מישהו מכיר את מסך הזה TEAC T2206S?? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את מסך הזה TEAC T2206S??

Roy.T

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצטער אבל אין שום קשר בין איכות וTN. אפילו המסכים הכי "איכותיים" כמו הדל והסמסומג 22" נמצאים כמה דרגות מתחת למסכי לא-TN.

מה שנכון הוא שההבדל בין לPVA אין כזה גדול, ולכן גם מי שקונה ומקבל PVA לא צריך להתבאס.

מסכי TN טובים רק למי שמשחקים 100% מהזמן. אתם לא כאלה כי אתם גולשים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור אבל...

אומרים לי שTEAC לא מייצרים מסכים זה נכון?

איך זה יכול להיות שקניתי ?TEAC משהו יכול לעזור, כי אין תמסכים באתר שלהם...?

קיבלתי אחריות והכל....

למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אין שום קשר בין איכות וTN. אפילו המסכים הכי "איכותיים" כמו הדל והסמסומג 22" נמצאים כמה דרגות מתחת למסכי לא-TN.

מה שנכון הוא שההבדל בין IPS לPVA אין כזה גדול, ולכן גם מי שקונה דל ומקבל PVA לא צריך להתבאס.

אני מצטער אבל אין שום קשר בין המציאות למה שכתבת פה.......

99% מהאנשים, ואני מתערב שזה כולל אותך, לא יהיו מסוגלים להבחין בין מסך עם פאנל TN לפאנל IPS גם אם היינו שמים אותם אחד ליד השני, עם השם של המסך חבוי.

אתה גרפיקאי שעובד בפוטושופ כל היום? סבבה, קח IPS, יש לזה הצדקה.

אתה משתמש ממוצע/קצת יותר מממוצע שגולש, משחק, רואה סרטים ושאר ירקות? אין שום הצדקה ל IPS. מסכי TN עם Glare נראים נפלא לכל השימושים האלו (כל עוד התאורה שלכם לא בזוית בעייתית)

הייתי שמח שתסביר לי איזה מין הבדל מהפכני יעשה לי ה IPS בפיירפוקס. אני לא רואה פה יותר מדי פרטים גרפיים להצגה....

זה לא קשור אבל...

אומרים לי שTEAC לא מייצרים מסכים זה נכון?

איך זה יכול להיות שקניתי ?TEAC משהו יכול לעזור, כי אין תמסכים באתר שלהם...?

קיבלתי אחריות והכל....

למה זה?

כי כל קשר בין החברה הממשית TEAC ל "מוצרים" שלה שמוכרים בארץ מקרי בהחלט. מה שקנית זה מסך מדבקה, קנו מסך של CMV ותקעו עליו את השם TEAC.

מסכים זולים יחסית שמציגים איכות טובה באמת ביחס למחיר- ו NU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שותף לדעתו של borsood ומסכים - זה מאוד יומרני לומר שאין הבדל בין המסכים בעלי מטריצת TN לבעלי מטריצת VA* או IPS, וההשוואה שלהלן תספר יותר ממה שמילים יוכלו לתארו:

http://www.lesnumeriques.com/duels.php?ty=6&ma1=36&mo1=170&p1=1708&ma2=88&mo2=106&p2=1042&ph=8

בכל מקרה, אף אחד פה לא הכחיש את העובדה ש-22" עם פנל TN מתאים לגיימינג עם מהירות תגובה טובה למדי. מספר הצבעים שהוא 262 אלף או 16.2 מיליון באמצעות HI-FRC או דיטרינג אינו חשוב למשחקים.

כמות הצבעים וזוויות הצפייה הנחותות משפיעות לרעה, כאשר צופים בסרטים, ויש החרפה בחוויית הצפייה, כשנוסף עוד צופה. כשאני צופה בתכני וידאו ב- 2407WFP עם עוד קרוב משפחה או אורח, אין מה להשוות מבחינת החווית צפייה וההנאה איתו לעומת זו של מסך 22" בעל מטריצת TN - זוויות הצפייה מעולות ואנו נהנים באותה מידה ביחד כמו במצב, שכל אחד מאיתנו צופה לבד במרכז. אותו מצב מתקיים עם 2007WFP בין אם מדובר בפנל S- ובין אם S-PVA . אל תצפו שלסרטים אנחנו נשנה את דעתנו ש-TN מתאים לכך. TN נשאר TN והעובדה היא שכל הטלוויזיות LCD בשוק משולבות עם פנלים VA או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שותף לדעתו של borsood ומסכים - זה מאוד יומרני לומר שאין הבדל בין המסכים בעלי מטריצת TN לבעלי מטריצת VA* או IPS, וההשוואה שלהלן תספר יותר ממה שמילים יוכלו לתארו:

http://www.lesnumeriques.com/duels.php?ty=6&ma1=36&mo1=170&p1=1708&ma2=88&mo2=106&p2=1042&ph=8

בכל מקרה, אף אחד פה לא הכחיש את העובדה ש-22" עם פנל TN מתאים לגיימינג עם מהירות תגובה טובה למדי. מספר הצבעים שהוא 262 אלף או 16.2 מיליון באמצעות HI-FRC או דיטרינג אינו חשוב למשחקים.

