות לקנות מסכים איכותיים בעוד שהם היו יכולים להיות מרוצים גם מהפשוטים, ולחסוך קצת כסף. זה לא מוזר. הרי ברוב הפורומים של ה"מומחים" לא ימליצו לאנשים לקנות CELERON, כשהתקציב מאפשר CORE2DUO נורמלי, גם אם השימושים הם WORD ו-EMAIL.

דעתי בעניין ידועה, כך שאני בפירוש משוחד, אבל אני רואה בכך דבר חיובי. 95% מהמסכים "לצרכן הפשוט" הם TN. כל היצרנים והחנויות דוחפים את הטכנולוגיה הזו, למרות שיש טכנולוגיות עדיפות בשוק. יש בגישה של הפורום מעין קונטרה לתופעה. ככל שיותר אנשים ייחשפו לזה שאפשר גם אחרת, ככה היצרנים יתחילו להשקיע בטכנולוגיות הטובות באמת, וככל שהההשקעה (במחקר, בייעול של הייצור) תגדל והיקף המחירות יגדל, האיכות תעלה, המחיר יירד וכולנו נרוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הבעיות, לפי דעתי זה למרות שזה האתר הכי מקצועי בארץ אני חושב, זה שיש פה אפקט היגררות, שאנשים שלא יודעים מזה TN וIPS ימליצו רק על למה?,

כי אנשים "שטים עם הזרם", ובנוסף גם כמות גדולה של בחורים צעירים "שמחקים" תגובות "מנהלים".

התבלבלת, הזרם הוא TN ולא VA/IPS, מי שנגרר הוא הצרכן הישראלי שפשוט לא יודע שיש אלטרנטיבות, את ההבדל בין TN ל VA או

ניתן לראות בקלות, אני מציע למי שיכול שיקפוץ לראות את ה 971P ליד שאר ה TN's באופיס דיפו פשוט אי אפשר שלא לשים לה

להבדל העצום בזויות הצפיה ומי שחושב ש 90% לא שמים לב סתם מתלהם, אנשים פשוט לא יודעים שיש יותר טוב.

בכל מקרה אני מחזק את התגובות של QttP בסופו של דבר כולנו נרוויח אם יותר אנשים יהיו חשופים לעוד מסכים וטכנולוגיות.

בקשר למסך של TEAC אני באמת לא רואה שום אפשרות אחרת חוץ מכך שמדובר על מוצר מדבקה קלאסי, זה לא אומר שזה יתפוצץ

לך בפנים ומכל הבחינות הוא יכול להיות איכותי כמו ה 226BW של סאמסונג בתאוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שקנו את המסכים ההיקרים של 20 או 24 אינצ' מתלוננים שיש לו בעיות או שיש פיקסלים שרופים או שיש בלידינג ועוד אומרים שיש להם מזל שיש להם רק פיקסל 1 שרוף חחחחח ובלידינג זה מקובל

בזמן שבמסך 226BW לא היה שום פיקסל שרוף לא בלינידינג ולא כלום!!

מישהו פה פעם ראה סרט על 226BW ועל 20 אינצ' של דל??? בתור אחד שראה בוא נגיד ככה אם אתה רואה את הסרט ממרחק של 1-3 מטר די קרוב למרכז המסך האיכות אותה האיכות(בהנחה שאתה בן אדם נורמלי שרואה לכיוון מרכז המסך ולא איזה מוטציה שרואה מזווית של 120 מעלות)..וכן ראיתי סרט עם חבר בTN ולא שמעתי תלונות,ומתי כבר יוצא לכם לראות סרט עם חברים? פעם בחודש? אהה ותמצאו לי סרט אחד נורמלי שהוא בפורמט רחב ואיכותי?!

ה2 אינצ' האלו הם פשוט הבדל ענקי!! תגלשו פעם באינטרנט על 1680*1050 ותראו על מה אני מדבר...ב20 אינצ' העיניים יוצאות מהמקום בגלל הגופן הקטן

ועל משחקים אני לא אדבר..כמה שגדול יותר מהיר יותר טוב(22 אינצ' TN)

וגם הרווחתם איזה 400 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו שקונים את הדל 20" ו-24" הם אנשים שבד"כ מבינים למה שווה להשקיע עוד קצת כסף על מנת לקבל משהו יותר טוב.

טבעי שבן אדם שקצת בחן את הנושא ירגיש יותר בקלות בתופעות כמו פיקסלים שרופים או Bleeding חריג, או חוסר באחידות.

