בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תראו, למה שלא תלכו לחלקה שלכם לישון כבר? יש משתמשים עם בעיות ויש כאלה עם פחות בעיות, יש כבשים בעולם ויש מכובסים בעולם, די חרשתם במיוחד אתה RONNI הבנו שיש לך בעית AA צללים ושאתה לא מרוצה מהכרטיס והלוואי שלא היית קונה אותו אלא אחר שהיה מביא אותו ביצועים, אבל עשית את זה ועם כל היתרונות והחסרונות של הX1950GT\PRO, אין כרטיס טוב ממנו להוציא מה8800GT והלאה ככה צריך להגיד תודה שאפשר להשיג אותו במחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, למה שלא תלכו לחלקה שלכם לישון כבר? יש משתמשים עם בעיות ויש כאלה עם פחות בעיות, יש כבשים בעולם ויש מכובסים בעולם, די חרשתם במיוחד אתה RONNI הבנו שיש לך בעית AA צללים ושאתה לא מרוצה מהכרטיס והלוואי שלא היית קונה אותו אלא אחר שהיה מביא אותו ביצועים, אבל עשית את זה ועם כל היתרונות והחסרונות של הX1950GT\PRO, אין כרטיס טוב ממנו להוציא מה8800GT והלאה ככה צריך להגיד תודה שאפשר להשיג אותו במחיר טוב.

תגיד מה יש לך? אני כבר מזמן לא פותח תדרים על הנושא הזה וגם לא איכפת לי שאנשים יקנו את הכרטיס הזה. סך הכל המנהל פתח את הנושא בניעוץ ואני מגיב לרוחי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה לדעתי...

הAA פועל גרוע בכרטיסים האלו וזאת עובדה... גם אצלי הAA פועל ממש גרוע...

העניין הוא כזה... במפרט של הכרטיס כתוב שהוא מסוגל לבצע AA ברמות מסויימות, אבל בפועל הוא לא...

מה שמעצבן פה זאת הרמאות... ATI טוענים שהכרטיס שלהם יכול לבצע AA אבל הוא לא...

ותחשבו על זה ככה, אפשר לייצר כרטיס מסויים ולגרום לאשלייה שהוא חזק ומפעיל הכל על הגדרות הכי גבוההות אבל בעצם הוא לא כי הפילטרים לא באמת עובדים, זאת רמאות וזה מעצבן!

למעשה מה שנכון זה להשוות FPS כש8600GT הוא ללא AA וX1950 עם...

מענייין מי חזק יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה יש לך? אני כבר מזמן לא פותח תדרים על הנושא הזה וגם לא איכפת לי שאנשים יקנו את הכרטיס הזה. סך הכל המנהל פתח את הנושא בניעוץ ואני מגיב לרוחי .

פשוט שמעתי אותך יותר מדי בזמן האחרון :hat:

מה שהכי מוזר, מכל הביקורות על הX1950PRO אף אחד לא אמר שום מילה על הAA או הצלליות, ואני לא בטוח עד כמה כולם מקבלי שוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט שמעתי אותך יותר מדי בזמן האחרון :hat:

מה שהכי מוזר, מכל הביקורות על הX1950PRO אף אחד לא אמר שום מילה על הAA או הצלליות, ואני לא בטוח עד כמה כולם מקבלי שוחד.

חחחחחחחח אתה רציני? אני בקושי נמצא בפורום .רק עובד . זה כל כך שקוף שהX1950 PRO כזה חזק ליד כרטיסים אחרים כי הAA שלו חצי עבודה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח אתה רציני? אני בקושי נמצא בפורום .רק עובד . זה כל כך שקוף שהX1950 PRO כזה חזק ליד כרטיסים אחרים כי הAA שלו חצי עבודה עושה.

