מישהו מכיר את מסך הזה TEAC T2206S?? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את מסך הזה TEAC T2206S??

Roy.T

Recommended Posts

או שאין במלאי ואי אפשר להזמין, או שחנויות לא יודעות מזה פאנל בכלל ,ואלה שיודעות מזה לא יודעות איך לבדוק :bash:

לך תתחיל להסביר ל"מוכרים" על המספר הסידורי וכל זה, ואין להם גם ככה במלאי מידי ככה שזה עוד יותר מסובך.

אפשר לינק לחנות נורמלית בבקשה? לא אכפת לי כבר מיאוש אם זה רחב או רגיל.. קמתי מוקדם במיוחד לקנות ותיראו מזה... :s07:

שהחנות תיהיה מצידי בכל אזור גוש דן......תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועכשיו בוא נסביר לך מה הבעיה לבדוק פאנלים ולמה אין מלאי אף פעם-

היבואן הרשמי של בארץ, CMS שמם, עובדים כמו בוקים. כל משלוח הם מביאים 3 וחצי מסכים למלאי, כולם עפים להזמנות שכבר עשו מראש, ואז קורה שחודשים שלמים אין את המסכים האלו במלאי. זה למה קורה מצב של "אין ואי אפשר להזמין", או של "אין ויקח לפחות עוד חודש עד שיהיה".

לגבי מספר סידורי-

מה אתה מצפה? שהמוכר יפתח מסך חדש לגמרי עם חותם של היבואן רק בשביל לבדוק לך סיריאל?

ברגע שעושים דבר כזה, המסך פסול למכירה כמסך חדש.

סלח לי, אבל כל מי שדורש מחנות לעשות דבר שכזה הוא חוצפן, לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. חשבתי שהסיריאל נמצא על האריזה.

ב. למה, אבל למה שאני ישלם על משהו שהוא יותר יקר מכל דבר אחר בלי לדעת מה אני מקבל? ? ? ? ? ?

ג.אני לא צריך לרדוף אחריי אף אחד ולשלם על זה כסף. זה שהם עובדים כמו שהם עובדים זה בעיה שלהם...

אז אני ישאר עם הTN TEAC שקניתי שדרך אגב הפתיע אותי לטובה (בHH2 אני חוטף התקף לב כל פעם שמתקרבים אליי (יתרון של 22") ונהנה בצורה מטורפת).

כן כן מTN שמציג תמונה יותר טובה מCRT של שנה וחצי. ושהחברה מDELL והיבואנים שלהם יתחילו לעבוד כמו שצריך נחשוב עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר ש TN זה רע?

אם להגיד לך את האמת, זה 10% הבדל אמיתי, 90% הייפ.

פאנלי TN נורמליים נראים מצוין, ו 90% מהעולם נהנה מהם. ברוב המקרים, אם לא היו אומרים לך מה זה מה, לא היית יכול להבדיל בין פאנל TN איכותי ל .

אז למה אנשים קונים בכזו בהלה?

בשביל להגיד "יש לי".

אישית, לי נראה הרבה יותר הגיוני לקנות סאמסונג 226BW, מסך 22" איכותי עם פאנל TN, מלקנות 2007WFP שעולה 400 שקל יותר, ומציע לי 2" פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר שלא יתנקשו בך הלילה... :)

הTEAC עלה לי 1600 אז זה כבר 600-800 שקל....

רק חבל שאנשים שלא ראו לא את זה ולא את זה נרתעים ומוציאים כסף מיותר סתם...

אנשים שבאמת צריכים יודעים את זה ויש להם סיבה טובה, אבל למשתמש הממוצא ובמיוחד לאלה שמחפשים מסך למשחקים, אני יכול להגיד רק....

תנסו ותבינו על מה אני מדבר זה מ ט ו ר ף. וכן בגלל ה2" האלה, זה הבדל של שמיים וארץ ובזול.

אני יודע שאין הרבה ביקורות על הTEAC אבל מי שמחפש ביקורת טובה הוא מצא אותה פה ובגדול..(ואני לא איזה קטין שמתלהב).

שוב המסך זול יותר מהמובילים בשוק.

עריכה: אנשים צריכים לדעת את הדברים האלה כי אם היה הDELL במלאי הייתי קונה אותו והאומנם לא הייתי סובל אבל הייתי משלם כסף מיותר

ומפסיד הרבה לשימושים שלי (משחקים).

ואנשים שהשימוש שלהם במחשב הוא כמו שלי רצים וקונים סתם וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...