גם טבעי שבנאדם שהשקיע הרבה כסף מהמוצר ומצפה לקבל ממנו תמורה מעולה, יבדוק אותו היטב.

מנגד, אדם שלא מבין, לא בדק ולא אכפת לו מה ההבדל - כל עוד הוא חסך 400 שקל וקיבל עוד 2", לא יבדוק בציציות של המסך, ולרוב לא יבחין בפיקסל שרוף גם אם הוא ירקוד סמבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה הכללית בפורום היא כזו: אם התקציב מאפשר ואם אין העדפה ברורה של המשתמש (למשל אחד שרוצה רק משחקים, או אחד שרוצה גודל 22" למרות שהוא מודע למגבלות) - להמליץ על VA/IPS לפני TN. יכול להיות שזה OVERKILL ובחלק מהמקרים המשתמשים מקבלים המלצות לקנות מסכים איכותיים בעוד שהם היו יכולים להיות מרוצים גם מהפשוטים, ולחסוך קצת כסף. זה לא מוזר. הרי ברוב הפורומים של ה"מומחים" לא ימליצו לאנשים לקנות CELERON, כשהתקציב מאפשר CORE2DUO נורמלי, גם אם השימושים הם WORD ו-EMAIL.

דעתי בעניין ידועה, כך שאני בפירוש משוחד, אבל אני רואה בכך דבר חיובי. 95% מהמסכים "לצרכן הפשוט" הם TN. כל היצרנים והחנויות דוחפים את הטכנולוגיה הזו, למרות שיש טכנולוגיות עדיפות בשוק. יש בגישה של הפורום מעין קונטרה לתופעה. ככל שיותר אנשים ייחשפו לזה שאפשר גם אחרת, ככה היצרנים יתחילו להשקיע בטכנולוגיות הטובות באמת, וככל שהההשקעה (במחקר, בייעול של הייצור) תגדל והיקף המחירות יגדל, האיכות תעלה, המחיר יירד וכולנו נרוויח.

אני חושב שאתה קצת ניסחף עם השוואות קיצוניות מידי, אבל בגדול אתה צודק

דעתי היא עדיין כזאת שאדם ששימושיו העיקריים הם משחקים הוא לא נחוץ במיוחד שאין 22" ...

[br]פורסם בתאריך: 6.11.2007 בשעה 00:57:03

בקשר למסך של TEAC אני באמת לא רואה שום אפשרות אחרת חוץ מכך שמדובר על מוצר מדבקה קלאסי, זה לא אומר שזה יתפוצץ

לך בפנים ומכל הבחינות הוא יכול להיות איכותי כמו ה 226BW של סאמסונג בתאוריה.

זה הקטע המצחיק, המסך הזה עמד ליד 22 שעולה 1900 שקל והתמונה "בTEAC" הייתה ב3 דרגות יותר איכותית בכל פרמטר בצורה שאי אפשר לפספס...

לא חשבתי פעמיים בכלל.

מוזר.[br]פורסם בתאריך: 6.11.2007 בשעה 01:03:37

אלו שקונים את הדל 20" ו-24" הם אנשים שבד"כ מבינים למה שווה להשקיע עוד קצת כסף על מנת לקבל משהו יותר טוב.

טבעי שבן אדם שקצת בחן את הנושא ירגיש יותר בקלות בתופעות כמו פיקסלים שרופים או Bleeding חריג, או חוסר באחידות.

גם טבעי שבנאדם שהשקיע הרבה כסף מהמוצר ומצפה לקבל ממנו תמורה מעולה, יבדוק אותו היטב.

מנגד, אדם שלא מבין, לא בדק ולא אכפת לו מה ההבדל - כל עוד הוא חסך 400 שקל וקיבל עוד 2", לא יבדוק בציציות של המסך, ולרוב לא יבחין בפיקסל שרוף גם אם הוא ירקוד סמבה.

הסיבה העיקרית שאני למשל לא קונה "24 או מחבר פלאזמה למחשב זה לא בגלל כסף זה הוצעה חד פעמית וזה ושווה, אלה בגלל שאני ממש לא מתכוון להוציא 3000 שקל על כרטיס מסך כל שנה.

כי המשחק נראה אחרת על AA אין מה לעשות, ו22" "נכנס בדיוק לחניה".

וגם מזה השטויות האלה של עוד חודש צריך להגיע הדל אבל אני לא יודע להגיד לך עם איזה פאנל (דברי מוכר)...

אמרתי לו בסדר ושיתחפש לאפיקומן ויעלם,

ואני שמח ומרוצה לחלוטין מהבחירה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אי פעם ראית מסך שהוא לא TN?