נו גם אני עובד אבל לא לזה התכוונתי, אתה היית נמצא בכל THREAD שפתחו בקשר לX1950PRO בקשר לבעיה או עיצה מסוימת, ותמיד ציינת תבעית AA שלו ובגלל זה אני זוכר אותך טוב מאוד נו אבל שמע רק אם ה8600GTS היה עולה 650 ש"ח והיה מקביל בביצועים לX1950PRO באותו מחיר והיה לו AA מושלם, רק אז הוא היה שווה קנייה, נכון להיום אין כרטיס ב650 שיביא מה שהX1950GT יביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו גם אני עובד אבל לא לזה התכוונתי, אתה היית נמצא בכל THREAD שפתחו בקשר לX1950PRO בקשר לבעיה או עיצה מסוימת, ותמיד ציינת תבעית AA שלו ובגלל זה אני זוכר אותך טוב מאוד נו אבל שמע רק אם ה8600GTS היה עולה 650 ש"ח והיה מקביל בביצועים לX1950PRO באותו מחיר והיה לו AA מושלם, רק אז הוא היה שווה קנייה, נכון להיום אין כרטיס ב650 שיביא מה שהX1950GT יביא.

כל תדר שיפתחו על בעיית הAA אני יגיב שם . ונראה לי שגם אותך אני תמיד רואה חחחחחח [קיבלת את הגוש שלך :lol:] . ל8600GTS אני מאמין שיש AA חלק. אבל מה לעשות נוודיה יותר יקרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל תדר שיפתחו על בעיית הAA אני יגיב שם . ונראה לי שגם אותך אני תמיד רואה חחחחחח [קיבלת את הגוש שלך :lol:] . ל8600GTS אני מאמין שיש AA חלק. אבל מה לעשות נוודיה יותר יקרים .

לDNA האנושי יש כמה מיקסטורות, אבל לא לכרטיסי מסך, לא כל הנוצץ ובעיקר אם הוא ירוק הוא זהב, יכול להיות שהX1950PRO מתהדר בAA די מרושל בפועל לעומת ההבטחה, אבל ה8600GTS גם אם יש לו AA יותר טוב, ממש לא יותר חזק ולא יותר טוב מהX1950 וממש לא עדיף על פניו.

בוא נסכם את זה בכך הנפש שלך תירגע והנפש שלי גם ולא ניכנס פה למלחמה, אתה צודק ואני צודק יש לסיפור שני צדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לDNA האנושי יש כמה מיקסטורות, אבל לא לכרטיסי מסך, לא כל הנוצץ ובעיקר אם הוא ירוק הוא זהב, יכול להיות שהX1950PRO מתהדר בAA די מרושל בפועל לעומת ההבטחה, אבל ה8600GTS גם אם יש לו AA יותר טוב, ממש לא יותר חזק ולא יותר טוב מהX1950 וממש לא עדיף על פניו.

בוא נסכם את זה בכך הנפש שלך תירגע והנפש שלי גם ולא ניכנס פה למלחמה, אתה צודק ואני צודק יש לסיפור שני צדדים.

נפש נפש אני ישר הולך לנשמה . .. :2gunsfiring: . בא לך לחנוק מישהו אהה? :lol: . לX1950 PRO יש מזל שאין כרטיס אחר במחיר כמו שלו עם ביצועים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר לדבר שטויות, זה נראה כמו דיון בפורום של GAMER

כל משחק שתראה בו זיגזגים תאשים את הכרטיס ?? :nono:

אני יכול להביא לך תמונה מהמשחק CRYSIS ולהוכיח לך שאין בעיה בכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה היתה עושה לו אם היה כרטיס אחר במחיר כמו שלו עם ביצועים דומים? הייתה בא אליו מפוצץ אותו במכות? :screwy:

מה הייתי עושה לו? הייתי ממליץ עליו לקניה . [על הכרטיס התואם לX1950 PRO ] :screwy:

ff10 בקריסיס אתה בכלל לא תוכל לשים AA זה זז על 1 FPS אז אל תבלבל . :bash:

למסקנה למה לדבר הרבה. למי שרוצה ביצועים במחיר טוב שילך על X1950 PRO . ומי שמחפש תמונה יפה וחלקה שלא ילך עליו [או גם כרטיסים אחרים בסידרה עם אותן בעיות] . כי תאמת יש שני סוגי בני אדם אחד שלא מזיז לו איך התמונה העיקר ביצועים יזוז טוב וזהו. והשני מת על תמונה יפה וחלקה וגרפיקה טובה. אז מה הוויכוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...