זקוק לעזרה שלכם בבחירת מסך 17" עד 1,000 ש"ח!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה שלכם בבחירת מסך 17" עד 1,000 ש"ח!!!

SunMen

Recommended Posts

קודם כל רציתי להודות לכם חברה אתם באמת עוזרים לי להחליט...

וזה נכון אני באמת מחפש את המסך הטוב ביותר שאפשר למצוא עד 1,000 ש"ח.

maphisto למה אתה חושב שMAG על הפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Maphisto- בנוגע למסך שבחרתי, קרא את הפסקה האחרונה שלי שוב, בבקשה.

אני לא אמרתי שMag טובים יותר, להיפך, והF700B של יהיה טוב יותר מהBenQ.

מסכים נמדדים לרוב לפי הרזולוציה המאקסימלית שלהם. כך לפחות המסכים אשר מיועדים לשימוש ברזולוציות גבוהות יותר- אני יודע שלא יהיה שימוש ב1600x1200, אבל אם מסך מאפשר זאת, כך מאבחנים אותו בהשוואה למסך אחר. כלומר- אם מסך מציג את הרזולוציה הזו בקצב רענון של 60Hz, זה ברור שהרזולוציות האחרות יעבדו בקצבי ריענון גבוהים יותר, אך השאלה היא עד כמה. בשביל לחסוך את הפירוט, אנחנו פשוט יודעים שככל שהרזולוציה המאקסימלית תעבוד עם קצב רענון גבוה יותר, כך הרזולוציות האחרות יטבו.

המסך של BenQ שהוצע כאן, הוא בפירוש מסך משרדי. כלומר- הביצועים שהוא מציג מזכירים את מסכי ה17inch החדשים שהציגו ביצועים כושלים עם רזולוציות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רציתי להודות לכם חברה אתם באמת עוזרים לי להחליט...

וזה נכון אני באמת מחפש את המסך הטוב ביותר שאפשר למצוא עד 1,000 ש"ח.

maphisto למה אתה חושב שMAG על הפנים?

איכות תמונה גרועה לדעתי ,מסך פשוט מחריד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קו המוצרים שלהם תמיד בא היה באיחור וסיפק מוצרים שלא היו תקפים והאיכות שלהם הייתה ירודה. מאג הם למעשה לא כאלו גרועים, זוהי לא החברה הגרועה ביותר ורואים דיי בסדר במסכים שלה. אמנם השפופרת של המסכים השטוחים שלה לא הכי טובה, אבל זה סביל מאוד וממש לא בולט. אני מכשיל מסכים שלהם כי הם בד"כ לא עונים לתקציבים של אנשים ובאותו מחיר לרוב מוצאים דברים פי כמה טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אתכם...תודה

נייק תוכל בבקשה לומר לי את המחיר המדוייק של ה-7A+

אני לא מוצא גם חנויות שמוכרות אותו...

אני אשמח אם תוכל לעזור לי גם בתמונות של מסכי 7A+ ו-PF705...כל מה שאני מוצא זה פרונטליות

מה אני יעשה עיצוב עושה לי את זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...