ישנם מסכי TN טובים יותר ופחות. הבעיה של אלה שמחזיקים מסכי TN יותר טובים לא ראו אף פעם מסכים שהם לא TN.

בכל מקרה אם אתה משחק רוב הזמן אז לבריאות ותתחדש.

כבר עבדתי על:

NEC 20GX2 Pro

Dell 2007Wfp

Dell 2407wfp

Samsung 971p

ועוד....

כמו שאתה רואה, ראיתי כבר גם מסכי PVI וגם מסכי . ואני לא מתכוון ל "עבודה" של 2 דקות או משהו כזה.

Put your money where your mouth is

אני מוכן להתערב אתך על כל סכום כסף שתרצה שאני אוכל להבדיל בין מסך TN לבין מסך או PVA/MVA בכל פעם, בלי לטעות אפילו פעם אחת.

אם הייתה לי דרך לארגן 6 מסכים שחלקם TN וחלקם PVA/IPS בבת אחת, הייתי עושה זאת בשמחה.

לצערי אין לי נגישות לכמות כזו של מסכים בבת אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שקנו את המסכים ההיקרים של 20 או 24 אינצ' מתלוננים שיש לו בעיות או שיש פיקסלים שרופים או שיש בלידינג ועוד אומרים שיש להם מזל שיש להם רק פיקסל 1 שרוף חחחחח ובלידינג זה מקובל

בזמן שבמסך 226BW לא היה שום פיקסל שרוף לא בלינידינג ולא כלום!!

בלידינג זה מקובל וקיים תמיד במידה מסוימת, השאלה היא האם זה חריג. גם ב-226BW יש בלידינג. פיקסל שרוף זה עניין של מזל, ובד"כ לא מהווה שום בעיה. מסך שיש בו אפילו 4 פיקסלים שרופים עדיין הרבה יותר טוב ממסך TN לכל שימוש. כי את המגבלות של ה-TN לא ניתן לתקן בשום אמצעים קוסמטיים.

מישהו פה פעם ראה סרט על 226BW ועל 20 אינצ' של דל??? בתור אחד שראה בוא נגיד ככה אם אתה רואה את הסרט ממרחק של 1-3 מטר די קרוב למרכז המסך האיכות אותה האיכות(בהנחה שאתה בן אדם נורמלי שרואה לכיוון מרכז המסך ולא איזה מוטציה שרואה מזווית של 120 מעלות)..וכן ראיתי סרט עם חבר בTN ולא שמעתי תלונות,ומתי כבר יוצא לכם לראות סרט עם חברים? פעם בחודש?

זה מועמד רציני להיות הטיעון הכי מפגר שאי פעם שמעתי. לרובנו יש חברים. הפעם היחידה בשנה האחרונה שראיתי סרט לבד היה כשהייתי במלון במהלך נסיעה עיסקית, ובאמת לא היה לי מישהו לראות איתו סרט. רוב הזמן זה עם חברים - כי הרבה יותר כיף ככה. אם אתה רואה לבד רוב הזמן, כדאי שתחשוב על שיפור חיי החברה שלך. ;)

לגבי "מרכז המסך" - שמע, אני אוהב לפעמים להתרווח על הספה שלי או בכורסה שלי כשאני רואה סרט, ולפעמים אני רואה תוך כדי אכילה ליד השולחן. איכשהו לא בא לי להזיז את כל הרהיטים שלי שיתאימו למרכז המסך. :lol:

איכשהו אתה נשמע כמו מקרה קלאסי של אחד שהתקמצן וקנה מסך זול, ועכשיו מנסה לשכנע את עצמו שזה בסדר, לא באמת צריך לראות עם חברים וזה לא באמת נורא להיות תקוע מול המסך בשביל לראות סרטים.

ה2 אינצ' האלו הם פשוט הבדל ענקי!! תגלשו פעם באינטרנט על 1680*1050 ותראו על מה אני מדבר...ב20 אינצ' העיניים יוצאות מהמקום בגלל הגופן הקטן

לי העיניים לא יוצאות מהמקום. ואין לי עיני נץ. ראייה רגילה לחלוטין. סה"כ מדובר בהבדל של 10%.

ועל משחקים אני לא אדבר..כמה שגדול יותר מהיר יותר טוב(22 אינצ' TN)

מסכים איתך לגבי הגודל. זה באמת חוויה במשחקים (ולכן אומר שוב - זה התחום היחיד שהייתי ממליץ בו על TN מידי פעם). לגבי מהירות - מסכי TN לא באמת מהירים יותר מ-, למרות שמעודדים אותך לחשוב כך.