כמות הצבעים וזוויות הצפייה הנחותות משפיעות לרעה, כאשר צופים בסרטים, ויש החרפה בחוויית הצפייה, כשנוסף עוד צופה. כשאני צופה בתכני וידאו ב- 2407WFP עם עוד קרוב משפחה או אורח, אין מה להשוות מבחינת החווית צפייה וההנאה איתו לעומת זו של מסך 22" בעל מטריצת TN - זוויות הצפייה מעולות ואנו נהנים באותה מידה ביחד כמו במצב, שכל אחד מאיתנו צופה לבד במרכז. אותו מצב מתקיים עם 2007WFP בין אם מדובר בפנל S- ובין אם S-PVA . אל תצפו שלסרטים אנחנו נשנה את דעתנו ש-TN מתאים לכך. TN נשאר TN והעובדה היא שכל הטלוויזיות LCD בשוק משולבות עם פנלים VA או .

לדעתך TN לא מתאים למי שהשימושים שלו הם בעיקר והשאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם TN בעת שימושי טקסט הוא חוסר אחידות של הפנל והיפוך גוונים בעת הזזות ראש קטנות, ולא רק העניין עם זוויות צפייה צרות שמפריעות בסרטים. עם הזמן זה מטריד ומעצבן את המשתמש וחוויית השימוש נפגמת. כאשר מפחיתים את הבהירות ב-TN לרמה מתקבלת על הדעת, הדבר בולט שבעתיים לעומת הפנלים היותר משובחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שזה יהיה עדיף לכל שימוש להשקיע בפיליפס הנ"ל, אפילו אם תצטרך להשקיע כ-1500 ¤ בו. לא היה עד כה אף שלא היה מרוצה מהביצועים של המסך הזה, ואחד הקונים של הדגם הנ"ל, kfir9999, הבהיר את זה בבירור שבהשוואה למסך 22" של ViewSonic שיש גם ברשותו, הפיליפס מאפיל עליו בכל מה שקשור לאיכות תצוגה.

לא מוצאים את הדגם בזאפ במחיר טוב.

אולי יש מלאי נוסף כאן:

http://www.nirtech.co.il/catalog/product_details.aspx?prodid=2473

http://gcomputer.co.il/pl_product~200W6CS~187~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון הוא שההבדל בין לPVA אין כזה גדול, ולכן גם מי שקונה ומקבל PVA לא צריך להתבאס.

(חזרתי כרגע מהעבודה אני לא חולה נפש...)

אני מבין את זה שאתה מסובב אותי על האצבע שלך בידע על מסכים, אבללל:

יש לי ממוצע של כמה הודעות בשבוע, בשביל זה אני יוציא עוד 500 שקל? ? ? ?וגם יפסיד 2" שחשובים לי כל כך בדבר שאני הכי אוהב לעשות במחשב??

אני לא חושב...אם כל העולם יכול גם אני יכול.

MCFLY וכל המבינים יש לי שאלה חשובה מאוד:

אני מבסוט מהמסך מאוד יש אחריות והתמונה מדהימה וזה מה שחשוב...

השאלה שאם המסך מודבק נגיד, הוא עדיין עובר אישור מכון התקנים ואת כל הפרוצדורה?

האם יש סיכוי שנזק יגרם מבחינה בריאותית? או שהוא מסך ככל המסכים?

יבואן רישמי: סמיקום לקסיס.

תודה רבה מראש אני חייב לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TN נשאר TN והעובדה היא שכל הטלוויזיות LCD בשוק משולבות עם פנלים VA או .

אתה חי בסרט :screwy:

הבעיה עם TN בעת שימושי טקסט הוא חוסר אחידות של הפנל והיפוך גוונים בעת הזזות ראש קטנות, ולא רק העניין עם זוויות צפייה צרות שמפריעות בסרטים. עם הזמן זה מטריד ומעצבן את המשתמש וחוויית השימוש נפגמת. כאשר מפחיתים את הבהירות ב-TN לרמה מתקבלת על הדעת, הדבר בולט שבעתיים לעומת הפנלים היותר משובחים.

אתה עוד יותר חי בסרט :screwy: :screwy: :screwy:

אפילו עם המאג 17" בגרוש שיש לי בעבודה אין את הבעיה שאתה מתאר. מתי בפעם האחרונה הסתכלת על פאנל TN? שטווח זויות הצפיה עמד על 60 מעלות? |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אי פעם ראית מסך שהוא לא TN?

ישנם מסכי TN טובים יותר ופחות. הבעיה של אלה שמחזיקים מסכי TN יותר טובים לא ראו אף פעם מסכים שהם לא TN.

בכל מקרה אם אתה משחק רוב הזמן אז לבריאות ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...