בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס

Guarding angel

Recommended Posts

מה בדיוק הבעייה בתמונה הזו?

זה שצילם את התמונה לא צילם אותה טוב. במשחק הזה אין AA חלק. אבל אורן קנה מחשב חדש עם 8800 וגם שם אמר הAA לא מושלם מה הולך לכאן . הכרטיסים של פעם הראו AA מושלם אני זוכר את זה .

1024*768

אבל אני שם הגדרות גבוהות

צריך לרוץ לך פצצה על רזולציה כזאת . לי זז פצצה אז לך לא? ועוד אני משחק על יותר רזולציה.

חח מה אתה אומר, יש במשחק הזה, זה שהיה בעיות בדרייברים שה-AA לא היה פועל לא אומר שלי לא פעל.

אני שהייתי משחק מישתמש בגירסה של הדרייבר 158.22, ה-AA היה פועל מעולה שמה.

המשחק לא תומך בAA . אפילו בהגדרות של המשחק אין שם בחירה של AA .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^^^

חלס לדבר שטויות.

שמתי בדרייבר AA וכן יש שיפור בתמונה אוליי מיזערית אבל אפילו פיפס קטן אני שם לב.

התקנתי את המשחק שוב, ולמה ציינתי שהיו בעיות בדרייברים? כי יש חלק שהפעילו וה-AA שהם שמו במשחק לא עבד.

ואצלי עבד כי הם היו עם דרייבר עדכני ואני הייתי עם גירסה ישנה יותר.

קבל כמה תמונות.

NoAA

http://img329.imageshack.us/my.php?image=bioshock2007afx16noaaqa7.png

AAx4

http://img329.imageshack.us/my.php?image=bioshock2007afx16aax4sulp9.png

AAx8

http://img329.imageshack.us/my.php?image=bioshock2007afx16aax8qws2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברה יש לי עדכון קטן מילדי השטן של קנדה, ATI.

משתמשי ATI X1950GT\PRO\XTX\XTאני צריך את הSAVES של אותם המשחקים באותם המקומות שאתם נתקלים בצל מפוקסל, או חוסר בAA.

תוכלו לשלוח לי גם הודעות בפרטי, או להעלות את כל הSAVES למקום אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חלס לדבר שטויות.

שמתי בדרייבר AA וכן יש שיפור בתמונה אוליי מיזערית אבל אפילו פיפס קטן אני שם לב.

התקנתי את המשחק שוב, ולמה ציינתי שהיו בעיות בדרייברים? כי יש חלק שהפעילו וה-AA שהם שמו במשחק לא עבד.

ואצלי עבד כי הם היו עם דרייבר עדכני ואני הייתי עם גירסה ישנה יותר.

קבל כמה תמונות.

NoAA

http://img329.imageshack.us/my.php?image=bioshock2007afx16noaaqa7.png

AAx4

http://img329.imageshack.us/my.php?image=bioshock2007afx16aax4sulp9.png

AAx8

http://img329.imageshack.us/my.php?image=bioshock2007afx16aax8qws2.png

לי לא עבד הAA במשחק הזה גם אם היה מופעל . ותוכל לצלם את ההגדרות של המשחק לראות אם יש שפ אפשרות של AA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום!

יש לי כרטיס מסך X1950 GT.

וכמו להרבה מבעלי כרטיס מאותה הסדרה יש לי כמה בעיות (הרי לשם כך נפתח הדיון).

בעיה שנדמה לי הכי מציקה לי זה הפעלת ה-AA דרך הכרטיס, בעיה נוספת היא הצללים ה"מפוקסלים", אחד המשחקים שממש שמתי לב שבעית הצללים בו חמורה היה Crysis, זה ממש נראה רע. :-X

רציתי לדעת אם ישנו פאצ' או FIX המתקן את הבעיות או את אחת מהן. אני באמת צריך את העזרה שלכם, לא עברתי דף דף בחיפוש אחר פאצ' כי אין לי ממש כוח ( ;D)וחשבתי שאולי תוכלו להקל עליי.

תודה מראש! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

יש לי כרטיס מסך X1950 GT.

וכמו להרבה מבעלי כרטיס מאותה הסדרה יש לי כמה בעיות (הרי לשם כך נפתח הדיון).

בעיה שנדמה לי הכי מציקה לי זה הפעלת ה-AA דרך הכרטיס, בעיה נוספת היא הצללים ה"מפוקסלים", אחד המשחקים שממש שמתי לב שבעית הצללים בו חמורה היה Crysis, זה ממש נראה רע. :-X

רציתי לדעת אם ישנו פאצ' או FIX המתקן את הבעיות או את אחת מהן. אני באמת צריך את העזרה שלכם, לא עברתי דף דף בחיפוש אחר פאצ' כי אין לי ממש כוח ( ;D)וחשבתי שאולי תוכלו להקל עליי.