אני חושב שאתה קצת ניסחף עם השוואות קיצוניות מידי, אבל בגדול אתה צודק

אתה חושב שההבדל בין TN ל- בשימושי היומיום קטן יותר מההבדל בין CELERON ל-PENTIUM? כל אחד ייראה את ההבדל בין המסכים מהתבוננות פשוטה, אבל אף אחד לא יבדיל לך בין ביצועי המעבדים בלי BENCHMARK...

דעתי היא עדיין כזאת שאדם ששימושיו העיקריים הם משחקים הוא לא נחוץ

מעולם לא שללתי זאת.

הסיבה העיקרית שאני למשל לא קונה "24 או מחבר פלאזמה למחשב זה לא בגלל כסף זה הוצעה חד פעמית וזה ושווה, אלה בגלל שאני ממש לא מתכוון להוציא 3000 שקל על כרטיס מסך כל שנה.

כי המשחק נראה אחרת על AA אין מה לעשות, ו22" "נכנס בדיוק לחניה".

ברזולוציה של 1920X1200 אתה ממש, אבל ממש, לא צריך AA.

חוץ מזה - מי קבע שחייבים לשחק על הרזולוציה המקסימלית? זה לא עבודה עם טקסט שבה החדות סופר-חשובה, כי גם ככה המשחקים עושים החלקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הדיון הארוך והמייגע הזה שאני קורא כבר מספר ימים, עדיין לא הבנתי מדוע הבחור שהחליט ללכת על מסך 22 עם פאנל TN בחר דווקא לקנות מסך מדבקה של חברה שבכלל לא מייצרת מסכים (מקסימום דיסקים לצריבה) ולא לקח כבר 226BW או E228WFP, מה ההבדל כבר 100 שקל ???

לא מבין את הבנאדם ... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הדיון הארוך והמייגע הזה שאני קורא כבר מספר ימים, עדיין לא הבנתי מדוע הבחור שהחליט ללכת על מסך 22 עם פאנל TN בחר דווקא לקנות מסך מדבקה של חברה שבכלל לא מייצרת מסכים (מקסימום דיסקים לצריבה) ולא לקח כבר 226BW או E228WFP, מה ההבדל כבר 100 שקל ???

לא מבין את הבנאדם ... (מיותר) :screwy:

נכון, לא ידעתי שזה מסך מדבקה..(חנות דקה מהבית)...ויש לי אפשרות להחזיר אותו ואני לא רוצה...

אבל כמו שאמרתי לפני, המסך עמד ליד מסך של 22 שהוא בערך באותו רמה של הסמסונג ובמסך מדבקה ראו יותר טוב, תאמין או לא...

ואני מדבר על טקסטים, , ומשחק שהיה שם...

אז אני מודה שזה קצת מוזר אבל שיהיה.[br]פורסם בתאריך: 6.11.2007 בשעה 19:49:26

לגבי "מרכז המסך" - שמע, אני אוהב לפעמים להתרווח על הספה שלי או בכורסה שלי כשאני רואה סרט, ולפעמים אני רואה תוך כדי אכילה ליד השולחן. איכשהו לא בא לי להזיז את כל הרהיטים שלי שיתאימו למרכז המסך. :lol:

ממתי מסך מחשב ניהיה טלויזיה?[br]פורסם בתאריך: 6.11.2007 בשעה 19:52:20

חברה שבכלל לא מייצרת מסכים (מקסימום דיסקים לצריבה)

TEAC היא חברה מציוינת מניסיון שמייצרת הרבה יותר מדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מדיסקים המוצרים היחידים של TEAC בארץ הם מוצרי מדבקה ש"יבואן" אשר רכש את הזכות להישתמש בשמה של TEAC

משווק לקונים ישראליים תמימים.

מכל הבחינות יכול להיות שהפאנל בפנים הוא פאנל של AUO כמו הפאנל שיש כמעט בכל הגירסאות של ה 226BW שנמכרות כיום (גם גרסאת ה "S").

למרות זאת ישנם עוד גורמים כגון איכות בניה ואיכות אלקטרוניקה שמשפיעים על התצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך לבדוק תעיניין?

חבל שאין דרך שתוכלו לראות תמסך שתבינו על מה אני מדבר, זה משהו מוזר לגמריי.

ואולי קצת מובן, הריי הכול מיוצר בסין, אולי יצרני המסך הזה פשוט עובדים יפה.

אם הייתה לי בעיה הכי קטנה עם האיכות והתמונה פשוט הייתי מחזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...