בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ובכן אחרי שבוע של השהייה, רוח השטן חוזרת לנשוב.

מספר לא מועט של אנשים התלוננו על הצלליות, אם כי בBF2 ובNFS MW אני בוודאות אומר לכם שזאתי בעיה עם המשחק, שגם בכרטיסי לא בכולם וגם מניסיון שלי הצל נראה מאוד מפוקסל ולא אמיתי, כנ"ל לבאטלפילד.

אני לא שמתי לב לבעיות AA בשום משחק, ובדקתי בקפדנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם לב שבTIMESHIFT אם אתה מפעיל AA דרך הCCC או דרך ATT, הוא לא יפעל במשחק וזאתי אינה בעיה של ATI ואינה בעיה של , אלא שבמשחק בקבצי CFG הFSAA מבוטל(ערך=0), וכאשר אני הפעלתי אותו הAA עבד מושלם, לגבי הצלליות תנסה לשים SMOOTH SHADRES ON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם לב שבTIMESHIFT אם אתה מפעיל AA דרך הCCC או דרך ATT, הוא לא יפעל במשחק וזאתי אינה בעיה של ATI ואינה בעיה של , אלא שבמשחק בקבצי CFG הFSAA מבוטל(ערך=0), וכאשר אני הפעלתי אותו הAA עבד מושלם, לגבי הצלליות תנסה לשים SMOOTH SHADRES ON.

מה אחי ניסית אם כרטיס של ATI ? משחקים? יש לך נווודיה לא? ואתה מודע לבעיית הAA במשחקים. עזוב את הצלליות מדבר על AA בלבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אחי ניסית אם כרטיס של ATI ? משחקים? יש לך נווודיה לא? ואתה מודע לבעיית הAA במשחקים. עזוב את הצלליות מדבר על AA בלבד .

איפה אתה חי? מזמן נפטרתי מה7600GT המסכן שהיה לי(אז בזמנו קניתי אותו ביוני 2006 ב1220 ש"ח, זוועה), בינתיים בשום משחק לא הייתה לי בעית AA, ודיברתי עם GURDIAN ANGEL בפרטי והוא הראה לי עם בעית הAA וגם יש לי תתמונות שלך עם בעית הAA, לא קיים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה חי? מזמן נפטרתי מה7600GT המסכן שהיה לי(אז בזמנו קניתי אותו ביוני 2006 ב1220 ש"ח, זוועה), בינתיים בשום משחק לא הייתה לי בעית AA, ודיברתי עם GURDIAN ANGEL בפרטי והוא הראה לי עם בעית הAA וגם יש לי תתמונות שלך עם בעית הAA, לא קיים פה.

אז רגע . יש לך X1950 GT ושם אתה לא רואה בעיית AA . אבל בPRO יש את הבעייה. בכל זאת הסתכנת והלכת על הסידרה הזאת. אבל יצא לך טוב אתה אומר אין שם את הבעיות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע . יש לך X1950 GT ושם אתה לא רואה בעיית AA . אבל בPRO יש את הבעייה. בכל זאת הסתכנת והלכת על הסידרה הזאת. אבל יצא לך טוב אתה אומר אין שם את הבעיות האלה.

מזל הקבורה/הפריק הוא המזל הכי טוב, כנראה שיש לי REVISION אחר לא בטוח לגבי זה, בכל אופן יש לי ביוס ממרץ 2007 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הכרטיס הזה ואין לי בעיות, אני רוצה להעלות תמונות אבל האימיול איטי מאוד ולוקח למשחקים קצת זמן להגיע...

בנתיים, זה אומנם לא יפתור את הבעייה, אבל תוודאו שיש לכם את הדריבר האחרון (7.10) וזה למה:

Adaptive Anti-Aliasing support for the ATI X1000 Series of products

This release of Catalyst introduces Adaptive Anti-Aliasing support for the ATI X1000 Series of products. Adaptive Anti-Aliasing substantially improves image quality by anti-aliasing transparent textures.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל הקבורה/הפריק הוא המזל הכי טוב, כנראה שיש לי REVISION אחר לא בטוח לגבי זה, בכל אופן יש לי ביוס ממרץ 2007 של .

גם לי היה ביוס מעודכן וזה לא פתר כלום. כניראה לX1950 GT אין תבעייה הזאת. אבל תאמת עד שאני לא יראה אני לא יאמין 100 אחוז.

ויוסי הדריייבר לא משפר שום דבר. זה ככה הכרטיס לא יעזור שום דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש תבעיה הזאת בכמה משחקים כמו ב-css או cs 1.6 ובעוד כמה וכמה משחקים וזה משגעע אותי

תאמת הכרטיס מסך הזה אכזב אותי רצח לא שהוא אמור להיות הכי הכי אבלל עדיןן

ויש לי בעיות נוספות למשל בסורס הוא במים עושה לי אותה שוה במפות מסוימות וזה לא אמור להיות ככה את ה-1.6 הוא לא מפעיל טוב בגלל הבעיה הזאת רק אם אני ממזער וזה מכוער ויש עוד בעיות גם בבאטלפילד כמו שכתבו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצל במשחק מעפן בלי שום קשר.

חבר שלי משחק BF2 ויש לו 7950GT והצל עם מלא ריבועים.

אבל זה לא נכון.. ב 6800 שהיה לי הצל ב BF2 לא היה מרובע, עכשיו המחשב הזה אצל אחותי ואני יכול להעלות תמונה של זה אם בא לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...