תודה מראש! ;)

א.אין לזה פתרון אחי.

ב.היה לך לפני ATI כרטיס של נוודיה.? אם כן איזה ואיך הוא היה? [AA]

ג. אני חושב שבכל כרטיס תראה צלליות לא חלקות זה קשור למשחק. אפילו בסרטון של החדש שיצא לקראת סוף 2008[חבל שזה כזההרבה זמן עד שזה יצא אני כל כך מחכה לזה ] הראו את הטנק וראיתי גם שם צללית מפוקסלת . בסידרת זה ידוע הבעיה הזאת מוזר שלא סידרו את זה כי בטח זה מנוע חדש במשחק שיצא ב2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אם אין פתרון אז אין פתרון תודה בכל זאת! ;).

את האמת הכרטיס לא רע ואין לי תלונות רבות לגביו נכון להיום.

אתה באמת רוצה לדעת איזה כרטיס מסך היה לי לפני כן? :lol:

אז ככה... כן הוא היה של ... רמז - הסדרה הכי "מצליחה" של Geforce

:kopfpatsch:! ! !MX 4400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אם אין פתרון אז אין פתרון תודה בכל זאת! ;).

את האמת הכרטיס לא רע ואין לי תלונות רבות לגביו נכון להיום.

אתה באמת רוצה לדעת איזה כרטיס מסך היה לי לפני כן? :lol:

אז ככה... כן הוא היה של ... רמז - הסדרה הכי "מצליחה" של Geforce

:kopfpatsch:! ! !MX 4400

בטח לא יצא לך לשחק במשחקים חחח [אולי אצל חברים] . תהנה עם הכרטיס החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא את האמת שהוא לא כזה חדש אבל תודה... ומאז שקניתי את המחשב הזה טחנתי כמעט כל משחק אפשרי! שוב, אין לי תלונות על הכרטיס הוא סבבה.

נכון ולי יש את הPRO מחזיק טוב משחקים. למרות שנראה לי אני ישדרג לקראת 2009 או לפני נראה איך המשחקים יהיו. כי אני לא רוצה להתפשר כל כך על הגרפיקה. כי ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולי יש את הPRO מחזיק טוב משחקים. למרות שנראה לי אני ישדרג לקראת 2009 או לפני נראה איך המשחקים יהיו. כי אני לא רוצה להתפשר כל כך על הגרפיקה. כי ה

א. כי ה... מה? (לא סיימת את התגובה) ;D

ב. אני לא חושב לשדרג... אני כיתה י"א, יש לי הוצאות על הראש (גיטרה חשמלית ורשיון בקרוב מאוד) ועד שאני ישיג עוד כסף על מנת לקנות כרטיס טוב יותר... הופס, אני מתגייס! חח (בעזרת השם, לוקח את הזמן). בנתיים אני מסופק מהכרטיס. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כי ה... מה? (לא סיימת את התגובה) ;D

ב. אני לא חושב לשדרג... אני כיתה י"א, יש לי הוצאות על הראש (גיטרה חשמלית ורשיון בקרוב מאוד) ועד שאני ישיג עוד כסף על מנת לקנות כרטיס טוב יותר... הופס, אני מתגייס! חח (בעזרת השם, לוקח את הזמן). בנתיים אני מסופק מהכרטיס. :xyxthumbs:

חחח חשבתי שלא שלחתי את ההודעה בסוף כי בטעות חזר לי הדף לאחורה. ולא היה לי כוח לכתוב שוב. רציתי לסיים שהכרטיס X1950 PRO וגם GT יחזיקו עוד הרבה זמן משחקים על הגדרות בנוניות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

חברים יקרים,

לאחר שאין היענות מצד ATI והיא חד משמעית כול פעם מחדש נותנת לנו תשובה לא מספקת של "הבעיה בדרייברים" הדיון ינעל ויפתח מחדש במידה ותהיה היענות נוספת מצד החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

לאחר שאין היענות מצד ATI והיא חד משמעית כול פעם מחדש נותנת לנו תשובה לא מספקת של "הבעיה בדרייברים" הדיון ינעל ויפתח מחדש במידה ותהיה היענות נוספת מצד החברה.

לפי דעתי צריך לעזוב את זה . מה הם כבר יעשו. Guardian Angel החלפת כרטיס? איך ה2900 AA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...